Horoskopi

2.-8. februāris

Auns ◆ Radīsies vēlēšanās pilnveidot zināšanas. Tiks piedāvāta iespēja par kādas līdz šim neizzinātas mācības apgūšanu. Rūpīgāk tiks domāts par tālāku ceļojumu.
Vērsis ◆ Nāksies izpildīt pirms kāda laika dotos solījumus. Darbavietā var piedāvāt doties pieredzes apmaiņas braucienā. Izvairies no domstarpībām darba kolektīvā.
Dvīņi ◆ Tiks izvērtēti piedāvājumi doties uz izklaides pasākumiem kopā ar draugiem. Tiks gūtas atbildes uz jautājumiem par dzīvesvietu. Darbavietā atzinīgi novērtēs tavu veikumu.
Vēzis ◆ Vēlmi pēc miera patraucēs kāds vērtīgs darba piedāvājums. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Izvairies no sadzīviskām nesaskaņām ar ģimenes locekļiem.
Lauva ◆ Darbavietā nāks klāt papildu pienākumi. Izvairies no pārpratumiem ar darījumu partneri. Sīkas nianses pārjautā vairākkārt, īpaši, kas saistītas ar maksājumiem.
Jaunava ◆ Iegādātie sadzīviskie priekšmeti var neattaisnot cerības. Patīkamu pārsteigumu sagādās kāds tuvs draugs. Darbavietā daudz spēku tiks patērēts, nesvarīgi palīdzot kolēģim.
Svari ◆ Brīvdienās sajūtām piepildīts pasākums uzjundīs emocijas. Profesionālajā jomā viss ritēs pēc tava plāna. Atzinīgs novērtējums no augstākstāvošo puses papildinās arī naudas maciņu.
Skorpions ◆ Emocionāli jūtīgāks laiks mudinās izvērtēt, kas šobrīd ir visbūtiskākais. Savaldītās emocijas var izpausties pat visnepiemērotākajā brīdī. Priecēs finansiāls ieguvums. Palutini sevi.
Strēlnieks ◆ Priecīgi mirkļi kādā domubiedru pasākumā. Tiks saņemtas labas vēstis par kādu tev aktuālu situāciju. Izvairies no domstarpībām ar priekšniecību. Izlietu ūdeni vairs nesasmelt.
Mežāzis ◆ Darbošanās pie kāda projekta vienatnē būs daudz vērtīgāka nekā komandā. Darbavietā rūpīgāk izvēlies vārdus. Patīkamas pārmaiņas partnerattiecībās mudinās uz jauniem mērķiem.
Ūdensvīrs ◆ Brīvdienās gūsi vērtīgu pieredzi, kas saistās ar zināšanām. Veiksmīgi atrisināsies jautājums par nekustamā īpašuma iegādi.
Zivis ◆ Īpašas sajūtas elpu aizraujošā kultūras pasākumā. Nopietnāk pievērsies sevis pilnveidei profesionālajā jomā. Patīkamu, sen gaidītu brīnumu saņemsi no mīļotā cilvēka.

Citu datumu laikraksti

 • Alūksnē – Jāņa Lūsēna un Inetas Rudzītes koncerts

  Alūksnē – Jāņa Lūsēna un Inetas Rudzītes koncerts

  Alūksnes Kultūras centrā 14.februārī pulksten 19.00 notiks atkalredzēšanās ar komponistu Jāni Lūsēnu. Alūksniešiem būs iespēja klausīties pilnasinīgu...

 • Ates muzejs aicina ciemos

  Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejs līdz 9.februārim aicina pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnus piedalīties izglītojošā programmā...

 • Alūksnē viesojas Kanādas vēstnieks 3

  Alūksnē viesojas Kanādas vēstnieks

  Alūksni trešdien apmeklēja Kanādas vēstnieks Alēns Osērs, lai iepazītu novadu un tiktos ar pašvaldības pārstāvjiem. Vēstnieks apmeklēja Alūksnes...