Horoskopi

Horoskopi (1. - 7. septembris)

Auns ◆ Gūtā pieredze pavērs plašāku skatījumu uz turpmākajiem mērķiem. Priekšniecības atzinība motivēs jauniem izaicinājumiem. Apzinies savu vērtību!
Vērsis ◆ Radošā iedvesma ļaus sasniegt iecerēto. Patīkams pavērsiens karjerā ļaus iepazīt savus talantus no jauna skatpunkta. Finansiāls ieguvums radīs iespēju to ieguldīt vēl labāk.
Dvīņi ◆ Saviļņojošas sajūtas mudinās iepazīt vēl neiepazīto. Tiks apsvērta doma par došanos tālākā braucienā. Pārpratumus komunikācijā uztver kā uzjautrinošu notikumu.
Vēzis ◆ Nedēļas nogalē izdevusies sadarbība dos vērtīgu pieredzi profesionālajā darbībā. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Nozīmīga satikšanās uzjundīs emocijas. Ļaujies sajūtām!
Lauva ◆ Brīvdienās izdevies plānotais pasākums sniegs gandarījumu. Lai uzlabotu savstarpējās attiecības ar ģimenes locekļiem, centies viņos ieklausīties.
Jaunava ◆ Vērtīgi iegūtās zināšanas būs kā pavediens turpmākajā nākotnē. Līdz ar papildu pienākumiem darbavietā pieaugs arī atbildība. Precizitāte ir tavs trumpis!
Svari ◆ Nedēļas nogalē nelielu vilšanos var radīt sadarbības partneris, tāpēc nezaudē modrību un savu pozīciju. Partnerattiecībās apjautīsi, cik patiesībā nozīmīgs esi otram.
Skorpions ◆ Labas idejas īstajā brīdī nāks tad, kad vismazāk to gaidīsi. Vērtīga satikšanās izgaismos turpmāko dzīves ceļu. Nedēļas vidū var nākties sniegt palīdzīgu roku draugam.
Strēlnieks ◆ Brīnišķīgi piedzīvots laiks pašu tuvāko kompānijā. Nepalaid garām finansiāli ienesīgu biznesa darījumu. Nedēļas vidū vairāk enerģijas tiks ieguldīts kāda pasākuma plānošanā.
Mežāzis ◆ Vairāk laika tiks veltīts sev, saviem hobijiem un atpūtai. Darbavietā veiksmīgi tiksi galā ar papildu pienākumiem. Nemieru prātā var radīt sarežģījušās attiecības ar draugiem.
Ūdensvīrs ◆ Iesaistīšanās kādā jaunā projektā pavērs plašākas iespējas, lai realizētu savas prasmes un talantus. Neatsakot palīdzību līdzcilvēkiem, ieguvums būs daudz vērtīgāks, nekā šobrīd šķiet.
Zivis ◆ Izdevīga sadarbība ļaus likt lietā savas ilgus gadus uzkrātās zināšanas. Papildu nauda dos iespēju materializēt kādu no vēlmēm. Attiecībās ar mīļoto ļaujies jaunai lappusei.


Citu datumu laikraksti

 • Jautras aktivitātes ikvienam

  Jautras aktivitātes ikvienam

  Sestdien, 26.augustā, Mārkalnē uz dažādām aktivitātēm aicina ģimenes ar bērniem un jauniešus. Pulksten 11.00 sporta laukumā būs pieejamas piepūšamās...

 • “Mūsu satikšanās stāsts”

  “Mūsu satikšanās stāsts”

  Gaidāmos Bānīša svētkus 2.septembrī Alūksnes stacijā šogad caurvīs satikšanās motīvs, kas rosinājis Alūksnes Kultūras centru un SIA “Gulbenes –...

 • “Gada apenietis 2017” - dzīvespriecīga skolotāja 6

  “Gada apenietis 2017” - dzīvespriecīga skolotāja

  Turpinās no 1.lappuses“Šis nosaukums “Gada apenietis” ir tiks svarīgs un skaļš – jūtos ļoti, ļoti pārsteigta un dikti samulsusi, ka to saņemu. Tas ir...

 • Mīlestība mūža garumā

  Mīlestība mūža garumā

  2.daļaGundegaGundega stāvēja pie vidusskolas ēkas un bijībā noskatījās, kā cits pēc cita aiz durvīm pazuda skolēni. Pēc viņu neatkarīgās stājas tie...

 • Horoskopi

  18. – 24. augustsAuns ◆ Pieaugs darbu apjoms mājās. Tiks izvērtētas prioritātes un tas, cik lietderīgi izmanto enerģiju. Jaunas vēsmas...

 • Vai jāsaglabā igauniskums Kornetos? 5

  Vai jāsaglabā igauniskums Kornetos?

  Tā ir mūsu kopīgā zeme – tā par Kornetiem Veclaicenes pagastā saka igauņi. Šobrīd Korneti ir Latvijai piederošs ciems, taču tā nav bijis vienmēr. Īsu...