Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gūst ierosmi golfa sacensību rīkošanai

Gulbenes rajona golfa laukumā “Siltie” notika Ministru prezidenta balvas izcīņas pēdējā - trešā - kārta pļavu golfā.

Gulbenes rajona golfa laukumā "Siltie" notika Ministru prezidenta balvas izcīņas pēdējā - trešā - kārta pļavu golfā. Sacensības pulcēja 25 dalībniekus no dažādām pilsētām, tajās piedalījās arī Alūksnes pilsētas domes priekšsēdētājs Viktors Litaunieks.
"Pirmo reizi sacensības atklāja Ministru prezidents Aigars Kalvītis. Patīkami, ka šādam pasākumam ir valdības vadītāja atbalsts. Tas palīdz popularizēt golfa spēli. Turklāt neformālā gaisotnē var pārrunāt dažādus arī pašvaldībai svarīgus jautājumus. Golfs vieno ministrus, uzņēmējus un citu profesiju cilvēkus," vērtē V.Litaunieks.
Viņš šajās sacensībās piedalās otro gadu. Diemžēl laika trūkuma dēļ nav bijusi iespēja startēt visās sacensību kārtās. "Neesmu tik labs spēlētājs, lai pretendētu uz godalgotu vietu. Tomēr ar katru reizi rezultāti ir labāki. Ja būtu vairāk laika, tad varētu biežāk uzspēlēt. Katra aktīvā atpūtā pavadīta diena dod gandarījumu, tāpēc esmu iecerējis šai spēlei pievērst lielāku uzmanību," atzīst V.Litaunieks. Ministru prezidenta balvas izcīņā viņš guvis ierosmi organizēt sacensības Alūksnes rajona Jaunalūksnes pagasta "Salņos". V.Litaunieks atzīst, ka kopš 2003.gada bijis galvenokārt šīs spēles ierādītājs un skolotājs, jo savā laukumā ļauj trenēties jauniešiem.
Golfa laukuma "Siltie" saimnieks ir "SEB Unibankas" Gulbenes nodaļas vadītājs Andris Apinītis. Viņš uzskata, ka Ministru prezidenta balvas izcīņas turnīrs ir izdevies, un nākamajā gadā vēlas palielināt laukumu un bedrīšu skaitu līdz sešām. A.Kalvītis apsolīja trenēties un piedalīties golfa kausa izcīņā.

Citu datumu laikraksti

  • Līdaka uzbrūk peldētājiem

    Kāds Austrijas ezers slēgts peldētājiem, jo milzīga līdaka ar iesauku Žokļi regulāri kož peldētājiem.Kāds Austrijas ezers slēgts peldētājiem, jo...

  • Copes kalendārs

    15. augusts Aktivitātes mazināsies, bet tas nenozīmē, ka zivis vispār būs kūtras. Vien tāds sīkums palicis kā atrast pareizo ēsmu vai mānekli. Nereti...

  • Bebru medībās veicas

    Alūksnietis Ints Ratseps piedalījies medībās kopš 15 gadu vecuma. Sākumā, protams, gāja dzinējos, bet nu jau 18 gadus viņš ir pilntiesīgs mednieks ar...