Horoskopi

26.oktobris – 1.novembris

Auns ◆ Patīkamiem notikumiem piepildītas brīvdienas. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies saglabāt vēsu prātu un izvairīties no skaļākām vārdu apmaiņām. Atceries, ka gudrākais paklusē!
Vērsis ◆ Darbavietā var nākties saskarties ar sarežģītu situāciju. Rūpīgāk piedomā pie sava turpmākā karjeras virziena pilnveidošanas. Patīkami uzlabojumi ir sagaidāmi attiecībās ar mīļoto cilvēku.
Dvīņi ◆ Saņemtais piedāvājums ļaus izvērtēt prioritātes. Vairāk laika velti izglītojošām nodarbībām un sevis pilnveidošanai. Atļaujies sevi palutināt vairāk nekā parasti.
Vēzis ◆ Patīkami pavērsieni profesionālajā jomā ļaus pakāpties pa karjeras kāpnēm. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija, kas radīs lielāku drošības un stabilitātes izjūtu. Notici savām prasmēm!
Lauva ◆ Labas ziņas no sadarbības partnera. Tavas idejas tiks atbalstītas un pavirzītas straujākiem soļiem uz priekšu. Izvairies no nesaskaņām. Neapvainojies par niekiem!
Jaunava ◆ Gūtās emocijas kāda pasākuma laikā sniegs lādiņu turpmākajai nedēļai. Darbavietā veiksmīgi tiksi gala ar sarežģīto uzdevumu. Tiks apsvērta doma papildināt savu zināšanu klāstu.


Svari ◆ Domas par kādu tālāku atvaļinājuma braucienu var kļūt par realitāti. Prātu nodarbinās partnerattiecību jautājums. Darbavietā var nākties risināt jautājumus, kas tiešā veidā neattiecas uz pašu.
Skorpions ◆ Saviesīgs pasākums prasīs diezgan daudz enerģijas. Jaunie draugi pavērs tev pavisam jaunu attīstības virzienu. Partnerattiecībās jauns sajūtu vilnis darīs spēcīgāku esošo savienību.
Strēlnieks ◆ Jauns piedzīvojumu virpulis iekustinās emociju virkni. Izkristalizēsies mērķi, kurus vēlēsies piepildīt pēc iespējas ātrāk. Labas ziņas no potenciālā sadarbības partnera.
Mežāzis ◆ Jauks laiks ar pašiem tuvākajiem. Būs gandarījums par izdevušos projektu darbavietā. Vairāk laika un enerģijas būs jāvelta sadzīvisku jautājumu risināšanai.
Ūdensvīrs ◆ Ar jaunu enerģijas dzirksti ķeries klāt jaunajiem pienākumiem. Atzinība no priekšniecības puses motivēs uz vēl lielākiem sasniegumiem.
Zivis ◆ Harmoniskākas attiecības ar mīļoto cilvēku ļaus piedzīvot vēl nebijušas sajūtas. Profesionālajā jomā saņemtais piedāvājums uzlabos finansiālo situāciju. Ieklausies intuīcijā!

Citu datumu laikraksti

 • Jautrība asprātīgā komēdijā

  Jautrība asprātīgā komēdijā

  Alūksnes Kultūras centrā 9.novembrī pulksten 19.00 skatītājus priecēs komēdija “Silvija”. Izrādes režisors un aktieris Voldemārs Šoriņš amerikāņu...

 • Spēks no bitēm 4

  Spēks no bitēm

  Jaunlaicenes pagasta bioloģiskā zemnieku saimniecība “Auguļi” ir viena no retajām Alūksnes novadā, kas pircējiem piedāvā krēmveida medu. Biškopības...

 • Atklāj disku golfa laukumu

  Atklāj disku golfa laukumu

  Alūksnes novada sporta centrā “Mežinieki” pagājušajā svētdienā alūksniešiem un pilsētas viesiem kopā ar ģimeni un draugiem lieliskos laika apstākļos...

 • Par to, ko atļaujamies

  Šonedēļ divu dienu laikā notikuši divi gadījumi par “Alūksnes Ziņu” darbību, kas raisa pārdomas. Par to, ko atļaujamies (kādas personas ieskatā - par...

 • Kā vērtēt vēlēšanu rezultātus?

  Aizvadītajā nedēļā 954 vēlēšanu iecirkņos Latvijā un 121 vēlēšanu iecirknī ārvalstīs notika 13.Saeimas vēlēšanas. Vēlēšanu iecirkņos savu balsi...

 • Vēlēšanas atgādina aklo randiņu vai veikala reklāmu

  Šogad 13.Saeimas vēlēšanas mūsu pusē iekrita vienā dienā ar svecīšu vakaru. Savu balsi nodevu iepriekšējā dienā, jo nekādi to nevarēju savienot ar...