Horoskopi

13. – 19.janvāris

Auns ◆ Vairāk enerģijas tiks veltīts mājas darbiem. Idejas par dzīvesvietas pilnveidošanu var būt ļoti aktuālas. Prātu nodarbinās virkne jautājumu, uz kuriem gribēsies rast atbildi pēc iespējas ātrāk.
Vērsis ◆ Apgrūtinātāka saprašanās ar tuviniekiem ļaus izvērtēt sava rakstura iezīmes. Priecēs papildu ienākumi no kāda jums izdevīga darījuma. Tiks apdomāta iespēja pieņemt jaunu izaicinājumu.
Dvīņi ◆ Finansiāli tēriņi var radīt liekas galvassāpes. Tāpēc nāksies likt uz svaru kausiem savas vēlmes un vajadzības. Attiecībās ar līdzcilvēkiem mēģini ieklausīties tajā, ko vēlas tev pavēstīt.
Vēzis ◆ Saasinātāks jūtīgums un notikumu uztvere mudinās izvērtēt patiesās vērtības. Jauns pirkums var nesniegt vēlamo gandarījumu. Iesaistīšanās jaunā projektā sniegs nepieciešamo adrenalīnu.
Lauva ◆ Gremdēšanās dziļās pārdomās par to, kā būtu, ja būtu, neatrisinās sarežģījušos situāciju darbavietā. Jaunu apņemšanos sajūtu radīs jauniepazītie potenciālie sadarbības partneri. Notici sev!
Jaunava ◆ Pievēršanās jaunam vaļaspriekam var kļūt par neatņemamu ikdienas nodarbi. Vairāk uzmanības tiks veltīts savas pašsajūtas uzlabošanai. Veiksmīgi tiksiet galā ar papildu pienākumiem.
Svari ◆ Vilšanās sajūtu var radīt nepietiekamā atzinība profesionālajā jomā, taču tas būs kā jauns stimuls jauna papildvirziena pilnveidošanai. Gaidāmi pozitīvi pavērsieni partnerattiecību jomā.
Skorpions ◆ Patīkamas pārmaiņas darbavietā motivēs uz jauniem sasniegumiem. Papildu pienākumi mudinās nopietnāk pievērsties savu plānu realizēšanai. Izvairies no konfliktsituācijām.
Strēlnieks ◆ Ar nopietnāku skatu paraudzīsieties uz gaidāmajām pārmaiņām profesionālajā jomā. Attiecībās ar līdzcilvēkiem tavs morālais atbalsts būs ļoti noderīgs.
Mežāzis ◆ Kāds tuvs draugs var lūgt palīdzību tieši tev. Finansiāli ieguldījumi var nesniegt vēlamo gandarījumu. Satikšanās ar draugiem radīs virkni atmiņu stāstu.
Ūdensvīrs ◆ Veiksmīgi sakārtosies ieilgušie, ar ārzemēm saistītie darījumi. Piedāvājums no priekšniecības puses var šķist finansiāli izdevīgs. Partnerattiecībās paļaujies tikai un vienīgi uz sevi.
Zivis ◆ Profesionālajā jomā būsi kā zivs ūdenī! Īstajā vietā un īstajā laikā spēsi parādīt savas prasmes un zināšanu klāstu no vislabākās puses.

Citu datumu laikraksti

 • Rallijā “Alūksne 2017” gaida teju simts ekipāžas

  Vairs tikai nedēļa atlikusi līdz brīdim, kad 13. un 14.janvārī Alūksnes novada ceļos tiks dots starts rallijam “Alūksne 2017”, kā ietvaros šogad...

 • Gredzena ceļš

  Gredzena ceļš

  Izmazgājusi Visvalža kreklus, vēl palagus, Mairita tos rūpīgi izskaloja un izžāva dārzā uz šņores. Vīrs bija aizbraucis pie drauga, un Mairita nolēma...

 • Horoskopi

  6. – 12. janvārisAuns ◆ Brīvdienās prieku sagādās vērtīgs ieguvums. Atbalsts no līdzcilvēku puses radīs vēl lielāku pārliecību par savu talantu....

 • Ugunsnelaime atņem mājas 2

  Ugunsnelaime atņem mājas

  Otrajos Ziemassvētkos īsi pēc pusnakts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests steidzās uz  Jāņkalna ielu 8, Alūksnē, kur divstāvu dzīvojamajai...

 • Alūksnē koncertēs Igaunijas Filharmonijas kamerkoris

  Alūksnē koncertēs Igaunijas Filharmonijas kamerkoris

  Alūksnes Kultūras centrs arī nākamgad turpinās šogad iesākto sadarbību ar Igaunijas lielāko koncertu un festivālu organizatori aģentūru “Eesti...

 • Salūts – pie Kultūras centra

  Alūksnē sagaidīt Jauno gadu iedzīvotāji šoreiz tiek aicināti pie Kultūras centra, kur arī varēs vērot svētku salūtu.Jau pirms gadumijas pļaviņā...