Horoskopi

29.septembris – 5.oktobris

Auns ◆ Prieku sagādās paveiktais darbs mājās. Dzīvesvietas labiekārtošana nāks par labu pašsajūtai. Jauns izaicinājums mudinās izmēģināt jaunas prasmes.
Vērsis ◆ Neparasts pavērsiens privātajā dzīvē motivēs uz jauniem mērķiem. Taps skaidrs turpmākais risinājums finanšu situācijā. Pozitīvu pārsteigumu sagādās sens draugs.
Dvīņi ◆ Pievēršanās jaunam hobijam var kļūt par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Neplānoti finansiāli tēriņi var radīt robu maciņā. Izdevīgs piedāvājums no darījuma partnera.
Vēzis ◆ Sarežģījušās attiecības ar kolēģiem atrisināsies veiksmīgi. Taps skaidra turpmāko notikumu gaita ieilgušajos darījumos ar nekustamo īpašumu. Nenovērtē pārāk zemu savus talantus.
Lauva ◆ Jauni iespaidi izklaidējošā braucienā. Zīmīgs pavērsiens profesionālajā darbībā ļaus paskatīties uz sevi no malas. Ieklausies mīļotā cilvēka padomos.
Jaunava ◆ Brīvdienās apgūsi jaunu vaļasprieku, kas pamazām var pārvērsties tavā profesionālajā darbībā. Finansiāli ienesīgs darījums ļaus iepriecināt sevi ar kādu sen kārotu pirkumu.
Svari ◆ Vairāk uzmanības no līdzcilvēku puses ļaus sajusties īpašam, mīlētam un arī palutinātam. Patīkamas ziņas tiks saņemtas saistībā ar darba komandējumu.  
Skorpions ◆ Sarežģītāka komunikācija ar līdzcilvēkiem parādīs, kuri ir īstie draugi. Tiks saņemts uzaicinājums uz nozīmīgu pasākumu. Jaunas sajūtas uzjundīs satikšanās ar reiz nozīmīgu cilvēku.
Strēlnieks ◆ Papildu ienākumi ļaus palutināt sevi ar kādu ceļojumu. Veiksmīgi atrisināsies sarežģījusies situācija ar finansēm. Uz sadzīviskiem jautājumiem paraugies no gaišās puses.
Mežāzis ◆ Vairāk laika gribēsies veltīt sev. Tiks apsvērta doma papildināt zināšanas un iestāties kādā izglītības iestādē. Saņemtās ziņas var izmainīt nedēļas plānus.
Ūdensvīrs ◆ Labas vēstis saistībā ar kādu iepriekš uzsāktu un nepabeigtu darījumu. Senāks draugs palīdzēs sakārtot lietas. Romantiskajās attiecībās centies nogludināt visas nesaskaņas.
Zivis ◆ Vērtīgs ieguvums būs papildu gūtās zināšanas. Starp saviem kolēģiem būsi ievērības cienīgs. Tiks saņemts vērtīgs sadarbības piedāvājums.

Citu datumu laikraksti

 • Svētdien Apes tirgū - 200 tirgotāju

  Svētdien Apes tirgū - 200 tirgotāju

  Tradicionālais Pierobežas rudens gadatirgus Apē notiks 24.septembrī pulksten 9.00. Kā ierasts, pirkt un pārdot gribētājus tas pulcēs brīvdabas...

 • Rudens saulgriežu jampadracis

  1.oktobrī Alsviķos no pulksten 10.00 notiks rudens jampadracis ar andelēšanos, bet pulksten 13.00 ikviens aicināts uz svinīgu koncertu “Saule brida...

 • “Mans dārzs manai veselībai”

  Alūksnes invalīdu biedrība 5.oktobrī ikvienu interesentu aicina uz pasākumu “Mans dārzs – manai veselībai”, kurā popularizēs veselīga uztura nozīmi...

 • Meklē radošus labdarības veidus 2

  Meklē radošus labdarības veidus

  Sabiedrības centrā pagājušajā nedēļā noritēja Alūksnes un Apes novada fonda rīkotā labdarības akcija “Aklais randiņš ar grāmatu”, kuras laikā par...

 • Kultūras centrā – laikmetīgais džezs

  Alūksnes Kultūras centra Lielajā zālē 17.septembrī pulksten 19.00 ikviens aicināts uz laikmetīgā džeza izrādi “Visu”, ko izrādīs Līgas Libertes dejas...

 • Stingrs un prasīgs, tomēr supertētis! 7

  Stingrs un prasīgs, tomēr supertētis!

  Ilzenieti Viesturu Kazaini zinām kā sportistu un sporta pasākumu organizatoru. Taču viņam ir arī kāds cits svarīgs darbs – viņš ir tētis trīs meitām....