Grupas “Forte” mūziķi šokē Rīgas policija

Ceturtdienas pusdienlaikā Rīgā uz Brīvības ielas avārijā iekļuva populārās mūziķu grupas "Forte" dalībnieks Jānis Kļaviņš, kas bija nepatīkami pārsteigts par nelaipno attieksmi, kad zvanīja ceļu policijai un aicināja to izbraukt uz negadījuma vietu.

Ceturtdienas pusdienlaikā Rīgā uz Brīvības ielas avārijā iekļuva populārās mūziķu grupas "Forte" dalībnieks Jānis Kļaviņš, kas bija nepatīkami pārsteigts par nelaipno attieksmi, kad zvanīja ceļu policijai un aicināja to izbraukt uz negadījuma vietu.
J.Kļaviņš saka, ka negadījums Brīvības ielas krustojumā ar Cēsu ielu noticis aptuveni pulksten 13.30. Kļaviņa vadītajai automašīnai "Audi 80", kas bija apstājusies pie luksofora atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem, mugurpusē ieslīdēja kravas mikroautobuss "Mercedes Benz".
Vieglajā automašīnā braukušie necieta, jo bija piesprādzējušies ar drošības jostām. Automašīnas "Audi 80" nodarītie bojājumi sadursmes rezultātā bija ievērojami, taču J.Kļaviņš zvanīja uz 112, lūdzot savienojumu ar Rīgas ceļu policiju.
"Tādā brīdī, kad notiek avārija, nervi ir uzvilkti. Turklāt uz Brīvības ielas ir liels troksnis. Runā un pats sevi nedzirdi. Runāju skaļi, jo bija sajūta, ka mani nedzird. Uzreiz no otra runātāja telefonā - operatora - izjutu šokējoši nelaipnu attieksmi. Man vaicāja, ko es brēcot. Ieteica, lai negadījumu noformēju pats. Iebildu, ka gadījums ir pārāk nopietns un policiju tomēr vajag. Operators turpināja būt nelaipns, un katru man adresēto jautājumu pavadīja viņa nekorektie komentāri - "ko, jūs lasīt nemākat?", "kāda jums izglītība?", "ar jūsu izglītības līmeni ir jāsauc policija". Jutos tā, it kā uz mani rietu. Kad iebildu, operators visu sarunu pavērsa tā, it kā es būtu nepieklājīgs un es kliegtu uz viņu," stāsta J.Kļaviņš.
Viņš pieļauj, iespējams, Rīgas ceļu policijas operatori strādā garu un smagu darba dienu, taču, pēc J.Kļaviņa domām, tas nav iemesls rupjai un neiecietīgai attieksmei pret cilvēkiem.
Nepatīkamā saruna J.Kļaviņu tomēr nesamulsināja, viņš panāca, ka uz notikuma vietu atbrauc ceļu policija. Par turpmāko notikumu gaitu J.Kļaviņam neesot bijis nekādu iebildumu - viss noritējis korekti.
"Esmu pārsteigts par šo gadījumu, jo līdz šim man nav bijis nekādu iebildumu par Rīgas policijas darbu. Taču šoreiz tieši sarunas laikā attieksme bija šokējoša. Esmu jauns cilvēks, kas spēj par sevi pastāvēt, bet ja manā vietā būtu kāds gados vecāks lauku cilvēks, kā viņš pārdzīvotu šādu sarunu ar ceļu policiju?" jautā J.Kļaviņš.

Citu datumu laikraksti

  • Iesaistās latvāņu apkarošanā

    Pagājušajā gadā Zemkopības ministrijas aktīvās rīcības dēļ Latvija ieguva atbalstu latvāņu apkarošanai no Eiropas Savienības struktūrfondu...

  • Izstrādās tehnisko projektu vakarskolai

    Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē tika pieņemts lēmums par grozījumu veikšanu rajona padomes 2005.gada budžetā.Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē...

  • Vismazāk postījumu ceļu aprīkojumam

    Gada pirmajā pusē vismazāk postījumu ceļu aprīkojumam nodarīts Alūksnes rajonā. Vandāļi un pārgalvīgi braucēji radījuši 264 latu zaudējumus, tas ir...