Horoskopi


Auns ◆ Labas ziņas saistībā ar gaidāmo kultūras pasākumu. Finansiālas iespējas jomās, kuras līdz šim uzskatīji tikai un vienīgi par savu hobiju. Notici savam unikālajam talantam!
Vērsis ◆ Veiksmīgi noslēgts darījums ar kādu ārvalstu sadarbības partneri ļaus piepildīt kādu vēlēšanos. Rūpīgi izvērtējot savas iespējas par došanos tālākā braucienā, tas var notikt ātrāk nekā plānots.
Dvīņi ◆ Jaunas vēsmas partnerattiecībās. Jūtami pieaugošais darba apjoms kā sniega bumba velsies aizvien lielāks. Uztici pienākumus cilvēkam, uz kuru paļaujies visvairāk.
Vēzis ◆ Negaidīts sadarbības piedāvājums pavērs papildu finansiālās iespējas. Arī aktuālais kredītsaistību jautājums tiks veiksmīgi atrisināts. Ieklausies cilvēku vēlmēs.
Lauva ◆ Pozitīvas pārmaiņas partnerattiecībās ļaus iepazīt vēl nebijušas sajūtas, līdz ar to attiecības kļūs harmoniskākas. Darbavietā labās vēstis ļaus lepoties pašam ar sevi.
Jaunava ◆ Panākumi profesionālajā jomā būs vērā ņemams rādītājs, lai sāktu domāt par plašākām sadarbības iespējām. Rūpīgāk plāno izdevumus.
Svari ◆ Priecīgus mirkļus sagādās mīļotais cilvēks. Jaunas sajūtu vēsmas esošajās attiecībās savienību darīs tikai spēcīgāku. Darbavietā gaidāmās pārmaiņas nāks par labu.
Skorpions ◆ Rūpīgāk izvērtējot katru potenciālo sadarbības piedāvājumu, spēsi ātrāk sasniegt mērķus biznesā. Veiksmīgi atrisināsies sarežģījusies finansiālā situācija. Velti vairāk laika kopā būšanai ar  tuviniekiem.
Strēlnieks ◆ Patīkamu pārsteigumu sagādās radinieku apciemojums. Darbavietā atzinīgi novērtēs tavas prasmes. Harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimeni.
Mežāzis ◆ Zīmīgi pavērsieni profesionālajā darbībā ļaus noticēt, ka neiespējamais var kļūt arī iespējams. Papildu iespējas darbavietā. Palutini sevi ar kādu pirkumu!
Ūdensvīrs ◆ Darbavietā, neatlaidīgi turoties pie savas idejas, panāksi, ka tā tiek uzklausīta. Uzlabojumi finansiālajā jomā ļaus piepildīt kādu no materiālajām vēlmēm. Tiks apsvēta doma par ceļojumu.
Zivis ◆ Pozitīvi pavērsieni profesionālajā jomā ļaus paspīdēt, izgaismojot tavus talantus un prasmes. Atbalsts no mīļotā cilvēka būs galvenais virzītājspēks ceļā uz panākumiem.

Citu datumu laikraksti

 • E-veselība klibo 2

  E-veselība klibo

  Jaunais gads Latvijā sācies ar obligātu valsts E-veselības sistēmas lietošanu, kas paredz, ka turpmāk darbnespējas lapu un valsts kompensējamo zāļu...

 • Būs jāpiejož jostas

  Alūksnes novadā šogad būs jāpiejož jostas ciešāk – iedzīvotāju skaits novadā samazinājies un līdz ar to arī pašvaldības budžets. Par Alūksnes novada...

 • Alūksne īsumā

  Alūksne ◆ 29.decembrī pulksten 10.33 ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Laurencenes ielā Alūksnē, kur daudzdzīvokļu mājā kādā dzīvoklī...