Horoskopi

1. – 7.janvāris

Auns ◆ Brīvdienās maz laika sanāks atpūtai, daudzie pienākumi, izpalīdzēšana citiem aizņems lielāko daļu no jūsu brīvā laika. Nepalaidiet garām iespēju doties kādā aizraujošā braucienā!
Vērsis ◆ Šis būs īsts svētku laiks, kad palutināsiet sevi un savus mīļos ar pašu sarūpētiem našķiem. Partnerattiecībās izvairieties no domstarpībām, kas nav nevienas jūsu nervu šūniņas vērta!
Dvīņi ◆ Vēlme pēc īstenas māju sajūtas rosinās idejas pēc aktīvas atpūtas ģimenes lokā. Izdosies viss iecerētais, ja vien spēsiet atmest šaubas. Attiecībās ar līdzcilvēkiem cieniet viņu viedokli un izvēli!
Vēzis ◆ Pilnīga labsajūta radīs īstu brīvdienu sajūtu. Jaungada svinībās iepazītie cilvēki var būt vērtīgi sadarbības partneri. Priecēs panākumi par kādu iesāktu projektu.
Lauva ◆ Jauno gadu iesāksiet ar vērtīgiem ieguvumiem un dāvanām. Priecēs panākumi profesionālā jomā. Nedēļas vidū saņemtās ziņas var pavērt plašākas iespējas radošo profesiju pārstāvjiem.
Jaunava ◆ Jaunā gada apņemšanās nebūs tik grūti paveicama, kā šķiet. Priecēs saņemtā atzinība par kādu veikumu. Darbavietā papildus pienākumi nāks komplektā ar algas pielikumu.
Svari ◆ Jūsu pozitīvais noskaņojums priecēs arī visus apkārt esošos. Skaistums un harmonija. Tikai finansiāli tēriņi var izrādīties lielāki, nekā iepriekš iecerēts.
Skorpions ◆ Saspringumu attiecībās ar tuviniekiem centieties mazināt pēc iespējas mazāk jūtamu. Ar nelielu humora devu atrisināsiet sarežģījušos situāciju. Priecēs pārsteigums no mīļotā cilvēka.
Strēlnieks ◆ Var nākties pielietot savu profesionālo meistarību arī ārpus darba laika. Pēkšņi finansiāli ieguvumi var radīt arī zaudējumus. Tāpēc rūpīgi izplānojiet pirkumus!
Mežāzis ◆ Došanās ārpus savas ierastās vides pavērs plašāku redzesloku. Vilšanos var sagādāt kāds neveikls pirkums. Komentārus paturiet pie sevis!
Ūdensvīrs ◆ Jaunas vērienīgas idejas pēc iespējas ātrāk realizējiet, kamēr kāds cits to nav izdarījis pirmais! Partnerattiecībās jauns sajūtu vilnis stiprinās esošo savienību. Priecēs kāds taustāms ieguvums.
Zivis ◆ Spēcīgā apņemšanās jaunajā gadā radīs arī spēcīgu rezultātu. Pateicoties kādam no jūsu labvēļiem, pavirzīsieties par pakāpienu augstāk pa karjeras kāpnēm.

Citu datumu laikraksti

 • Pirtniece ar sīrupiem, zāļu tējām un paklājiem 6

  Pirtniece ar sīrupiem, zāļu tējām un paklājiem

  (Turpinās no 1.lappuses)Dvēseles miera osta, harmonija un ļoti labsirdīga pirtniece – tā varētu raksturot radošo un darbīgo ilzenieti Santu Meleci un...

 • Gūst panākumus “Putnu bērnos”

  Gūst panākumus “Putnu bērnos”

  Alūksnes un Apes novadu talantīgie dziedātāji guvuši atzīstamus panākumus bērnu un jauniešu vokālistu konkursā “Putnu bērni” Rīgā. Jaunalūksnieši...

 • Šokolādes braunijs

  Šokolādes braunijs

  Vajadzēs: 300 g tumšās šokolādes, 150 g sviesta, 30 g kakao, 200 g rudzu miltu, 250 g brūnā cukura, 4 olas, 1 tējkaroti cepamā pulvera, šķipsniņu...