Horoskopi

29. decembris – 4. janvāris)

Auns ◆ Brīvdienas paskries tik ātri, ka var palaist garām kādu svarīgu pienākumu. Līdz ar jauno gadu darba vietā vari saskarties ar lielu veicamo darbu apjomu.
Vērsis ◆ Vairāk uzmanības tiks pievērsts veselībai un pašsajūtai. Svētku laikā nebūs viegli pretoties kārumiem un gardumiem. Nedēļas vidū finansiāli tēriņi var nesniegt vēlamo rezultātu.
Dvīņi ◆ Pozitīvas sajūtas kādā elpu aizraujošā piedzīvojumā. Aktīvo prātu nodarbinās garais izdevumu saraksts. Ieklausies tuvinieku padomos.
Vēzis ◆ Tavs priecīgais noskaņojums sagādās prieku arī citiem. Ar nelielu humora devu spēsi harmonizēt gaisotni visur. Patīkams pārsteigums. Ciemiņu uzņemšana radīs īpašas izjūtas.
Lauva ◆ Pārkāpjot pāri savam lepnumam un principiem, harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem. Kāds izdevīgs darījums ar senu darījumu partneri uzlabos finansiālo situāciju.
Jaunava ◆ Daudzo rūpju un pienākumu pārņemtības rezultātā var piemirst par sevi pašu. Izkristalizēsies galvenās dzīves vērtības. Attiecības ar mīļoto kļūs kvalitatīvākas.
Svari ◆ Esot saskaņā un harmonijā ar sevi, spēsi radīt harmoniju visapkārt. Patīkamas sajūtas raisīs gandarījums, ka esi kādu iepriecinājis. Uzlabosies finansiālā situācija.
Skorpions ◆ Nepārvarama vēlme doties kādā ceļojumā var kļūt par realitāti. Uzlabosies attiecības ar kolēģiem. Iemācies novērtēt to, kas tev tiek dots!
Strēlnieks ◆ Patīkami pavērsieni darbavietā uzlabos finansiālo situāciju. Tiks piepildīts kāds sapnis. Izgaisīs visas šaubas par potenciālā sadarbības partnera izvēli.
Mežāzis ◆ Vairāk uzmanības tiks veltīts tam, ko un cik daudz kādam uzticēt un pateikt. Sirsnīgākas kļūs attiecības ar ģimeni. Došanās tālākā braucienā nostabilizēs pozīciju darbavietā.
Ūdensvīrs ◆ Brīvdienās tuviniekus spēsi pārsteigt ar neparasto domu gājienu un oriģinalitāti. Kāds tuvs cilvēks sagādās patīkamu pārsteigumu. Pozitīvas ziņas saistībā ar gaidāmo darba braucienu.
Zivis ◆ Zīmīgi pavērsieni profesionālajā darbībā ļaus pakāpties par kādu pakāpienu augstāk. Sajūta, ka esi īstajā vietā, ļaus justies īpaši. Partnerattiecībās tiks izkliedētas visas neskaidrības.

Citu datumu laikraksti

 • No sirds uz sirdi

  No sirds uz sirdi

  Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādē ,,Pienenīte” noslēgusies labo darbu nedēļa ,,No sirds uz sirdi…”. Katras grupiņas bērni, bērnu vecāki,...

 • Aicina radīt novada iedvesmas stāstus Latvijas simtgadei

  Sagaidot Latvijas simtgades gadu, Alūksnes novada pašvaldība izsludinājusi novadpētniecības konkursu “Šodiena jau rīt būs vēsture”.Par konkursa tēmu...

 • Piepilda sapni par skaistu virtuvi

  Piepilda sapni par skaistu virtuvi

  Biedrība “Apes attīstības atbalsta klubs” realizējusi vēl vienu ilgi lolotu sapni par skaistu un labiekārtotu virtuvi Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas...

 • Arī palīdzētājiem ir jāpalīdz

  Arī palīdzētājiem ir jāpalīdz

  Dzīvojam pasaulē, kur sabiedrības vajadzības ātri un dinamiski mainās. Tomēr ir lietas, kas paliek svarīgas vienmēr. Visos laikos ir un būs...

 • Sirsnības un gaišuma koncerts

  Sirsnības un gaišuma koncerts

  Alūksnes Kultūras centrā otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, pulksten 16.00 izskanēs skaists sajūtu koncerts “Debess dārzos”, ko sniegs dziedātāja...

 • Kā skan Alūksnes zeme?

  Alūksnes mākslas skolas izstāžu zālē šonedēļ atklāta izstāde “Latvijas zemes skaņas. Alūksne”. Kā skan Latvijas zeme Alūksnē? To šogad pētīja...

 • Alūksnei – savs kokteilis 2

  Alūksnei – savs kokteilis

  Turpinās no 1.lappuses“Alūksnes īpašais kokteilis” ir karstais kokteilis, ko alūksnieši un pilsētas viesi no šīs nedēļas var ieraudzīt Alūksnes...