Horoskopi

9. – 15. februāris

Auns ◆ Darba pienākumus veiksi apzinīgi - priekšniecība nepaliks vienaldzīga. Attiecībās ar līdzcilvēkiem būsi kā vērtīgs padomdevējs. Novērtē to, kas tev ir dots.
Vērsis ◆ Apziņa, ka vairāk esi izdevis, nekā saņēmis pretī, var uzjundīt virkni iekšēju pārdzīvojumu. Panākumi darbos, kuri tiks rūpīgi izplānoti. Profesionālajā jomā būsi uzdevumu augstumos.
Dvīņi ◆ Pavisam neveikls pārpratums komunikācijā ar kolēģiem var izraisīt uzjautrinošas situācijas. Iepriekš iesākto lietu pabeigšana radīs gandarījumu. Tiks saņemta vērtīga informācija.
Vēzis ◆ Mācības būs kā atspēriena punkts profesionālajā jomā. Kāpums karjerā ļaus ieņemt jaunas virsotnes. Iekšējas drošības sajūtu radīs tuvinieku atbalsts.
Lauva ◆ Var nākties šķirties no prāvākas summas par vērtīgu pirkumu. Domstarpības ar draugiem izkristalizēs, cik patiesa ir draudzība. Vairāk uzmanības velti mīļotajam cilvēkam.
Jaunava ◆ Darbavietā būsi uzmanības centrā, jo izcelsies uz citu fona. Sīkumainība var pamatīgi sašķobīt attiecības ar kolēģiem un izraisīt nesaprašanos. Kritiku par citu neizdarību paturi pie sevis.
Svari ◆ Atbalsta trūkums no līdzcilvēkiem, mudinās vairāk padomāt pašam par sevi. Palutini sevi ar kādu sen kārotu dāvaniņu. Profesionālajā jomā ar iedvesmu ķersies klāt kādam nozīmīgam projektam.
Skorpions ◆ Prātu noslogos domas par dzīvesvietas pilnveidi. Vēlme pēc plašuma un brīvības kļūs aizvien aktuālāka. Darbavietā - kāds finansiāli izdevīgs piedāvājums. Izvērtē savus fiziskos resursus!
Strēlnieks ◆ Nedēļas nogali velti izzinošam procesam, kas būs noderīgs karjeras izaugsmei. Attiecībās ar līdzcilvēkiem būsi vislabākais padomdevējs. Prieku sagādās pārsteidzoša satikšanās.
Mežāzis ◆ Brīvdienas radīs iedvesmu turpmākai darba nedēļai. Ziemas sporta veidi nāks par labu pašsajūtai. Daudz enerģijas veltīsi iecerētā projekta realizēšanā. Panākumi būs acīmredzami!
Ūdensvīrs ◆ Brīvdienās spēsi parādīt savu profesionalitāti visaugstākajā līmenī. Jaunas sajūtas iepazīsi kādā aizraujošā piedzīvojumā. Esi iecietīgs!
Zivis ◆ Piepildīsi dvēseli ar to, pēc kā ilgojies. Prožektoru gaismās tiks izgaismotas tavas prasmes, kas radīs patīkamu popularitāti. Jaunas iepazīšanās var būt liktenīgas!

Citu datumu laikraksti

 • Lieto enerģiju gudri

  Lieto enerģiju gudri

  Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projektā “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība” Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā vakar...

 • Dzintars Čīča aicina uz koncertu

  Dzintars Čīča aicina uz koncertu

  Janvārī čigānu izcelsmes latviešu dziedātājam Dzintaram Čīčam apritēja 25 gadi, un savu jubileju dziedātājs atzīmēs ar koncertprogrammu “Bučas...

 • Rīt - “Ilgāja zivtiņa”

  Veclaicenes pagastā, Latvijas – Igaunijas pierobežā, 3.februārī ikviens aicināts uz zemledus makšķerēšanas sacensībām „Ilgāja zivtiņa”. Sacensības...

 • Alūksnē – Jāņa Lūsēna un Inetas Rudzītes koncerts

  Alūksnē – Jāņa Lūsēna un Inetas Rudzītes koncerts

  Alūksnes Kultūras centrā 14.februārī pulksten 19.00 notiks atkalredzēšanās ar komponistu Jāni Lūsēnu. Alūksniešiem būs iespēja klausīties pilnasinīgu...

 • Ates muzejs aicina ciemos

  Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejs līdz 9.februārim aicina pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnus piedalīties izglītojošā programmā...

 • Alūksnē viesojas Kanādas vēstnieks 3

  Alūksnē viesojas Kanādas vēstnieks

  Alūksni trešdien apmeklēja Kanādas vēstnieks Alēns Osērs, lai iepazītu novadu un tiktos ar pašvaldības pārstāvjiem. Vēstnieks apmeklēja Alūksnes...