Horoskopi

27. jūlijs – 2. augusts

Auns ◆ Var nākties pārplānot savu darbu grafiku kāda negaidīta apciemojuma dēļ. Uzlabojumi materiālajā jomā ļaus piepildīt kādu sapni saistībā ar kādu ceļojumu.
Vērsis ◆ Darbavietā saņemtais piedāvājums būs kā vērtīgs izaicinājums, kas ļaus apgūt noderīgas prasmes turpmākajā profesionālajā darbībā. Taču neaizmirsti - jo tu vairāk velc, jo tev vairāk krauj.
Dvīņi ◆ Nozīmīga satikšanās rosinās uz atklāsmēm un vērtīgām atziņām saistībā ar esošajam partnerattiecībām. Šaubas par savu profesionālo darbību var vēl vairāk uzvilkt jau tā tramīgo prātu.
Vēzis ◆ Vērtīgi mirkļi, kas piedzīvoti kopā ar saviem pašiem tuvākajiem, piepildīs sirsniņu. Panākumi profesionālajā darbībā ļaus saprast, ka esi savā vietā. Nepalaid garām vērtīgu darījumu!
Lauva ◆ Krāšņa un ar sīkām darīšanām piepildīta katra atvaļinājuma diena. Prasme darīt un apvienot vairākus darbus vienā laikā būs tava šīs nedēļas augstākā prasme.
Jaunava ◆ Neplānoti naudas izdevumi brīvdienās mudinās izvērtēt katru turpmāko pirkumu. Būs iespēja apmeklēt kādu vērtīgu pasākumu. Harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku.
Svari ◆ Var nākties čakli pastrādāt, lai paveiktu iekrājušos darbus. Nopietnāk pievērsies iesāktā projekta pilnveidei. Romantiskajās attiecībās ieklausies savā sirdī!
Skorpions ◆ Tiks augstu novērtētas prasmes profesionālajā jomā. Šī sajūta mudinās censties vēl vairāk un pierādīt sevi. Uzlabosies attiecības ar priekšniecību. Apsver domu par kādu tālāku ceļojumu. 
Strēlnieks ◆ Sarežģījušās attiecības ar draugiem izgaismos, kas īsti draudzība tāda ir. Darbavietā augstā pienākuma apziņa liks pastrādāt vairāk, nekā tev paredzēts. Palutini sevi ar kādu pirkumu!
Mežāzis ◆ Svarīgi kļūs jautājumi, kas saistīti ar turpmāko sevis pilnveidi un profesionalitātes izkopšanu. Darījumu attiecībās esi vērīgs un nepalaid garām kādu nozīmīgu, grūti pamanāmu niansi!
Ūdensvīrs ◆ Veiksmīgi atrisināsies finansiālā situācija ar biznesa partneri. Svarīga saruna ar priekšniecību var dot iespēju tikt pie kāda nozīmīgāka amata. Apsver domu par pārcelšanos uz citu valsti.
Zivis ◆ Darba apjoms var kļūt tik liels, ka var pat nepietikt laika, lai visu paveiktu. Attiecībās ar mīļoto cilvēku sapratīsi, cik vērtīgas un nozīmīgas tās tev ir.

Citu datumu laikraksti