“Ģitāristu sesijā” pulcēsies interesenti no visas Baltijas

No 24.līdz 29.martam Madonā tradicionālajā "Ģitāristu sesijā", kas notiks jau sesto gadu pēc kārtas, pulcēsies ģitārspēles interesenti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

No 24.līdz 29.martam Madonā tradicionālajā "Ģitāristu sesijā", kas notiks jau sesto gadu pēc kārtas, pulcēsies ģitārspēles interesenti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. "Ģitāristu sesijas" organizators Imants Pulkstens informē, ka norišu programma ir piesātināta, lai ģitāristi maksimāli iegūtu, piedaloties interesējošā stila ģitārspēles nodarbībās.
Sesijas laikā pieredzē dalīsies Baltijas valstu, kā arī Sanktpēterburgas dažādu stilu ģitārspēles profesionāļi.
27.martā sesijas dalībnieki apmeklēs Cesvaines pili, tā aktualizējot nepieciešamību sabiedriski atbalstīt kultūrvēsturiskās ēkas atjaunošanu.
Pasākuma noslēguma koncerts paredzēts 29.martā. Tajā uzstāsies "Driving south", Eric Lewis, "Free Jazz Trio", "Thoughts River" un "Keksi". Programmu vadīs Māris Olte.
Sesiju dokumentēs digitalā pārvietojamā studija "Raksti", kā arī Madonas Bērnu un jauniešu centra videostudija. Sesiju ar skaņu aparatūru nodrošinās mūzikas preču veikals "Tava skaņa".
Piecu gadu laikā Madonā "Ģitāristu sesijā" ir piedalījies 221 ģitārists.
Lai piedalītos sesijā, līdz 15.martam ir jāiesūta anketa, fotokartīte (3x4 centimetri) un dalības maksa (20 lati). 20 lati jāņem līdzi, ierodoties Madonā.
"Organizatori nodrošina vietas viesnīcā, ēdināšanu trīs reizes dienā, skaņu aparatūru un lekciju ciklu piecas dienas," skaidro I.Pulkstens.
Ar programmu var iepazīties (www.gitaristu-sesija.times.lv.).

Citu datumu laikraksti