Gūst labus rezultātus

Strautiņu pamatskolas komanda ir veiksmīgi startējusi Latvijas Jauno ceļu satiksmes dalībnieku sacensībās Tukuma rajona atpūtas bāzē “Ronīši”, starp 33 komandām izcīnot 5.vietu un iekļūstot olimpiskajā sešiniekā.

Strautiņu pamatskolas komanda ir veiksmīgi startējusi Latvijas Jauno ceļu satiksmes dalībnieku sacensībās Tukuma rajona atpūtas bāzē "Ronīši", starp 33 komandām izcīnot 5.vietu un iekļūstot olimpiskajā sešiniekā.
Komandas sastāvā startēja Kārlis Mediss, Rinalds Ludvigs, Elvīra Kristovska, Alvis Epners, Santa Rappa un Marta Laima Vanaga. Sacensībām skolēnus gatavoja skolotāja Tija Āboliņa. Viņa atzīst, ka ir gandarīti par 5.vietas izcīnīšanu, jo iepriekš tik labu rezultātu nav izdevies gūt.
"Strautiņu skolas komanda uz "Ronīšiem" brauc un Alūksnes rajonu pārstāv jau ceturto reizi, bet līdz šim augstāk izcīnītā vieta bija 11. Uz sacensībām līdzi bija atbraukusi arī viena māmiņa, kas palīdzēja sagatavot mājas darbu. Tajā mūsu komandai bija jāsagatavo neliels priekšnesums, kurā attēlojām policistu nākotnes vīziju - ka policista braucamrīks ir velosipēds," stāsta T.Āboliņa.
Viņa uzsver, ka sacensībās komandām bija teorētisks ceļu satiksmes drošības tests un tests par medicīnu, kā arī velosipēda uzbūvē bija jāatrod bojājuma vieta. Četrās trasēs - katrā ar citādāku grūtības pakāpi - bija jāveic veiklības braucieni. "Sacensību otrajā dienā sacentās dalībnieki, kas individuāli bija uzrādījuši vislabākos rezultātus. Mūsu komandas dalībnieku starp tiem nebija. Mēs šajā laikā devāmies uz jūru," saka T.Āboliņa.
Viņa vērtē, ka Strautiņu komanda varēja uzrādīt arī vēl labāku rezultātu.

Citu datumu laikraksti

  • Remontē skolu un gatavojas jubilejai

    Ernsta Glika Alūksnes valsts ģimnāzijas vecajā korpusā, 2.stāvā, šomēnes uzsākts kosmētiskais remonts.Ernsta Glika Alūksnes valsts ģimnāzijas vecajā...

  • Ciemiņus gaida sakoptā pilsētvidē

    Alūksnē pirmo reizi šogad appļauti zālāji. Pļaut varēja arī parkā, kur likvidēti janvāra vētras postījumi, aizvesti izgāztie koki un savākti zari,...

  • Pagastā Jāņus šogad svinēs agrāk

    Pededzes pagasta deputāti sēdē izskatīja iesniegumus par atteikšanos no zemes lietošanas tiesībām, par pirmpirkuma tiesību piešķiršanu un atteikšanos...