Ģitāristi tiksies sesijā

Tradicionāli skolēnu pavasara brīvdienās, no 14.līdz 19.martam, Madonā jau 8.reizi notiks basa un solo ģitāristu apmācību nometne “Ģitāristu sesija”.

Tradicionāli skolēnu pavasara brīvdienās, no 14.līdz 19.martam, Madonā jau 8.reizi notiks basa un solo ģitāristu apmācību nometne "Ģitāristu sesija".
Septiņu gadu laikā tajā pieredzi un zināšanas guvuši 357 dalībnieki. Daudzi mācības turpina vēl šodien, citi jau ir profesionāli atzīti ģitāristi, kas izveidojuši mūziķa karjeru. Sesijā līdzās pašmāju lektoriem darbosies arī vieslektori no Krievijas, Polijas, Lietuvas, Igaunijas un Vācijas. Par pasākumu lielu interesi izrādījusi arī Somijas popa un džeza konservatorija. Tās pasniedzēji un studenti viesosies Madonā. Sesijā sadarbībā ar "Talantu fabrikas" ilustratoriem taps jauns audiovizuāls projekts.
Sesijā var piedalīties ikviens interesents. Pasākuma rīkotāji sesijas dalībniekus sola nodrošināt ar nakstmājām Madonā, ēdināšanu un lekciju ciklu piecu dienu garumā. Sesija beigsies ar dalībnieku un pasniedzēju kopīgu koncertu. Meistarklases sniegs spožākie Latvijas ģitāristi un ārzemju vieslektori.
Lai piedalītos sesijā, līdz 7.martam ierakstītā vēstulē uz adresi - Imants Pulkstenis, Saieta laukums 1, 413.kabinets, Madona, LV 4801 - jānosūta aizpildīta anketa, fotokartīte
(3 x 4 centimetri) un puse dalības maksas - 30 lati. Vēl 30 latus jāņem līdzi. Dalībniekiem, kuriem komforts nav galvenais, organizatori piedāvā dzīvot internātā, dalības maksa būs par 10 latiem mazāka. Iepriekšējo sesiju dalībnieki saņems 10 procentu atlaidi. Dalības maksa - 30 lati - būs tiem, kas paši rūpēsies par ēšanu un gulēšanu.
Lai objektīvāk veiktu atlasi festivāla "Sinepes un medus 2005" konkursam, "Ģitāristu sesijas" laikā no 15. līdz 18.martam jaunajām grupām piedāvās uzstāties. Tā būs atlases kārtas pirmā daļa. Grupu 20 minūšu ilgā uzstāšanās notiks kinoteātrī "Vidzeme" no pulksten 20.00 līdz 24.00. Pieteikumus atlasei jāsūta elektroniski: "[email protected] madona.lv". Atlases otrā daļa notiks aprīļa vidū. Festivāla organizators Imants Pulkstenis norāda, ka konkursa pretendentu priekšnesumus filmēs, grupas vērtēs, atkārtoti skatoties videomateriālus.

Citu datumu laikraksti

  • Kartupeļu audzētājiem bija grūts gads

    Vidzemes zonas zemnieki aizvadījuši 2004.gadu jau kā pilntiesīgi ES dalībnieki, ir saskārušies ar ES prasībām un solītajiem labumiem.Vidzemes zonas...

  • Aukstais laiks neietekmē skolu apmeklējumu

    9.februārī no rīta gaisa temperatūra daudzviet Alūksnes rajonā bija mīnus 20 grādu un zemāka. Tādā laikā skolēniem, kuriem vēl nav 12 gadu, nav...

  • Evakuē no degošas mājas

    Otrdien, 8.februārī, pulksten 18.25 Alūksnē, Pils ielā 50, pašvaldības divstāvu ēkas bēniņos izcēlās ugunsgrēks. Dega cauruļvadu un griestu...