Gaujienā - jauns rotaļu laukums

Gaujienas centrā pie daudzdzīvokļu mājām jūlija sākumā ar zaļiem baloniem, saldējumu, konfektēm, priecīgām bērnu balsīm un Zīļuka piedalīšanos atklāja jaunu bērnu rotaļu laukumu. Tas izveidots sadarbībā ar SIA „LAR&Co”, SIA „Fixman” un Apes novada domi par labdarības fondā „Zīļuks” saziedotajiem līdzekļiem.
“Vecās iekārtas jau sen bija nolietojušās, tādēļ jauna, kvalitatīva un bērniem droša laukuma izbūve bija jau sen sasāpējis jautājums,” saka Gaujienas pagasta pārvaldes vadītāja Inese Lukjanoviča.

Gaujienieši - aktīvi ziedotāji
Pasākumu atklāja veikalu tīkla „LaTS” valdes priekšsēdētājs Raimonds Okmanis. Viņš informēja, ka katrā no vairāk nekā 500 tirdzniecības tīkla “LaTS” veikaliem ir izliktas ziedojumu kastītes, kurās pircēji var ziedot Latvijas bērnu vajadzībām. Fonds „Zīļuks” ir dibināts 2015.gadā, un katru gadu tiek uzstādīti divi rotaļu laukumi. Šogad viens tika uzstādīts Gaujienā, otrs - Cēsīs. Gaujienieši ir bijuši vieni no aktīvākajiem ziedotājiem veikalā „LAR&Co”.
I.Lukjanoviča norāda - jaunais bērnu rotaļu laukums sastāv no četriem elementiem un smilts seguma, kā arī informācijas stenda ar drošības noteikumiem. “Aicinu visus saudzīgi izturēties pret rotaļu laukuma iekārtām un uzturēt kārtīgu apkārtni. Par rotaļu laukuma uzturēšanu turpmāk rūpēsies Apes novada domes pašvaldības aģentūra „Komunālā saimniecība”. Tiek domāts arī par soliņu izvietošanu. Saņemti vecāku ierosinājumi par laukuma paplašināšanu un labiekārtošanu. Arī turpmāk būsim aktīvi ziedotāji, lai arī citos Latvijas pagastos bērni saņemtu tik brīnišķīgu pārsteigumu!” aicina I.Lukjanoviča.

Pateicas par dāvinājumu
Laukuma atklāšanā piedalījās arī SIA „LAR&Co” valdes priekšsēdētāja Inese Rēpele, SIA “Fixman” pārstāve Katrīna Lapiņa un pats Zīļuks. Pašvaldības pārstāvji pateicās labdarības fondam, veikalam „LAR&Co” un SIA „Fixman” par saņemto dāvinājumu un iespēju bērniem saturīgi pavadīt brīvo laiku, sportojot svaigā gaisā. Arī vecāku pārstāve Klinta Bernarte pateicās par jauno rotaļu laukumu, pastāstīja, ar kādu nepacietību bērni sekoja līdzi laukumiņa ierīkošanas gaitai. Pēc tam notika fotografēšanās kopā ar Zīļuku, un jautrā noskaņojumā pasākums tika noslēgts.
— Linda Līdaka

Citu datumu laikraksti

 • Pārdošanu atliek

  Pārdošanu atliek  4

  SIA “Alūksnes nami” iecerētajā pārdošanā vakar Alūksnes novada domes sēdē bija pavērsiens – domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis rosināja jautājumu...

 • Alūksne īsumā

  Ziemeri ◆ No 28.jūnija sakarā ar tilta avārijas stāvokli līdz ekspertu slēdzienam un turpmāko lēmumu pieņemšanai VAS “Latvijas valsts ceļi” Alūksnes...

 • Uz Mārkalnes ceļa sākušies remontdarbi

  SIA “8 CBR” ir sākuši remontdarbus uz valsts autoceļa Kolberģis–Ponkuļi posmā no Lāzberģa līdz Mārkalnei. Būvnieki aicina autovadītājus būt...