Grāmata no rokas rokā

Latvijas Sarkanais Krusts pirmdien uzsāka labdarības akciju „Grāmata – no rokas rokā”, aicinot skolēnus nodot savas iepriekšējo gadu mācību grāmatas un apmaiņā saņemt jaunajam mācību cēlienam nepieciešamās.

Latvijas Sarkanais Krusts pirmdien uzsāka labdarības akciju "Grāmata – no rokas rokā", aicinot skolēnus nodot savas iepriekšējo gadu mācību grāmatas un apmaiņā saņemt jaunajam mācību cēlienam nepieciešamās. Akcijā iesaistījusies ar Sarkanā Krusta Alūksnes komiteja.
"Šāda akcija Latvijā notiek jau trešo gadu, bet Alūksnē pirmo reizi. Skolēni arī uz mūsu komitejas telpām var nest mācību grāmatas, kuras vairs nevajag, iespējams, ka kāds atnesīs tādu grāmatu, kā vajag tev, un varēs notikt apmaiņa," stāsta Latvijas Sarkanā Krusta Alūksnes komitejas izpilddirektore Gunta Zālīte. Iespējams, ka sākumā nebūs grāmatas, ko paņemt uzreiz, bet pēc tām var ienākt vēlāk un saņemt nepieciešamo.
"Lielajās pilsētās atsaucība ir liela, gribētos, lai arī pie mums tā būtu. Pieņemu, ka šo iespēju izmantos cilvēki, kam ir finansiālas grūtības," norāda G.Zālīte. Pēc akcijas organizatoru aplēsēm, viena grāmata veikalā maksā vidēji piecus latus.
"Ir patīkami, ja cilvēki atsaucas, bet vajadzētu pievērst uzmanību arī grāmatu izskatam," atzīst izpilddirektore. Nevajadzētu nest grāmatas, kas ir saplēstas vai sazīmētas, vai noziestas.
Šī alūksniešiem līdztekus būs iepazīšanas ar Alūksnes komitejas jaunajām telpām, kas tika atklātas augusta sākumā. Grāmatas var nest uz Pils ielu 46b katru darbadienu. Pirmdienās no pulksten 16.00 līdz 18.00, pārējās dienās no pulksten 12.00 līdz 16.00. Akcija ilgs līdz 6.augustam.

Citu datumu laikraksti

  • Vēl jānomedī lūsis un leopards

    Alsviķietis Bruno Kreicis atzīst, ka īstam medniekam trofejas nav vajadzīgas, lai citiem parādītu.Alsviķietis Bruno Kreicis atzīst, ka īstam...

  • Copes kalendārs

    23.augusts Šodien makšķerēšanai jāgatavojas ļoti pārdomāti un rūpīgi. Vienīgi tā varēs gūt vērā ņemamus lomus.23.augusts Šodien makšķerēšanai...

  • Meklē Latvijas skaistāko liepu

    Nacionālais botāniskais dārzs sadarbībā ar Latvijas Dendrologu biedrību un Kalsnavas arborētumu izsludina fotokonkursu par Latvijas skaistāko...