Horoskopi

12. – 18. oktobris

Auns ◆ Brīnišķīgi piedzīvojumi nedēļas nogalē ļaus atvilkt elpu no ikdienas rutīnas. Attiecībās ar mīļoto cilvēku centies ieklausīties viņa viedoklī. Neskrien notikumiem pa priekšu!
Vērsis ◆ Zīmīgs pavērsiens profesionālajā jomā mudinās ar vēl lielāku sparu saņemties uzkāpt kalna virsotnē. Izvērtē rūpīgi, vai tavs sadarbības partneris ir patiešām tavā darbības jomā iederīgs.
Dvīņi ◆ Priecīgi notikumi brīvdienās radīs atskārsmi par to, ka viss ir tieši tā, kā tam ir jābūt – īstajā laikā un vietā. Darbavietā tiksi pie jauniem pienākumiem.
Vēzis ◆ Skaisti un sajūtām piepildīti mirkļi kopā ar mīļoto cilvēku. Darbavietā atzinīgi tiks novērtēta tava meistarība. Tiks apsvēra doma par došanos atvaļinājuma braucienā.
Lauva ◆ Darbu un pienākumu apjoms var būt tik liels, ka darbavieta būs kā otrās mājas. Tiks atrisinātas saspīlētās attiecības ar priekšniecību.
Jaunava ◆ Izvairies no domstarpībām ar ģimenes locekļiem. Tiks saņemts interesants piedāvājums, kas atvieglos spraigo ikdienu. Labas ziņas tiks saņemtas no ārvalstu radiniekiem.
Svari ◆ Panākumi profesionālajā jomā ļaus izkāpt ārpus ierastās vides un palūkoties tālāk aiz horizonta. Romantiskajās attiecībās privātīpašnieciskuma tendences var sagraut to, kas pašam ir svarīgs.
Skorpions ◆ Došanās nelielā braucienā atpūtinās prātu no spraigās darba nedēļas. Atļaušanās palutināt sevi ar kādu vērtīgu pirkumu priecēs sirsniņu. Partnerattiecībās kritiku paturi pie sevis.
Strēlnieks ◆ Ienesīgs piedāvājums no sadarbības partnera mudinās nekavējoties rīkoties. Rūpīgāk izvērtē savu brīvo laiku – cik un kā to izmantot pēc iespējas lietderīgāk.
Mežāzis ◆ Saņemtais piedāvājums ļaus izvērtēt savas prioritātes. Vairāk laika pavadi kopā ar ģimeni. Pozitīvi pavērsieni darbavietā ļaus uzelpot daudz mierīgāk.
Ūdensvīrs ◆ Vērtīgs piedāvājums no priekšniecības puses mudinās mainīt ierasto darba kārtību. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies būt iecietīgāks.
Zivis ◆ Pacilājošas izjūtas piedzīvosi kopā ar mīļoto cilvēku. Saņemtais piedāvājums profesionālajā jomā ļaus piepildīt vienu no sapņiem. Ieklausies savā intuīcijā!

Citu datumu laikraksti

 • Bērni zīmē dzejoļus

  Bērni zīmē dzejoļus

  Līdz septembra beigām Alūksnes pilsētas bibliotēkā izstādē “Zīmēju dzejoli” apskatāmas Alūksnes mākslas skolas audzēkņu darinātās grāmatiņas. Katra...

 • Alūksnes slimnīca – kā ķīlnieki 2

  Alūksnes slimnīca – kā ķīlnieki

  Šis būs stāsts par Alūksnes slimnīcu, par gulbeniešiem un balveniešiem, par Latvijas veselības aprūpes sistēmas lielajiem, melnajiem robiem, par...

 • Liels paldies, ka Alūksnes slimnīca ir!

  Liels paldies, ka Alūksnes slimnīca ir!

  Gulbenietes, četru bērnu māmiņas Inetas Sidorovas-Ragas pieredzes stāsts un pārdomas par veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Alūksnē, Gulbenē un...