Horoskopi

23. februāris – 1. marts

Auns ◆ Ar plašu vērienu tiks pildīti iekrājušies darbi. Vairāk laika velti kāda piemirsta talanta pilnveidei. Darbavietā gandarījums tiks gūts, redzot sava darba rezultātu.
Vērsis ◆ Darbavietā var nākties apbruņoties ar pacietību, rodot kompromisu aktuālajos jautājumos. Darījumu attiecībās rūpīgi pārbaudi katru esošo informāciju.
Dvīņi ◆ Veltot laiku dzīves telpas uzkopšanai un atbrīvojoties no liekā, radīsies pacilātības sajūta. Darbavietā daudzveidīgāks kļūs pienākumu apjoms. Izbaudi katru mirkli!
Vēzis ◆ Attiecībās ar ģimenes locekļiem centies izvairīties no sadzīviskām domstarpībām. Tiks apsvērta doma par papildu prasmju apgūšanu, kas būs vērtīgs ieguvums profesionālajā praksē.
Lauva ◆ Vilšanos var radīt cilvēki, kuri tika uzskatīti par labiem draugiem. Rūpīgi izvērtē, ko un cik daudz uztici citiem. Finansiāls ieguvums ļaus piepildīt materiālu vēlmi.
Jaunava ◆ Aktuālāka kļūs vajadzība labiekārtot dzīves telpu. Kārdinājums iegādāties to, kas patiesībā nav vajadzīgs, var radīt liekus tēriņus. Svarīgu lēmumu pieņemšanā paļaujies tikai uz sevi.
Svari ◆ Sadarbības piedāvājums dos uzmundrinājumu visai nedēļai. Darbavietā nebūs viegli sastrādāties ar kādu no kolēģiem. Romantiskajās attiecībās vairāk laika velti kopā būšanas mirkļiem.
Skorpions ◆ Labas ziņas saistībā ar gaidāmo braucienu. Centies ieklausīties līdzcilvēku vēlmēs un vajadzībās. Darbavietā pieņemtais izaicinājums ļaus pierādīt prasmes visaugstākajā līmenī.
Strēlnieks ◆ Vērtīgs seminārs ļaus izprast virkni līdz šim neizprasto jautājumu. Aktuāli kļūs nekustamo īpašumu jautājumi. Izvērtē katru piedāvājumu.
Mežāzis ◆ Neveikli pārpratumi var radīt komiskas situācijas darbavietā. Partnerattiecībās nebūs viegli rast kompromisu saistībā ar atvaļinājuma braucienu. Velti laiku fiziskām aktivitātēm.
Ūdensvīrs ◆ Iepriecini sevi ar kādu kultūras pasākumu. Papildu ienākumi tiks gūti, liekot lietā savas unikālās prasmes. Darbavietā kolēģu atzinība ļaus censties ar vēl lielāku vērienu.
Zivis ◆ Jaunas informācijas apgūšana nāks par labu profesionālajai izaugsmei. Ieguldītais darbs nesīs arī pamatīgus augļus. Partnerattiecībās jutīsies samīļots un emocionāli atbalstīts. Ļaujies sajūtām.

Citu datumu laikraksti

 • Stāstu sega uzsāk ceļu Alūksnē

  Stāstu sega uzsāk ceļu Alūksnē

  Ar izstādes “Stāstu sega Latvijai” atklāšanu aizvadītajā nedēļā sākās Latvijas simtgades pasākumu cikls Alūksnē. Tas ir ilgtermiņa projekts, kurā...

 • Draudzīgais labradors Lotārs 2

  Draudzīgais labradors Lotārs

  (Turpinās no 1.lappuses)Lotārs Sarmītes, Andra un Sarmītes mammas Veltas ģimenē ienāca pirms teju septiņiem gadiem. Dzimšanas dienu mīļais suņuks...

 • Dzīve kā izrāde

  Dzīve kā izrāde

  Mums ikdiena paiet steigā, bet kādam varbūt absolūtā garlaicībā, un tā ir dzīve. Kā spēle vai izrāde ar aktieriem un skatītājiem. Kā nospēlēsi, tā...

 • Lieto enerģiju gudri

  Lieto enerģiju gudri

  Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projektā “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība” Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā vakar...

 • Dzintars Čīča aicina uz koncertu

  Dzintars Čīča aicina uz koncertu

  Janvārī čigānu izcelsmes latviešu dziedātājam Dzintaram Čīčam apritēja 25 gadi, un savu jubileju dziedātājs atzīmēs ar koncertprogrammu “Bučas...

 • Rīt - “Ilgāja zivtiņa”

  Veclaicenes pagastā, Latvijas – Igaunijas pierobežā, 3.februārī ikviens aicināts uz zemledus makšķerēšanas sacensībām „Ilgāja zivtiņa”. Sacensības...