Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Horoskopi

18. – 24. novembris

Auns ◆ Atpūta nāks par labu jūsu pašsajūtai, lai ar jaunu sparu un enerģiju ķertos klāt kādam nozīmīgam projektam. Partnerattiecībās, lai saglabātu harmoniju, var nākties pārkāpt pāri saviem principiem.
Vērsis ◆ Vērtīgs ieguvums ļaus ar vēl lielāku jaudu pilnveidot savu profesionālo darbību. Atbalsts no līdzcilvēku puses būs kā spēcīgs enerģijas lādiņš, lai nešaubītos ne mirkli par savu izdarīto izvēli.
Dvīņi ◆ Var tikt piedāvāts ienesīgs darījums, kurš acīmredzami papildinās jūsu naudas maciņa saturu. Darbavietā veiksmīgi tiksiet galā ar papildu pienākumiem. Partnerattiecībās – ļaujieties sajūtām!
Vēzis ◆ Veiksmīga dalība kādā nozīmīgā projektā radīs vēl lielāku pārliecību par meistarību. Daudzie uzmanības apliecinājumi var radīt diezgan amizantas situācijas.
Lauva ◆ Vairāk laika tiks veltīts ar izglītību saistītiem jautājumiem. Interesi radīs piedāvātās jaunās iespējas, kas būs kā lielisks instruments jūsu turpmākajā radošajā darbībā. Gaidāmi papildu ienākumi.
Jaunava ◆ Pieaugs rūpes par mājiniekiem. Papildu iespējas var tikt piedāvātas no ilggadējā sadarbības partnera. Tiks apsvērta doma, kā pilnveidot zināšanu klāstu.
Svari ◆ Gūtā atzinība profesionālajā jomā radīs patiesu prieku. Tiks apsvērta iespēja piedalīties kādā finansiāli izdevīgā pasākumā. Partnerattiecībās sajutīsiet to, ka kādam esat ļoti nozīmīgs.
Skorpions ◆ Zīmīgs pavērsiens profesionālajā darbībā. Priecēs daudzie uzmanības apliecinājumi. Izvairieties no domstarpībām ar augstākstāvošām personām.
Strēlnieks ◆ Došanās uz saviesīgu pasākumu sniegs pozitīvas emocijas. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izpelnīsieties atzinību. Jūsu dzīvesprieks ļaus veiksmīgi sasniegt iecerētos mērķus.
Mežāzis ◆ Jaunas iepazīšanās radīs interesi par pievēršanos kādam aizraujošam hobijam. Partnerattiecībās tiks atrisinātas visas līdzšinējās neskaidrības.
Ūdensvīrs ◆ Piedzīvojumi un jauni iespaidi pavērs plašāku redzesloku. Gūtā pieredze būs kā jauns atspēriena punkts turpmākajā karjerā. Uzlabosies attiecības ar priekšniecību.
Zivis ◆ Gūtā atzinība darbavietā radīs iedvesmu vēl vairāk censties. Tiks piedāvāta izdevīga sadarbības iespēja. Partnerattiecībās patīkams pārsteigums.

Citu datumu laikraksti

 • Aug savas zemes patrioti

  Aug savas zemes patrioti

  Jau trešo gadu Alūksnē vakar norisinājās “Lāčplēša stafete” skolu jaunatnei. Šogad stafetei pieteicās vairāk komandu nekā iepriekš, pirmo reizi...

 • Pasniegs pašvaldību augstākos apbalvojumus

  Pasniegs pašvaldību augstākos apbalvojumus

  Šodien, Lāčplēša dienā, un Latvijas valsts svētku nedēļā Alūksnes un Apes novados notiks daudzi pasākumi. Nozīmīgākie no tiem būs 18.novembrī, kad...

 • “Sprīdītis” nosvin 30.jubileju

  “Sprīdītis” nosvin 30.jubileju

  Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādei “Sprīdītis” pagājušajā nedēļā apritēja 30 radoši, mīloši un izglītojoši kopā būšanas gadi. Jau par tradīciju...

 • Alūksnes slimnīcai būt! 3

  Alūksnes slimnīcai būt!  1

  Vakar aptuveni 250 ļaužu pulcējās pie Saeimas ēkas Rīgā, lai piketā paustu viedokli par to, kāpēc Alūksnes slimnīcai ir jāpastāv. Pret Alūksnes...

 • Slēgs skolas

  Alūksnes novada domes oktobra sēdē deputāti tomēr nolēma likvidēt Mālupes pamatskolu jau no nākamā mācību gada, Ilzenes pamatskolu – no 2018. mācību...

 • Lolo veltas cerības par Mālupes HES atjaunošanu

  Alūksnes novada domes sēdes slēgtajā daļā tika skatīts SIA “Mūsu HES” īpašnieka Jura Pētersona iesniegums, kurā tiek lūgts atjaunot būvatļauju...