“Horizonts” ienāk pilsētā

Pēc piecām orientēšanās seriāla kārtām “ Horizonta” sestā kārta risināsies Alūksnes parkā. Plānots, ka starta vieta būs netālu no peldvietas “Vējiņi”.

Pēc piecām orientēšanās seriāla kārtām " Horizonta" sestā kārta risināsies Alūksnes parkā.
Plānots, ka starta vieta būs netālu no peldvietas "Vējiņi". Daudzie sacensību dalībnieki ceturto un piekto kārtu aizvadīja ļoti sarežģītās, bet interesantās vietās - Lāsberģa apkārtnē un Veclaicenē pie Raipala ezera. Orientēšanās te prasa labu kartes izpratni, kā arī labu fizisko sagatavotību. Katrs, kurš to pieveic saviem spēkiem, jūtas īpaši gandarīts.
Piektajā kārtā pie uzvarām savās grupās tika - Viesturs Dandens, Uldis Bertuks, Andis Krēsliņš, Miervaldis Jāņkalns, Mārcis Ločmelis, Māris Avots, Līga Vabulniece, Ārija Bertuka, Inese Krēsliņa. Vairākās grupās uzvarēja arī mūsu sacensību viesi.
Gribu uzsvērt , ka sacensības parkā arī starptautiskajā mērogā ir ļoti populāras un daudzi orientieristi specializējas tieši šinī orientēšanās programmas veidā.
Tiek izcīnītas arī Pasaules čempionātu medaļas. Parkā nepieciešams ļoti ātrs un precīzs skrējiens ar karti un kompasu, jo distances parasti nepārsniedz 3 kilometrus. Tātad uz startu otrdien šoreiz aicinu arī tos, kam "īsts" mežs nav pa prātam. Starts no pulksten 15.00 līdz 19.00. Atnāciet un izmēģiniet - varbūt iepatīkas. Vēl līdzīga "Horizonta" kārta notiks jūnija pirmajā pusē Tempļa kalna apkārtnē.

Citu datumu laikraksti

  • Ar varu neprotu lauzties aizslēgtās durvīs

    Brīvos brīžos strautiņiete Tija Āboliņa sapņo par ģimenes lauku māju un paklausīgiem bērniem. Ģimene - vīrs Sarmis un bērni Annija un Roberts - ir...

  • Piedalās atceres konferencē

    Vācijā notika starptautiska konference, veltīta Bībeles tulkotāja latviešu valodā E.Glika 300. nāves gadadienas atcerei.Vācijā notika starptautiska...

  • Deputāti atklāj savus ienākumus

    Alūksnes pilsētas domes deputāte, Alūksnes vidusskolas direktore Vija Puzule deklarācijā norādījusi, ka domē pērn nopelnījusi 7807,81 latu.Alūksnes...