Horoskopi 2013.gadam

Auns
Gads sāksies ar patīkamiem pārsteigumiem. Radīsies jaunas idejas gan privātajā, gan profesionālajā jomā. Līdz ar to būs nepieciešams daudz spēka, lai sasniegtu savas ieceres. Var gadīties, ka nāksies sākt darīt kaut ko līdz šim nemēģinātu. Esiet uzmanīgi ar naudas lietām, jo pastāv risks iepirkties pa dārgo neuzmanīgas pārmaksāšanas dēļ. Par darba trūkumu sūdzēties nevarēs. Viss noritēs pēc plāna, ja rīkosieties prātīgi. Paaugstināsies konkurence un cīņasspars. Gribēsies pierādīt savu profesionalitāti. Gada pirmajā pusē pastāv iespēja tikt pie ātras peļņas saistībā ar ārzemēm. Uz rudens pusi radīsies vēlēšanās pēc pārmaiņām, tāpēc tiks piedāvātas iespējas paplašināt darbības jomu. Līdz ar pavasara iestāšanos savas otrās pusītes sāks meklēt tie, kuriem to vēl nav. Iespēja iepazīties pēkšņi un negaidīti! Ap dzimšanas dienas laiku ļoti liela iespējamība saņemt bildinājumu vai kādu citu romantisku piedāvājumu.

Vērsis
Interesants un piedzīvojumiem piepildīts gads. Gadam sākoties, pastāv iespēja izveidot attiecības ar kādu svešzemju partneri. Taču kopumā attiecībās būs jūtama nosliece uz mīlestības idealizēšanu. Tiekšanās pēc vienkāršas un patiesas mīlestības. Protams, neiztikt bez kaisles un vētrainiem romāniem. Gada pirmajā pusē nelāgu sajūtu var radīt neparedzēti pirkumi un naudas izdevumi. Taču, cik izdosiet, tik drīz vien nopelnīsiet atkal. Vasaras sākumā domas raisīsies par sava biznesa uzsākšanu. Gadam griežoties uz otru pusi, karjeras lauciņā var notikt nopietnas, taču patīkamas pārmaiņas - paaugstinājums amatā un algas pielikums. Rudenim sākoties, arī romantiskās attiecības iekrāsosies nopietnākos toņos.

Dvīņi
Atcerieties, ka arī visnereālākās idejas var izrādīties realizējamas! Pastāv iespēja, ka gada sākumā uzsāksiet jaunas darba attiecības. Taču karjerai nozīmīgāks būs tieši rudens, jo tad sapratīsiet, kas ir tas, ko turpmākajā dzīvē vēlaties darīt. Attiecībās var rasties domstarpības finansiālu apsvērumu dēļ. Taču līdz ar vasaras sākšanos tās jūtami uzlabosies. Vieglums, miers un savstarpēja sapratne. Otrās pusītes meklējumos esiet aktīvāki! Nejaušām tikšanām var būt liela nozīme jūsu dzīvē. Finansiālajā jomā gaidāmi stabili ienākumi. Pastāv iespēja saņemt mantojumu. Padomājiet par drošības uzstādījumiem saviem īpašumiem!

Vēzis
Kopumā gads solās būt ražīgs un patīkamām emocijām piesātināts. Līdz ar gada sākumu jūsu finansēs iespējamas pārmaiņas. Pastāv varbūtība tikt vaļā no veciem rēķiniem. Vasaras sākumā darba būs pilnas rokas, taču arī ikgadējam ceļojumam pietiks gan brīvdienu, gan materiālo resursu. Karjerā zīmīgi notikumi risināsies pavasarī. Nepalaidiet garām iespēju pierādīt sevi! Īpaši, ja nodarbošanās ir saistīta ar mūziku vai mākslu. Ienesīgi biznesa piedāvājumi. Gada otrajā pusē iepriecināsiet sevi ar jums ļoti svarīgu pirkumu. Gada sākumā attiecībās jūtama augšupeja un jūtu izaugsme. Tiks ieviestas pārmaiņas un skaidrība. Vasarā gaidāmi būtiski notikumi un lolotais sapnis var beidzot piepildīsies!

