Horoskopi

6.-12.jūlijs

Auns ◆ Papildu iespējas tiks saskatītas profesionālajā darbībā. Pirms galavārda teikšanas rūpīgi izvērtē katru potenciālo darījumu partneri. Vairāk kopā būšanas mirkļu velti savam mīļotajam cilvēkam.
Vērsis ◆ Nedēļas nogalē pavisam negaidīts finansiālais ieguvums var materializēt kādu senlolotu sapni. Zīmīga satikšanās ļaus paraudzīties uz aktuālo situāciju no cita skatpunkta. Notici sev!
Dvīņi ◆ Aktuāli kļūs materiālie jautājumi, kas saistīti ar izdevumiem bērnu interesēs. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izvairies no sarkastiskām frāzēm. Enerģijas lādiņu sniegs pievēršanās kādam hobijam.
Vēzis ◆ Brīvdienās kāds iespaidīgs un jaudīgs pasākums sniegs nepieciešamo sajūtu devu. Vairāk uzmanības velti savām interesēm. Pirms izdari savu izvēli, padomā labi, vai tiešām tev to vajag.
Lauva ◆ Prātā nāks spožas idejas, kā profesionālo darbību pacelt par līmeni augstāk. Papildu ienākumi radīs arī nelietderīgus tēriņus. Attiecībās ar mīļoto cilvēku atceries, ka gudrākais vienmēr paklusē. 
Jaunava ◆ Nedēļas nogalē brīnišķīgi pavadītais laiks kopā ar tuviniekiem ļaus apjaust jaunas vērtības dzīvē. Tavas rūpes tiks atalgotas ar uzviju. Darbavietā veiksmīgi tiksi galā ar papildu pienākumiem.
Svari ◆ Spēcīgu sajūtu, jaudīgas enerģijas piepildīts no mīļotā cilvēka puses, spēsi kalnus gāzt profesionālajā darbībā. Izdevies projekts radīs gandarījumu un atzinību.
Skorpions ◆ Nedēļas nogalē atļaujies vairāk, nekā vienmēr esi sev ļāvis. Domas par to, kā būtu, ja būtu, tikai samudžinās prātu. Ieklausies svarīga cilvēka padomos.
Strēlnieks ◆ Panākumi profesionālajā darbībā ļaus izpausties ar vēl lielāku vērienu. Papildu naudiņas tiks gūtas saistībā ar kādu iepriekš uzsāktu darījumu.
Mežāzis ◆ Nedēļas nogalē prieku radīs saviesīgs pasākums pašu tuvāko lokā. Saviļņojošas izjūtas kopā ar mīļoto cilvēku. Darbavietā tiksi atzinīgi novērtēts.
Ūdensvīrs ◆ Labas ziņas par gaidāmo projektu un sadarbību ar ārvalstīm. Vilinošs piedāvājums mudinās izvērtēt esošo pozīciju darbavietā. Apdomā labi, pirms sper tik nozīmīgu soli.
Zivis ◆ Nedēļas nogalē enerģijas lādiņu gūsi jautrā kompānijā kādā ekskursijā. Attiecībās ar mīļoto cilvēku saikne kļūs tik cieša, ka atliks vien brīnīties par to, ka brīnumi notiek, ja tiem tic!

Citu datumu laikraksti

 • Pārdošanu atliek

  Pārdošanu atliek  4

  SIA “Alūksnes nami” iecerētajā pārdošanā vakar Alūksnes novada domes sēdē bija pavērsiens – domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis rosināja jautājumu...

 • Alūksne īsumā

  Ziemeri ◆ No 28.jūnija sakarā ar tilta avārijas stāvokli līdz ekspertu slēdzienam un turpmāko lēmumu pieņemšanai VAS “Latvijas valsts ceļi” Alūksnes...

 • Uz Mārkalnes ceļa sākušies remontdarbi

  SIA “8 CBR” ir sākuši remontdarbus uz valsts autoceļa Kolberģis–Ponkuļi posmā no Lāzberģa līdz Mārkalnei. Būvnieki aicina autovadītājus būt...

 • Dāvana Latvijai simtgadē 2

  Dāvana Latvijai simtgadē

  Vēsmas Kokles-Līviņas patriotiskā dzeja un Alūksne iemūžinātas brīnišķīgās Viestura Reķa fotogrāfijās, un tam visam klāt skanīga saksofona mūzika...

 • Aicina uz obeliska atklāšanu

  22.jūnijā pulksten 13.00 ikviens aicināts piedalīties pasākumā Alūksnes muižas parkā, lai nākamajām paaudzēm atstātu vēstījumu Laika kapsulā. To kopā...

 • Skolas durvis aizveras 2

  Skolas durvis aizveras

  Turpinās no 1.lappusesSkolai visus pastāvēšanas gadus izdevies piesaistīt domājošus un pašaizliedzīgus sava darba pratējus. Daudziem šī skola ir...