Horoskopi

28. septembris – 4.oktobris

Auns ◆ Piedzīvotie pārsteigumi ļaus izvērtēt kāda cilvēka lomu tavā dzīvē. Darbavietā veiksmīgi tiksi galā ar uzdotajiem pienākumiem, kuri prasīs diezgan daudz spēka.
Vērsis ◆ Ar neatlaidību un paļaušanos uz sevi spēsi izdarīt daudz vairāk nekā kopā ar sabiedroto. Finansiālajā jomā plānotie ienākumi ļaus materializēt kādu vēlmi. Uzlabosies attiecības ar tuviniekiem.
Dvīņi ◆ Priecīgas emocijas kādā saviesīgā pasākumā. Labas ziņas no ārvalstu radiniekiem. Darbavietā, lai nepiedzīvotu neveiklas situācijas, izvairies no kolēģu apspriešanas.
Vēzis ◆ Zīmīgs pavērsiens profesionālajā jomā ļaus izvērtēt esošo pozīciju no visiem skatpunktiem. Partnerattiecībās uzmanība un mīļums ļaus sajusties droši un pasargāti.
Lauva ◆ Saņemtais piedāvājums doties kādā tālākā braucienā būs ieguldījumu vērts. Sarežģījušās attiecības ar dzīvesbiedru mudinās izvērtēt prioritātes. Gaidāmi patīkami notikumi darbavietā.
Jaunava ◆ Vairāk laika velti dzīvesvietas labiekārtošanai. Tavas jaunās idejas realizēsies daudz ātrāk, nekā tu spēj iedomāties. Harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimeni.
Svari ◆ Vērtīgs laiks tiks piedzīvots kopā ar mīļoto. Tiks nogludinātas visas līdzšinējās domstarpības, lai ar jaunu elpas vilcienu pārietu nākamajā līmenī. Darbavietā saņemsi ienesīgu piedāvājumu.
Skorpions ◆ Iesaistīšanās jaunā biznesa projektā pamodinās gan spēcīgu neatlaidību, gan pārliecību, ka viss izdosies tieši tā, kā iecerēts. Patīkams pavērsiens partnerattiecībās atvērs sirdi jaunām sajūtām.
Strēlnieks ◆ Darbavietā tiksi atzinīgi novērtēts, tiekot galā ar sarežģītu uzdevumu. Papildu naudiņas dos iespēju palutināt sevi ar kādu pirkumu. Centies ieklausīties līdzcilvēku viedoklī.
Mežāzis ◆ Tiks apsvērta doma par kādu atpūtas braucienu. Ģimenes dzīvē jauni pienākumi ļaus izvērtēt, kur un cik daudz tērēt savu enerģiju. Patīkamas ziņas no ārvalstu draugiem.
Ūdensvīrs ◆ Iesaistīšanās kādā elpu aizraujošā projektā laupīs ne tikai tavu brīvo laiku, bet arī laiku, ko velti ģimenei. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Tiks apsvērta doma par došanos ceļojumā.
Zivis ◆ Jauns pavērsiens partnerattiecību jomā mudinās izdarīt nozīmīgu izvēli. Tiks saskatītas papildu iespējas profesionālajā darbībā. Nepalaid garām iespēju piedalīties kādā finansiāli ienesīgā pasākumā!

Citu datumu laikraksti

 • Bērni zīmē dzejoļus

  Bērni zīmē dzejoļus

  Līdz septembra beigām Alūksnes pilsētas bibliotēkā izstādē “Zīmēju dzejoli” apskatāmas Alūksnes mākslas skolas audzēkņu darinātās grāmatiņas. Katra...

 • Alūksnes slimnīca – kā ķīlnieki 2

  Alūksnes slimnīca – kā ķīlnieki

  Šis būs stāsts par Alūksnes slimnīcu, par gulbeniešiem un balveniešiem, par Latvijas veselības aprūpes sistēmas lielajiem, melnajiem robiem, par...

 • Liels paldies, ka Alūksnes slimnīca ir!

  Liels paldies, ka Alūksnes slimnīca ir!

  Gulbenietes, četru bērnu māmiņas Inetas Sidorovas-Ragas pieredzes stāsts un pārdomas par veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Alūksnē, Gulbenē un...

 • Skolēnu skaits sarūk

  Skolēnu skaits sarūk

  Uzsākot jaunu mācību gadu, skolēni atkal vai pilnīgi no jauna izjūt atbildību, rītus, kad grūti piecelties, un sakārto savu ikdienu. Izglītībai un...

 • Alūksne īsumā

  Alūksnes novads ◆ 3.septembrī pulksten 9.15 autoceļa Litene – Alūksne 10.kilometrā automašīnas “Škoda” vadītājs, izvairoties no sadursmes ar stirnu,...

 • Arī pēc darba gaitām dzīve turpinās

  Arī pēc darba gaitām dzīve turpinās

  Tāda ir kādreizējā SIA “Mākslīgās apsēklošanas stacija” direktore Edīte Ločmele. Viņas pārziņā bija Kalncempju, Strautiņu, Malienas, Annas, Mālupes,...