Gūst uzvaru Zemessardzes atklātajā čempionātā

Otro gadu spēcīgā konkurencē par Zemessardzes atklātā čempionāta futbolā telpās uzvarētājiem kļuva Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona futbolisti.

Otro gadu spēcīgā konkurencē par Zemessardzes atklātā čempionāta futbolā telpās uzvarētājiem kļuva Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona (MSB) futbolisti.
Sacensības risinājās Daugavpilī pirms nedēļas. Tajās piedalījās 12 komandas no Zemessardzes un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) apakšvienībām.
"Čempionātā komandas sadalīja divās apakšgrupās, katrā pa sešām komandām, izspēlējot apļa turnīru. Finālturnīram no katras apakšgrupas kvalificējās pa trim labākajām komandām. Apakšgrupu spēlēs alūksnieši pēc iespējas mazāk izmantoja vadošos spēlētājus, lai viņi taupītu spēkus finālturnīram, tāpēc daži spēļu rezultāti pretiniekus pārsteidza.
MSB komanda ar 6:1 uzvarēja Sauszemes spēku 2.kājnieku bataljonu no Ādažiem, ar 4:1 bija pārāki par 2.Zemessardzes novadu, neizšķirti 1:1 spēlēja ar Zemessardzes studentu bataljonu un ar 1:2 piekāpās Nacionālās aizsardzības akadēmijas komandai. Tādējādi apakšgrupā alūksnieši izcīnīja 2.vietu," stāsta Alūksnes MSB sporta instruktors Igors Krūmiņš.
Ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar rezultātu 5:2 alūksnieši bija pārāki par Ādažu Mobilo strēlnieku mācību centra futbolistiem, bet pusfināla spēlē tikās ar Latvijas čempionāta 1.līgas komandu "Zibens/Zemessargs" no Daugavpils. Pērn finālspēlē daugavpilieši bija piedzīvojuši zaudējumu Alūksnes komandai.
"Spēle ritēja līdzīgā cīņā ar abpusējiem uzbrukumiem. Pirmā puslaika vidū Oļegam Kodaļevam izdevās lielisks sitiens, un alūksnieši izvirzījās vadībā. Puslaika beigās daugavpilieši rezultātu līdzsvaroja, bet otrā puslaika vidū pēdējos šīs spēles vārtus guva Imants Ivanovskis. Spēle beidzās ar 2:1 alūksniešu labā. Tas pierādīja, ka MSB komanda futbolā telpās patiesi ir augstas klases komanda. Ne jau velti alūksniešus šogad aicināja spēlēt Latvijas virslīgas čempionātā," saka I.Krūmiņš.
Savukārt finālā Alūksnes MSB komandas pretinieki bija Nacionālās aizsardzības akadēmijas komanda. Spēles rezultāts - 7:1 alūksniešu labā.
Nākamās sacensības MSB futbolistiem būs 24.janvārī Gulbenes rajona Rankas pagastā, kur risināsies Ziemeļaustrumu futbola līgas futbola čempionāta telpās 4.kārtas spēles. "Komandas vadošie futbolisti nepiedalīsies, jo šoreiz dosim iespēju rezerves spēlētājiem," klāsta I.Krūmiņš.

Citu datumu laikraksti

 • Rīkos filozofisku diskusiju

  Bejas interešu klubiņa “Pīlādzis” dalībnieces 22.janvārī pulksten 12.00 filozofiskā diskusijā dalīsies pārdomās par tēmu “Logs”.Bejas interešu...

 • Rosinās pārcelt darbdienas

  Lai efektīvāk izmantotu darba laiku, šodien valdība lems par vairāku 2004.gada darbdienu pārcelšanu.Lai efektīvāk izmantotu darba laiku, šodien...

 • Vēlas zināt iedzīvotāju viedokli

  Ministru kabineta komitejas sēdē apstiprināts Ekonomikas ministrijas projekts “Latvijas rūpniecības attīstības pamatnostādnes”.Ministru kabineta...

 • Pirmais sarunu raunds - neizšķirts

  Pašvaldības: piekrīt novada veidošanai ar nosacījumiem.Pašvaldības: piekrīt novada veidošanai ar nosacījumiem Pašvaldību vadītāju sarunas ar...

 • Gada kukainis 2004 - zilspāre

  Latvijas Entomoloģijas biedrība par 2004.gada kukaiņiem izvēlējusies zilspāres, kurām šogad būs veltīti vairāki izglītojoši pasākumi.Latvijas...

 • Piedāvā kultūras un atpūtas pasākumus

  Koncerti. 17.janvārī pulksten 18.00 Alūksnes rajona Apes tautas namā - Apes jauktā kora 55 gadu jubilejas koncerts. Ballē (ar groziņiem) spēlēs grupa...