Horoskopi

13. – 19. jūlijs

Auns ◆ Vēlme pēc netraucētas atpūtas vienatnē. Norobežojot prātu no nevajadzīgām domām, izkristalizēsies idejas par turpmākās profesionālās darbības virzienu.
Vērsis ◆ Augstā pienākumu apziņa partnerattiecībās var radīt nemiera sajūtu dvēselē. Neparasta satikšanās ar kādu cilvēku spēs iedvesmot jaunu mērķu virzienā. Neturi aizvainojumu sevī!
Dvīņi ◆ Bērni prasīs papildu rūpes. Trakas idejas var pārņemt prātu saistībā ar sava imidža maiņu. Nepārspīlē ar sīkumiem! Neparedzēti izdevumi mudinās izvērtēt prioritātes.
Vēzis ◆ Brīvdienās ļaujoties pārsteigumu virpulim, ko tuvinieki sarūpējuši, gūsi priekpilnas emocijas. Uzmanības apliecinājumi ļaus sajusties mīlētam. Izvairies no domstarpībām ar priekšniecību.
Lauva ◆ Saviļņojums par gaidāmo pasākumu nepametīs ne mirkli. Harmoniskās kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku. Sarunājot pārāk daudz kādam kolēģim, var nākties dārgi maksāt.
Jaunava ◆ Ieviešot kārtību attiecībās, acumirklī taps skaidrs, kas ir kas. Radikālu lēmumu pieņemšana darbavietā plānus pavirzīs krietni vien straujāk uz priekšu. Vairāk enerģijas velti dārza darbiem!
Svari ◆ Pārpratumi, komunicējot ar tuviniekiem, uzjautrinās. Liekas emocijas radīs nesaprašanos ar kolēģiem. Piedalīšanās aizraujošā projektā dos finansiālu ieguvumu. Notici savām prasmēm!
Skorpions ◆ Ļaujoties mirkļa vājumam, veikalā iegādāsies lietas, kas nemaz nav vajadzīgas. Vairāk domā par savas profesionālās darbības attīstību un pilnveidi. Jaunas mācības nāks par labu!
Strēlnieks ◆ Darījumu attiecībās spēsi nonākt pie visizdevīgākā darījuma. Papildu peļņa ļaus iegādāties kādu sen kārotu lietu. Tiks apsvērta doma par atvaļinājuma braucienu.
Mežāzis ◆ Vēsums partnerattiecībās mudinās izvērtēt savas rakstura īpašības. Starp kolēģiem nāksies apbruņoties ar milzīgu pacietību. Jaunu prasmju apgūšana tiks lietderīgi pielietota.
Ūdensvīrs ◆ Palutini sevi ar kādu jaunumu garderobē! Darbavietā neatsaki padomu kolēģim, pat tam, kurš reiz licis vilties. Labas ziņas no priekšniecības. Brīnumi notiek!
Zivis ◆ Turpinot peldēt savu emociju pasaulē, radīsi sev apkārt vēl lielāku duļķainumu. Partnerattiecībās harmoniju spēsi radīt, ja neuzkrausi otram savas problēmas.

Citu datumu laikraksti

 • Pārdošanu atliek

  Pārdošanu atliek  4

  SIA “Alūksnes nami” iecerētajā pārdošanā vakar Alūksnes novada domes sēdē bija pavērsiens – domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis rosināja jautājumu...

 • Alūksne īsumā

  Ziemeri ◆ No 28.jūnija sakarā ar tilta avārijas stāvokli līdz ekspertu slēdzienam un turpmāko lēmumu pieņemšanai VAS “Latvijas valsts ceļi” Alūksnes...

 • Uz Mārkalnes ceļa sākušies remontdarbi

  SIA “8 CBR” ir sākuši remontdarbus uz valsts autoceļa Kolberģis–Ponkuļi posmā no Lāzberģa līdz Mārkalnei. Būvnieki aicina autovadītājus būt...