Horoskopi

1. – 7.decembris


Auns ◆ Nāksies cītīgāk piedomāt pie dzīves telpas pilnveides. Vēlme pēc plašuma, lielākas brīvības var kļūt aizvien spēcīgāka. Jaunas vēsmas partnerattiecībās.
Vērsis ◆ Brīvdienas tiks veltītas kāda sava talanta ievirzīšanai profesionālā gultnē. Vērtīgs ieguvums ļaus ar lielāku jaudu pievērsties mērķu sasniegšanai.
Dvīņi ◆ Raiba nedēļa ar jautriem mirkļiem un neveikliem pārpratumiem komunikācijā. Rūpīgāk pārbaudi katru saņemto informāciju. Velti laiku arī sev!
Vēzis ◆ Saviļņojošas sajūtas radīs iedvesmu kādam radošam darbam. Nedēļas vidū atzinīgi tiks novērtētas tavas rūpes. Darbavietā jauni izaicinājumi pavērs vēl nebijušas iespējas.
Lauva ◆ Brīnišķīgas brīvdienas pašu labāko draugu kompānijā ļaus uzņemt jaunus spēkus. Nepalaid garām izdevīgu sadarbības piedāvājumu, kas var uzlabot finansiālo situāciju.
Jaunava ◆ Ar jaunu sparu ķersies klāt papildu pienākumiem darbavietā, kas būs arī kā vērtīga jaunu zināšanu ieguve. Nedēļas vidū prieku radīs negaidīta satikšanās.
Svari ◆ Atverot sirdi mīlestībai, spēsi piedzīvot brīnumu. Profesionālajā jomā, pilnveidojot esošās prasmes, spēsi pacelt savu kvalitātes līmeni par pāris iedaļām uz augšu.
Skorpions ◆ Tiks izdarīta svarīga izvēle par kādu biznesa darījumu. Došanās atvaļinājuma braucienā būs vērtīgs ieguvums. Nedēļas vidū gaidāma vērtīga iepazīšanās.
Strēlnieks ◆ Vērtīgi iegūtās zināšanas ļaus pilnveidot profesionālās iemaņas. Nedēļas vidū tiks izvērtētas piedāvātās iespējas par došanos ilgstošākā darba komandējumā.
Mežāzis ◆ Brīvdienās jaunus izaicinājumus gūsi aktīvā atpūtā kopā ar draugiem. Darbavietā izvairies no asākas vārdu apmaiņas ar priekšniecību. Finansiālas papildiespējas.
Ūdensvīrs ◆ Neparasta ideja dos risinājumu tam, kā efektīvāk pavirzīt uz priekšu biznesu. Nedēļas vidū tiks atgūts tas, kas reiz aizdots kādam senam draugam.
Zivis ◆ Radošs pacēlums profesionālajā jomā izkrāsos darbību spilgti, efektīvi un pamanāmi. Atzinība no līdzcilvēku puses dos spēku. Partnerattiecībās tiks sagaidīts tas, pēc kā klusībā ilgojies.

Citu datumu laikraksti

 • Kādā jaukā rītā

  Nākamās paaudzes... Varbūt domāt par šo tēmu un lauzīt galvu par latviešu tautas nākotni lai paliek gaišreģu, viedo tētiņu un māmiņu ziņā. Lai plāno...

 • Kā pareizi izdziedāt Latvijas himnu?

  Kā pareizi izdziedāt Latvijas himnu?

  Vēršot iedzīvotāju uzmanību uz Latvijas valsts himnas izpildījuma veidu, ekspertu komanda 1.novembra konsilijā pauda dažādus viedokļus. Piemēram,...

 • Veltījums savai zemei

  Es mīlu savu zemi, debesis, sauli, mežus, jūras, plašumus, kalnus un lejas. Šī zeme kā dzintarlāse mirdz, jo māmuļa jūra to auklē. No rītiem caur...