Horoskopi

13. - 19. oktobris

Auns ◆ Optimistiski noskaņots, ķersies klāt jaunajiem projektiem. Pozitīvais enerģijas lādiņš būs lielisks palīgs, lai paveiktu iecerēto. Atklāsi sevī kulināra talantu.
Vērsis ◆ Savstarpēja saprašanās ar līdzcilvēkiem vairos prieka un harmonijas sajūtu. Priecēs izdevies darījums, taps skaidrs turpmākais biznesa plāns. Palutini sevi ar kādu našķi!
Dvīņi ◆ Var rasties nepārvarama vēlēšanās pēc izklaides un jauniem piedzīvojumiem. Pateicoties kādam darījumu partnerim, uzlabosies finansiālā situācija.
Vēzis ◆ Līdz ar papildu pienākumiem palielināsies arī atbildība. Ģimenes locekļi var prasīt papildu rūpes un uzmanību. Lai veiksmīgi atrisinātu kādu samilzušu situāciju, pieej tai no praktiskās puses.
Lauva ◆ Būs gandarījums par paveikto. Atļaujies iepriecināt un palutināt sevi ar kādu vērtīgu pirkumu. Emociju un jūtu ietekmē var sanākt pateikt to, ko var nākties vēlāk nožēlot.
Jaunava ◆ Prātu nodarbinās domas par turpmāko plānu realizāciju. Tiks atrasts laiks darbiem, kuriem vienmēr neatlika laika. Harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem.
Svari ◆ Iedvesma mudinās radīt kādu skaistu mākslas darbu. Domas kavēsies pie svarīgiem notikumiem, kas ieviesuši krasas pārmaiņas tavā ikdienā. Nepazaudē to, kas tev ir mīļš un dārgs.
Skorpions ◆ Brīvdienās priecīgus brīžus piedzīvosi kopā ar pašiem tuvākajiem. Nedaudz pārspīlētas emocijas par šķietami nepaveicamo ir pilnīgi liekas. Viss izdosies!
Strēlnieks ◆ Radošās enerģijas pieplūdums mudinās uz kādu vērienīgu projektu. Domāsi par jauna virziena attīstīšanu profesionālajā darbībā. Var nākties risināt kādu iepriekš nepabeigtu lietu.
Mežāzis ◆ Var uznākt rudenīgas pārdomas par darbiem tuvākajā laikā. Pārplānosi ikdienas grafiku. Vairāk laika velti savas pašsajūtas uzlabošanai.
Ūdensvīrs ◆ Patīkamu pārsteigumu sagādās mīļotais cilvēks. Pieaugs darba apjoms, kā arī honorāri par paveikto priecēs aizvien lielākos apjomos. Tiks saņemta arī atzinība no priekšniecības.
Zivis ◆ Ar vēsāku prātu, nedaudz mazākām emocijām, taču ar pozitīvu skatu raudzīsies uz dzīvi. Vēlmju piepildīšanās ļaus saprast, ka dzīvē nav nekā neiespējama. Iedvesma tiks rasta īpašo līdzcilvēku atbalstā.


Citu datumu laikraksti

 • “Pienenītē” daudz jaunumu

  “Pienenītē” daudz jaunumu

  Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādē “Pienenīte” jaunais mācību gads sācies ļoti darbīgi un radoši – tapušas ziedu un dārzeņu kompozīcijas,...

 • Kopīgi atzīmēs senioru dienu

  Alūksnes pensionāru biedrība “Sudrabs” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību sestdien, 30.septembrī rīko svinīgu pasākumu par godu Starptautiskajai...

 • Izglītot – skolotāju Jauniņu ģimenes aicinājums 7

  Izglītot – skolotāju Jauniņu ģimenes aicinājums

  (Turpinās no 1.lappuses)“Būt skolotājam jābūt dzīves aicinājumam. Ja nepatīk bērni vai skolotāja darbs, to nevar darīt,” ir pārliecināta alūksniešu...

 • Svētdien Apes tirgū - 200 tirgotāju

  Svētdien Apes tirgū - 200 tirgotāju

  Tradicionālais Pierobežas rudens gadatirgus Apē notiks 24.septembrī pulksten 9.00. Kā ierasts, pirkt un pārdot gribētājus tas pulcēs brīvdabas...

 • Rudens saulgriežu jampadracis

  1.oktobrī Alsviķos no pulksten 10.00 notiks rudens jampadracis ar andelēšanos, bet pulksten 13.00 ikviens aicināts uz svinīgu koncertu “Saule brida...

 • “Mans dārzs manai veselībai”

  Alūksnes invalīdu biedrība 5.oktobrī ikvienu interesentu aicina uz pasākumu “Mans dārzs – manai veselībai”, kurā popularizēs veselīga uztura nozīmi...