Horoskopi

6. – 12. janvāris

Auns ◆ Brīvdienās prieku sagādās vērtīgs ieguvums. Atbalsts no līdzcilvēku puses radīs vēl lielāku pārliecību par savu talantu. Darba vietā ļaušanās jaunam izaicinājumam tiks atzinīgi novērtēta.
Vērsis ◆ Pievēršanās sava projekta realizēšanai radīs gandarījuma sajūtu. Apzināšanās, ka veiksme beidzot ir klātesoša, ļaus paveikt vēl vairāk. Harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem.
Dvīņi ◆ Sajūta, ka kādam esi parādā, kā tāda sniega bumba velsies aizvien lielāka un lielāka līdz brīdim, kamēr pats to apzināsies. Tiks izvērtēts izdevīgs sadarbības piedāvājums. Ieklausies sajūtās!
Vēzis ◆ Jauns pavērsiens profesionālajā jomā mudinās pieņemt radikālu lēmumu. Rūpīgāk tiks izvērtētas prioritātes. Partnerattiecībās katra jūtīgāka stīga var radīt virkni emociju.
Lauva ◆ Vairāk darba pienākumu nekā parasti radīs milzu atbildības izjūtu. Jaunas idejas radīsies saistībā ar kādu projektu, ko gribēsi realizēt pēc iespējas ātrāk. Patīkami notikumi ģimenē.
Jaunava ◆ Pievēršanās jaunām aktivitātēm uzlabos pašsajūtu un domas. Attiecībās ar līdzcilvēkiem atzinīgi tiks novērtēts tas, ko darāt viņu labā.
Svari ◆ Sarežģītāka var kļūt saprašanās ar ģimenes locekļiem, jo var pārņemt sajūta, ka netiec pietiekami novērtēts. Darbavietā - jauni izaicinājumi.
Skorpions ◆ Saņemtās pozitīvās ziņas mudinās mainīt ierasto plānu ritējumu. Aktīvāka ikdienas dzīve mudinās paveikt pat tos darbus, kuriem līdz šim neatlika laika.
Strēlnieks ◆ Patīkami pavērsieni darbavietā ļaus piepildīt sen kāroto sapni. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izkristalizēsies patiesās vērtības. Tiks piedāvāta iespēja piedalīties kādā nozīmīgā pasākumā.
Mežāzis ◆ Acīmredzami pieaugs tēriņu apjoms. Vēlme sevi palutināt var izmaksāt vairāk, nekā esat plānojis. Partnerattiecībās tiks pieņemts nozīmīgs lēmums.
Ūdensvīrs ◆ Uzlabosies attiecības ar ģimenes locekļiem. Vēlme pilnveidot savu dzīves telpu var kļūt par realitāti. Profesionālajā jomā spēsiet parādīt savas prasmes no vislabākās puses.
Zivis ◆ Ļaujoties jautrai ballītei, piedzīvosi daudz pozitīvu izjūtu. Jaunas iepazīšanās pavērs  jaunas iespējas tavā profesionālajā darbībā. Papildu ienākumus gūsi, pieņemot vēl nebijušu izaicinājumu.

Citu datumu laikraksti

 • Ugunsnelaime atņem mājas 2

  Ugunsnelaime atņem mājas

  Otrajos Ziemassvētkos īsi pēc pusnakts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests steidzās uz  Jāņkalna ielu 8, Alūksnē, kur divstāvu dzīvojamajai...

 • Alūksnē koncertēs Igaunijas Filharmonijas kamerkoris

  Alūksnē koncertēs Igaunijas Filharmonijas kamerkoris

  Alūksnes Kultūras centrs arī nākamgad turpinās šogad iesākto sadarbību ar Igaunijas lielāko koncertu un festivālu organizatori aģentūru “Eesti...

 • Salūts – pie Kultūras centra

  Alūksnē sagaidīt Jauno gadu iedzīvotāji šoreiz tiek aicināti pie Kultūras centra, kur arī varēs vērot svētku salūtu.Jau pirms gadumijas pļaviņā...

 • Aicina izjust Ziemassvētkus

  Aicina izjust Ziemassvētkus

  Alūksnes Kultūras centrs Ziemassvētkos aicina uz brīnišķīgu koncertu “Kā man tevi sasildīt”, kas notiks 25.decembrī pulksten 17.00. Kopā ar...

 • Piparkūkas ar latviešu cimdu rakstiem 2

  Piparkūkas ar latviešu cimdu rakstiem

  (Turpinās no 1.lappuses)SIA “Valrito” pārstāve Baiba Gusta stāsta, ka piparkūku mīklas ir dažādas un galvenokārt atšķiras ar to, no kā veidojas...

 • Piparkūku receptes - dažādas, bet ne sarežģītas

  Piparkūku cepšana ne vienās vien mājās kļuvusi par veidu, kā pasteidzināt Ziemassvētku tuvošanos un radīt svētku noskaņu, tāpēc laiks atsvaidzināt...