Horoskopi

3. – 9.jūnijs

Auns ◆ Brīvdienas aizritēs vēja spārniem. Darbavietā priecēs gūtie panākumi un atzinība no priekšniecības puses. Liekas raizes var sagādāt nepārdomāti tēriņi.
Vērsis ◆ Nejauša satikšanās var kļūt par nozīmīgu pagriezienu jūsu profesionālajā darbībā. Uzlabosies attiecības ar tuviniekiem. Tiks saņemtas iepriecinošas ziņas.
Dvīņi ◆ Aktualizēsies vēlme pabūt pašam ar sevi, sakārtot domas, lai ar jaunu enerģijas devu ķertos klāt kādam projektam. Tiks apsvērta doma par mācību uzsākšanu.
Vēzis ◆ Brīvdienās pozitīva lādiņa deva tiks gūta kādā kultūras pasākumā. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija un līdz ar to nāks klāt arī papildu vajadzības. Vairāk laika un uzmanības veltiet savai ģimenei!
Lauva ◆ Nelielas raizes par savu esošo pozīciju mudinās pieņemt nozīmīgu lēmumu. Nedēļas vidū vairāk enerģijas tiks veltīts savas darbības jomas popularizēšanai un profesionālajai izaugsmei.
Jaunava ◆ Var nākties uzņemties papildu pienākumus. Attiecībās ar ģimenes locekļiem tiks pārbaudīts jūsu pacietības mērs. Pievēršanās jaunam vaļaspriekam radīs gandarījuma sajūtu.
Svari ◆ Radīsies idejas par kāda radoša procesa uzsākšanu. Profesionālajā jomā kļūsiet pamanāmāks un ievērojamāks. Vairāk laika veltīsiet savas dzīves telpas pilnveidošanai un labiekārtošanai.
Skorpions ◆ Tiks apsvērta doma par došanos tālākā braucienā. Attiecībās ar ģimenes locekļiem centieties izvairīties no domstarpībām. Darbavietā svarīgu lēmumu pieņemšanā paļaujieties tikai un vienīgi uz sevi.
Strēlnieks ◆ Var nākties palīdzēt ar viedu padomu kādam strupceļā nonākušajam. Darbavietā atrisināsies neskaidrie jautājumi saistībā ar jūsu statusu un esošo pozīciju. Veltiet laiku atpūtai!
Mežāzis ◆ Patīkamu nogurumu raisīs piedalīšanās daudzās sabiedriskajās aktivitātēs. Mājas darbu apjoms gluži kā sniega bumba velsies aizvien lielāks un lielāks. Priecēs patīkama satikšanās!
Ūdensvīrs ◆ Nedēļas nogali veltīsiet kultūras pasākumiem. Ar neparastu skatījumu uz aktuālu situāciju darbavietā spēsiet izcelties uz citu kolēģu fona.
Zivis ◆ Tiekot skaidrībā ar savām jūtām un sajūtām, tiks pieņemts nozīmīgs lēmums. Manāmi pieaugs jūsu popularitāte profesionālajā jomā. Partnerattiecībās gaidāmi jauni, patīkami pavērsieni!

Citu datumu laikraksti

 • Toksisku zilaļģu vairošanās – drauds veselībai 2

  Toksisku zilaļģu vairošanās – drauds veselībai

  (Turpinās no 1.lpp.)Arī šovasar būs vērojama zilaļģu ziedēšana, kas kārtējo reizi mudinās domāt, vai un cik toksiskas tās ir, cik droši var peldēties...

 • Vasara sākas Litenē!

  Vasara sākas Litenē!

  Litenē sestdien, 21.maijā notiks lielais vasaras sezonas atklāšanas pasākums – festivāls “Vasara sākas Litenē!”. Šāds pasākums tiek rīkots pirmo...

 • Orientieristiem lieliski rezultāti

  Orientieristiem lieliski rezultāti

  Otrdien finišēja Alūksnes novada čempionāts orientēšanās sportā. Mūsējiem ir lieliski starti arī  Latvijas čempionātā.Tradicionālajā Alūksnes novada...