Lauva
Attiecības gada sākumā ieņems ļoti svarīgu vietu. Kļūs stabilākas, pieaugs atbildības sajūta. Iespējams atjaunot pirms kāda laika izjukušās attiecības. Pēkšņas iepazīšanās ar neparastiem cilvēkiem. Vasaras vidus varētu izvērsties kā pārbaudījumu laiks, kad var nākties izvēlēties starp darbu un attiecībām. Karjerā gada pirmajā pusē varat saskarties ar šķēršļiem un nopietniem pārbaudījumiem. Taču ir vērts pacensties, lai plūktu laurus vasaras vidū. Nozīmīgiem finanšu darījumiem labvēlīgāks būs vasaras sākums. Pastāv iespēja saņemt vērtīgas dāvanas vai vienkārši laimīgas sagadīšanās dēļ – laimēt loterijā. Varat arī gūt peļņu saistībā ar ārzemju darījumiem. Taču nozīmīgākus biznesa darījumus atlieciet uz rudens sākumu!

Jaunava
Kopējais gada fons izskatās gana raibs un patīkamiem notikumiem piepildīts. Īpaši pirmajos gada mēnešos darba būs pilnas rokas. Taču gada otrajā pusē varēsiet atvilkt elpu. Arī algas pielikumu vai prēmiju varētu sagaidīt šajā laikā. Ievērojami uzlaboties finansiālais stāvoklis. Rudenī domas būs par un ap dzīvesvietas labiekārtošanu. Taču stabili ienākumi gada garumā garantēti, ja vien turpināsiet būt tik uzcītīga un kārtīga savu darba pienākumu veicēja. Attiecībās gaidāmi dažādi kāpumi un kritumi. Interesantas situācijas un notikumi mudinās izdarīt savu izvēli. Vairāk sāksiet piedomāt pie tā, kādas attiecības turpmāk jūs vēlēsieties.

Svari
Turpmākais gads solās būt diezgan nozīmīgs attiecību jomā. Mīlestību atradīs tie, kuri tic vienkāršiem un patiesiem brīnumiem. Kopumā attiecībās vadīs harmonija. Taču gada otrajā pusē kļūsiet prasīgāks pret savu partneri, jo augs vēlmes un vajadzības. Karjerā būtiski būs gada pirmie mēneši, taps skaidrs jūsu turpmākais ceļš un virziens, kurā doties. Ap vasaras sākumu pastāv iespēja doties darba komandējumā. Ar finansēm gada sākumā varētu būt dažādi pārsteigumi. Labāks peļņas gūšanas laiks būs pavasara sākums. Vasarā daudz naudiņas izdosiet par skaistumlietām paši sev. Gada otrajā pusē ienākumi kļūs stabilāki.

Skorpions
Gada sākums būs veiksmīgs jauniem projektiem, jauninājumu ieviešanai jūsu profesionālajā darbībā. Iedvesmas laiks radošo profesiju pārstāvjiem. Radīsies jaunas un neparastas idejas. Taču lielāku biznesa projektu uzsākšanai produktīvāks būs rudens periods. Attiecībās galvenais uzsvars tiks likts uz pārmaiņām un attīstību. Tiks pielietots viss jaunais un vēl neizmēģinātais. Vasarā iespējams saskarties ar sarežģījumiem, taču tas var veicināt attiecību pāriešanu jaunā, labākā kvalitātes līmenī. Gada otrajā pusē jūtu uzliesmojums esošajās attiecībās. Tie, kuri meklējumos – jaunas iepazīšanās. Pavasarī radīsies jaunas peļņas iespējas, kā arī nostabilizēsies esošie ienākumi. Zināmu spriedzi vasaras beigās var darīt neapmierinātība ar esošo materiālo stāvokli.

Strēlnieks
Jaunais gads iesāksies kā saviļņojošs un piedzīvojumiem bagāts nākamais dzīves cēliens. Veiksmīgs gads personiskajai izaugsmei un izglītībai. Iespējams, ka sevī atklāsiet jaunus talantus. Savukārt arī profesionālajā jomā tiks iekarotas jaunas virsotnes. Var rasties interese par jaunas intelektuālas profesijas apguvi. Gada otrajā pusē var rasties iespēja iesaistīties ilglaicīgos un stabilos projektos. Gada vidū uzlabosies finansiālais stāvoklis. Tieši vasara iezīmējas ar īpašu laiku, jo beidzot pietiks naudiņas, lai varētu materializēt savu sapni. Attiecības būs stabilas, taču tiks pieliktas visas pūles, lai tajās neiestātos rutīna. Jaunus iespaidus radīs kopīgas intereses un kultūras pasākumu baudīšana kopā ar savu partneri. Gada otrajā pusē vairāk uzmanības veltīsiet ģimenes izveidei.

