Horoskopi

29.marts – 4.aprīlis


Auns Brīvdienās iecerētais izdosies un ritēs pēc plāna. Sakāpinātas emocijas un piedzīvojumi mīlestības lauciņā. Darbā nāksies pierādīt savas spējas un talantus.
Vērsis Nedēļas nogale aizritēs, rosoties pa mājām. Nopietnāk pievērsīsieties izglītošanās jautājumam. Partnerattiecībās padomājiet labi, pirms iesaistieties slepenās mīlas dēkās!
Dvīņi Brīvdienās būsiet ideju iniciators un vēlēsieties, lai viss notiek pēc jūsu prāta. Izvairieties no nesaskaņām ar ģimenes locekļiem! Nedēļas vidū atturieties no pārmērībām!
Vēzis Prāts būs nosliecies uz izklaidēm un brīvā laika pavadīšanu jautrā draugu kompānijā. Domas par ceļojumu. Nedēļas vidū interesanti pavērsieni attiecībās. Saudzējiet savu veselību!
Lauva Galvenā vērtība būs kopā būšana ar savu ģimeni. Grūtības sagādās pieņemt pareizo lēmumu saistībā ar kādu pasākumu. Darbā veiksmīgi tiksiet galā ar sarežģītām situācijām.
Jaunava Brauciens kopā ar ģimeni. Izvairieties no nesaskaņām ar mīļoto cilvēku! Lieka izšķērdība var nepatīkami ietekmēt jūsu maciņa biezumu. Pievērsieties savam hobijam!
Svari Nedēļas nogalē iecerētais peļņas gūšanas pasākums var nesniegt vēlamo rezultātu. Līdz ar nedēļas sākumu radīsies vēlme doties ceļojumā. Grūtības pieņemt lēmumu – svārstīšanās.
Skorpions Pozitīvs noskaņojums rosinās svētku sajūtu mājās. Vairāk uzmanības veltīsiet sev un savām vajadzībām. Domas par darba komandējumu. Iepazīšanās ar interesantām personībām.
Strēlnieks Brīvdienas gribēsies pavadīt šaurā, tuvāko cilvēku lokā. Nedēļas sākumā izvairieties no finansiāliem ieguldījumiem! Darbavietā var tikt piedāvātas jaunas, jums izdevīgas iespējas.
Mežāzis Nedēļas nogalē satikšanās ar seniem draugiem. Palielināsies darba apjoms, tāpēc nesasteidziet iesākto. Pievērsīsities svarīgu jautājumu risināšanai ģimenē.
Ūdensvīrs Necerēti uzlabojumi finansiālajā jomā. Pozitīvs noskaņojums. Vēlēšanās paplašināt savu redzesloku un izmēģināt kaut ko vēl nebijušu. Pieaugs sabiedrības interese par jūsu profesiju.
Zivis Uzlabojumi partnerattiecību jomā. Darbos veiksies labāk nekā līdz šim. Jauniegūtās zināšanas lietderīgi izmantosiet savā profesionālajā izaugsmē.

   26.03.2013
astroloģe Inita Dilāne

Citu datumu laikraksti

 • Sagaidīt sirdīs mieru

  Marta otrajā pusē Alūksnes Sv. Bonifācija Romas katoļu baznīcā ieradās jauns priesteris Andrejs Trapučka. Pirms tam viņš kalpoja Ogrē, bet nu ir...

 • Maksāt dārgāk vai slimot?

  Latvijā jau modušās un manītas pirmās ērces, novērojuši dabas pētnieki. Izbadējušās un alkās vairoties tās meklē upurus un mielojas ar to asinīm....

 • Afiša

  22.martā 18.00 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē - koncerts “Alūksnes pilsētas sākumskolai - 20”. 22.martā 19.00 Māriņkalna...

 • Nāc, topi par zaķi!

  Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs piedāvā pavasara iespēju jauniešiem būt radošiem un darboties pašiem, veidojot savu ikdienu un svētkus tādus, kā...

 • Horoskopi

  Horoskopi 22. – 28. marts Auns Neparedzēti, taču patīkami pārsteigumi. Radīsies jaunas sajūtas. Vēlme pēc sabiedrisku pasākumu apmeklējuma....

 • Negrib atdot grožus jaunajiem

  Liela māja, kurā saticīgi kopā dzīvo vairākas paaudzes – bērni, mazbērni, mazmazbērni. No rītiem pie brokastu galda kuplā ģimene sarunā dienā...

 • Volejbolisti sadala medaļas

  Beidzies Alūksnes novada volejbola čempionāts. Vīriešu komandu konkurencē par čempionu titulu cīnījās piecas komandas. Pārliecinoši sevi pierādīja...