Horoskopi

21. – 27. decembris

Auns ◆ Priecīgus brīžus piedzīvosi darbavietā. Jauns piedāvājums būs kā starts kaut kam citam un vēl līdz šim nebijušam. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izvairies no asākas vārdu apmaiņas.
Vērsis ◆ Labas vēstis saistībā ar kādu apstājušos darījumu. Darbavietā var tikt saņemts vērtīgs apbalvojums. Nedēļas vidū negaidīts pavērsiens partnerattiecībās radikāli izmainīs tavu attieksmi.
Dvīņi ◆ Ar pozitīvu dzirksti ķersies klāt darbiem, kas uz kādu laiku bija apstājušies. Ieklausoties tuvu cilvēku padomos, spēsi pieņemt vislabāko lēmumu aktuālajā situācijā. Brīnumi notiek!
Vēzis ◆ Brīvdienās sirsnīgā un ģimeniskā atmosfērā spēsi radīt svētku burvību visapkārt. Sparīga gatavošanās kādam kultūras pasākumam prasīs ne mazums resursu - gan fizisko, gan materiālo.
Lauva ◆ Ar vērienīgu izlēcienu spēsi parādīt savas prasmes un talantus profesionālajā jomā no vislabākās puses. Kritīsi kārdinājumā iegādāties kaut ko, neņemot vērā cenu, kas var radīt vilšanos.
Jaunava ◆ Miers un harmonija dvēselē ļaus ritēt notikumiem savu gaitu. Izvērtējot visus “par” un “pret”, spēsi izdarīt pareizo izvēli saistībā ar saņemto piedāvājumu. Pievērs uzmanību iepirkumu sarakstam.
Svari ◆ Patīkami kopā būšanas mirkļi tiks piedzīvoti kopā ar mīļoto cilvēku. Finansiāli tēriņi var būt lielāki, nekā plānots. Darbavietā tiks atrisinātas visas līdzšinējās neskaidrības.
Skorpions ◆ Radusies interese par kādu hobiju reiz var kļūt par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Tiks gūta papildu nauda par iesaistīšanos radošā projektā.
Strēlnieks ◆ Brīvdienās, ļaujoties svētku sajūtām, spēsi rast prieku dvēselē. Patīkams pavērsiens romantiskajās attiecībās izkliedēs visas šaubas un neskaidrības. Tiks saņemts izdevīgs piedāvājums.
Mežāzis ◆ Tiks gūtas vērtīgas atziņas saistībā ar aktuālo situāciju ģimenē. Izvairies no nesaskaņām tuvinieku lokā. Darbavietā atzinīgi tiks novērtēti pūliņi uzņēmuma labā.
Ūdensvīrs ◆ Aizraušanās ar kādu ideju būs tik spēcīga, ka var palaist garām svarīgākas lietas, tikai sekas būs jūtamas nedaudz vēlāk. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija.
Zivis ◆ Tiks izdarīta nozīmīga izvēle un pieņemts lēmums, par kuru tika daudz domāts. Profesionālajā jomā jauns uzrāviens pavērs plašākus apvāršņus. Ļaujies sajūtām!

Citu datumu laikraksti

  • Karstais temats

    Alūksnes novadā šobrīd viena no aktuālākajām sarunu tēmām ir par gaidāmo skolu tīkla reformu. Paredzamās izmaiņas ir ļoti skarbas – par to “Alūksnes...

  • Laiks labdarībai

    Svētdien būs pirmā advente, kad sākam gaidīt Ziemassvētkus. Šis parasti ir laiks, kad cilvēki vairāk atver savas sirdis, nododas pārdomām un sniedz...

  • Skolu liktenis vēl nav skaidrs

    Laikraksts “Alūksnes Ziņas” jau rakstīja par Alūksnes novada pašvaldības ziņojumu, kas paredz izmaiņas novada skolām. Nelielā skolēnu skaita dēļ ir...