Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaujienas internātskolā atkal dizentērija

Gaujienas internātskolā jau ceturto reizi apstiprinājusies audzēkņu masveida saslimšana ar dizentēriju.

Gaujienas internātskolā jau ceturto reizi apstiprinājusies audzēkņu masveida saslimšana ar dizentēriju.
Sabiedrības veselības aģentūras Gulbenes filiāles epidemioloģe Jekaterina Turka informē, ka saslimuši ir 16 bērni, no tiem 11 laboratoriskās analīzes ir apstiprinājušas aizdomas par dizentēriju. Bērni ārstējas Gulbenes slimnīcā.
J.Turka pauž, ka visi bērni ir saslimuši vienlaikus novembra pirmajās dienās, tāpēc ir aizdomas par kopīgu inficēšanos ar ēdienu."Turpinās epidemioloģiskā izmeklēšana. Pārbaudām pārtikas bloka darbiniekus," saka J.Turka. Skolā ir izsludināta karantīna.
Gaujienas internātskolas direktora vietniece mācību darbā Gvida Karpačeva iepriekš paudusi, ka bērni saslimuši, pēc brīvdienu nedēļas atgriežoties skolā. Galvenokārt saslimušie ir jaunāko klašu skolēni. "Šoruden skolā bērni jau slimoja ar dizentēriju, mēs visu laiku turpinām strādāt pastiprinātā dezinfekcijas un sanitāri higiēnisko normu ievērošanas režīmā," saka G.Karpačeva. Skolā ir apmēram 230 audzēkņi.

Citu datumu laikraksti