Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Horoskopi

15. – 21.janvāris

Auns ◆ Vairāk laika tiks atlicināts sev un savām interesēm. Gandarījuma sajūtu gūsiet, realizējot kādu iepriekš aizsāktu ideju. Partnerattiecībās jautrību ieviesīs pārpratumi virtuālajā komunikācijā.
Vērsis ◆ Stingri turoties pie sava viedokļa, spēsiet panākt to, ko esat iecerējis. Priecēs finansiāli ieguvums no kāda aktuāla darījuma. Darbavietā apkārtējo cieņa un uzmanība ļaus sajusties patiesi vērtīgam.
Dvīņi ◆ Pievēršoties fiziskām aktivitātēm, uzlabosies pašsajūta. Harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem. Izvairieties no saasinājumiem ar priekšniecību!
Vēzis ◆ Lielāki kļūs ikdienas tēriņi, kā arī vairāk enerģijas tiks veltīts citu labā – palīdzot, sniedzot atbalstu. Aktuāls kļūs jautājums saistībā ar dzīves telpas labiekārtošanu.
Lauva ◆ Zīmīgi pavērsieni partnerattiecībās mudinās pieņemt nepārdomātus lēmumus. Nepārdzīvojiet, ja kāds nepilda savus solījums! Savas vērtības apzināšanās ļaus paveikt daudz vairāk, nekā iecierēts.
Jaunava ◆ Ar entuziasmu un vēlmi darbojoties, spēsiet sasniegt labākos rezultātus sev pašam. Priecēs papildu ienākumi. Var rasties ideja par došanos kādā tālākā braucienā.
Svari ◆ Romantiskajās attiecībās sajutīsieties patiesi cienīts un novērtēts. Profesionālajā jomā kāds vērtīgs piedāvājums var būt kā jauns izaicinājums.
Skorpions ◆ Vairāk rūpju un enerģijas tiks ieguldīts ģimenē un mājās. Vērtīgs padoms no jūsu puses var būt kā zelta vārdi kādam jums svarīgam cilvēkam. Vērtējot citus, atcerieties, ka citi tieši tāpat vērtē arī jūs.
Strēlnieks ◆ Aktīvāka un piedzīvojumiem piepildītāka kļūs jūsu ikdiena. Tiks satikti jauni cilvēki un domubiedri. Darbavietā var nākties atgriezties un pārstrādāt kādu jau izdarītu darbu.
Mežāzis ◆ Visa enerģija tiks novirzīta finansiālās labklājības veicināšanai. Lēnām, taču ar vērienu virzīsieties savu sasniegumu virzienā. Partnerattiecībās cieniet otra cilvēka viedokli un izvēli!
Ūdensvīrs ◆ Kāds vērienīgs projekts vai darba rezultāts netiks nepamanīts no augstākstāvošo puses. Var tikt piedāvāta iespēja pilnveidot savas prasmes. Izvērtējiet iespējas!
Zivis ◆ Brīvdienās tiks paveikti visi iekrājušies darbi – mierīgi, nepārslogojot sevi. Partnerattiecībās - jūtu plaukums. Romantika, radošums un noslēpumainais raksturs ļaus sajusties unikāliem.

Citu datumu laikraksti

  • Jaunais gads

    Astoto dienu dzīvojam jaunajā gadā. Kāds to noteikti sācis ar jaunu apņemšanos būt labākam vai mainīties, apgūt ko jaunu, izdarīt kaut ko sen...

  • Ar velosipēdu vairs nedrīkst braukt pa ietvi

    Ir stājušies spēkā jaunie Ceļu satiksmes noteikumi ar mērķi uzlabot ceļu satiksmes drošību, īpašu uzmanību pievēršot mazaizsargātajiem satiksmes...

  • Zvaigznes dienā

    Ar katru bērniņu, kurš ienāk pasaulē, dzimst jauna zvaigzne gaismas planētā.Tā vada jauno dzīvību no zilā tālumaun vienmēr atrodas tā tuvumā:kā...