Horoskopi

31. augusts – 6.septembris

Auns ◆ Vērtīgs kopā būšanas laiks ar pašiem tuvākajiem. Labas ziņas saistībā ar kādu ārvalstu darījumu. Lielākas iespējas darbavietā, ja vien celsi gaismā savas jaunākās prasmes.
Vērsis ◆ Uzsāktās mācības būs lielisks instruments turpmākajā profesionālajā darbībā. Noticot savām prasmēm, spēsi ar vēl lielāku jaudu doties savu ieceru virzienā.
Dvīņi ◆ Mainoties ikdienas rutīnai, citādāka kļūs arī vērtību sistēma. Jauni pavērsieni partnerattiecību jomā ļaus novērtēt to, kas jau ir. Finansiāli tēriņi var pārsniegt plānotos izdevumus.
Vēzis ◆ Pozitīvi notikumi ģimenē saliedēs to vēl ciešāk. Darbavietā, komunicējot ar kolēģiem, izvairies no nepamatotiem pārmetumiem. Tiks satikts vērtīgs darījumu partneris. Ļaujies intuīcijai.
Lauva ◆ Apsver domu par došanos kādā tālākā, siltākā un saulainākā atvaļinājuma braucienā. Veiksmīgi tiksi galā ar jaunajiem pienākumiem darbavietā.
Jaunava ◆ Izdosies savienot neiespējamo – gan čakli pastrādāt, gan tikt ierautam svinību virpulī. Vērtīgs ieguvums ļaus pilnveidot kādu hobiju. Priecēs negaidīts draugu apciemojums.
Svari ◆ Pārdomu pilnas brīvdienas mudinās izdarīt nozīmīgu izvēli saistībā ar gaidāmo pasākumu. Priecīgas vēstis no sadarbības partnera. Romantiskajās attiecībās tiks piedzīvotas vēl nebijušas izjūtas.
Skorpions ◆ Darbavietā spēsi pierādīt savas prasmes tā, ka uzslavas un materiālā kompensācija būs tieši laikā. Izvairies no sava viedokļa pierādīšanas.
Strēlnieks ◆ Piemērots laiks, lai sakārtotu nekustamā īpašuma jautājumus. Veiksmīgi virzīsies iesāktais projekts, kas tuvākajā laikā sniegs acīm redzamus rezultātus. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi!
Mežāzis ◆ Sirsnīgas sarunas izkliedēs visas bažas par gaidāmo notikumu. Papildu izdevumi var radīt neveiklu situāciju. Attiecībās ar mīļoto centies būt iecietīgāks.
Ūdensvīrs ◆ Zīmīgs pavērsiens profesionālajā darbībā veicinās pieņemt svarīgu lēmumu zibenīgā ātrumā. Ciešāka kļūs saikne ar ārvalstu darījumu partneriem. Gaidīti ienākumi ļaus piepildīt sapni.
Zivis ◆ Ļaujoties sajūtu neprātam, piepildīsi sirsniņu ar laimes mirkļiem. Darbavietā apjausma, ka esi savā īstajā vietā, mudinās uz vēl lielākiem panākumiem.                                                                                    

Citu datumu laikraksti

 • Kolberģī izskanēs vasaras melodijas

  Kolberģī izskanēs vasaras melodijas

  Dāsna vasara, samtainas naktis pēc tveicīgām dienām. Debesis satumst, un parādās augusta zvaigznes, iespējams, pat zvaigžņu lietus. Nu ir visīstākais...

 • Baltijas ceļa atceres diena

  Alūksnē, Lielā Ezera ielas skvērā, 23.augustā notiks Baltijas ceļa atcerei veltīts pasākums. Ierasts, ka, atceroties šo Latvijas neatkarības...

 • Uz salidojumu aicina Alūksnes bērnudārza audzēkņus

  Alūksniete Zigrīda Sināte aicina uz sirsnīgu satikšanos kādreizējā Alūksnes pilsētas 1.bērnudārza audzēkņus, kuriem viņa ir bijusi audzinātāja laika...

 • Meklējot sevī pateicīgu cilvēku

  Meklējot sevī pateicīgu cilvēku

  Svētki ir visnotaļ vienkārša padarīšana, ja skatāmies uz tiem, neiedziļinoties detaļās. Tas ir notikums, kurā kāda sabiedrības daļa tiek labi...

 • Nepilngadīgo noziedzība

  Likums paredz, ka bērniem vecumā no 14 līdz 18 gadiem par administratīviem pārkāpumiem primāri jāpiemēro audzinoša rakstura piespiedu līdzekļi,...

 • Pilsēta jāsāk kopt jau pie robežas

  Paldies par jaukajiem un skaistajiem Alūksnes pilsētas svētkiem! Paldies visiem, kuri strādāja, lai svētki notiktu un izdotos! Alūksnes pilsēta ir...