Mežāzis
Turpmākais gads būs kā pārbaudījums uz izturību. Var nākties sastapties ar grūti iedomājamām situācijām un risku. Taču ar savu spītīgo neatlaidību varat sasniegt sev vēlamos rezultātus. Veiksmīgi ritēs darbi, ja izveidosiet ap sevi uzticamu kolēģu kolektīvu. Algas pielikums un ienākumu apjoms būs atkarīgs tikai no jums paša. Vasaras vidus būs viens no veiksmīgākajiem peļņas gūšanas periodiem. Rudens pusē var pieaugt tēriņi, kas saistīti ar izglītības jautājumiem. Attiecībās notiks nemitīga kustība. Jaunas vēsmas un drošības sajūtu ieviesīs apziņa, ka blakus ir tieši tas cilvēks, kādu vienmēr esat gribējis. Vientuļnieki savu otro pusīti var satikt draugu lokā, starp seniem paziņām.

Ūdensvīrs
Gada sākumā jūsu uzmanību piesaistīs jaunākās tehnoloģiju iespējas. Arī profesionālajā jomā būsiet atvērti visam jaunajam. Kļūsiet pašpārliecinātāki, jo radīsies ticība saviem spēkiem. Tiks piedāvātas iespējas izmēģināt kaut ko vēl nebijušu. Pavasarī gadīsies saspringtāks periods, jo izteikti var izpausties jūsu nepieciešamība būt citādākam un pamanītam. Gada pirmajā pusē daudz naudiņas ieguldīsiet savā izglītībā un dažādas informācijas un svešvalodu apguvē. Taču gada otrajā pusē iespējamas lielāks naudas pieplūdums. Attiecībās gada sākums varētu būt diezgan mierīgs un kluss. Taču līdz ar pavasara iestāšanos pieaugs prasības pēc lielākas uzmanības. Arī vasaras nogale izskatās diezgan piesātināta, kad iespējami pārsteidzoši uzmanības apliecinājumi.

Zivis
Gads iezīmē lieliskas izaugsmes iespējas jūsu karjerā. Īpaši gada sākums būs veiksmīgs jaunām pārmaiņām, jauniem sadarbības partneriem. Pavasarī grimsiet darbos līdz ausīm, taču ar prieku un lielu gandarījumu. Līdz ar to arī finansiālais stāvoklis jūtami uzlabosies. Vasaras sākumā izdosies arī kaut ko iekrāt, lai vēlāk ieguldītu savā profesionālajā attīstībā. Gada nogalē var rasties neparedzēti izdevumi, jo tiks izmantota iespēja iegādāties kaut ko lētāk nekā parasti. Attiecībās stabilitāte, taču tieksieties pēc lielākas iejūtības un sapratnes no partnera puses. Vasaras vidū pastāv pārpratumu risks. Taču rudens pusē kāds nopietnāks pavērsiens veicinās izdarīt pareizo izvēli.

Citu datumu laikraksti

 • Kā palīdzēt savam organismam?

  Lai pēc svētkiem pašsajūta nejustu raizes no pārēšanās vai pārmērīgas alkohola lietošanas, nepieciešams ēst samērīgi, mazām porcijām un dzerot ...

 • Svētku dienās – divi izsaukumi

  Alūksne, Ape Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā inspektore Viktorija Šembele informē, ka...

 • Tomēr “Lattelecom” īpašumu nepirks

  Alūksne Novada domes sēdē, izskatot SIA “Lattelecom” nekustamā īpašuma Ojāra Vācieša ielā 10 pārdošanas piedāvājumu un izvērtējot saņemto ...

 • Atklāj Alūksnes apakšstaciju

  Vakar AS “Sadales tīkls” atklāja rekonstruēto apakšstaciju “Alūksne”. Tagad būtiski uzlabosies elektroenerģijas apgādes kvalitāte un drošums....

 • Visiem ir tiesības uz veselīgu vidi

  Edgars Razmislovs, Alūksnes daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājs Smēķēšana ir cilvēku atkarība Es dzīvoju daudzdzīvokļu mājā. Mani tas personīgi...

 • Gals ir jauns sākums

  Daudzi ir pārliecināti, ka šovakar sagaidīsim pasaules galu. Un droši vien vismaz tikpat daudzi ir pretējās domās – šī ir parasta diena, kādas ...

 • No rīta pazūd elektrība

  AS „Sadales tīkls” Ziemeļaustrumu reģiona Dispečeru dienests informē, ka Alūksnē trešdien pulksten 7.23 notika elektroiekārtas tehnoloģisks bojājums...