Horoskopi

Horoskopi 22. – 28. marts

Auns Neparedzēti, taču patīkami pārsteigumi. Radīsies jaunas sajūtas. Vēlme pēc sabiedrisku pasākumu apmeklējuma. Gaidāmajās svinībās būsiet uzmanības centrā.
Vērsis Labākā atpūta būs pabūšana vienatnē ar sevi. Izvairieties no nepārdomātu pirkumu veikšanas! Darbavietā veiksmīgi izgrozīsieties no neveiklām situācijām.
Dvīņi Prātu nodarbinās domas par savu profesionālo izaugsmi. Var piemeklēt neapmierinātības sajūta ar savu pašreizējo statusu. Bērni sagādās pārsteigumu.
Vēzis Brīvdienās izklaides pasūkumi būs pirmajā vietā. Izvairieties no nepārdomātām frāzēm un iesaistīšanās diskusijās par jums maz zināmu tēmu!
Lauva Vēlme būt uzmanības centrā. Patīkama tikšanās ar ietekmīgām personībām. Partnerattiecībās gribēsies būt galvenajam un pieņemt izšķirošos lēmumus.
Jaunava Partnerattiecībās noskaidrosies iepriekš neskaidrie jautājumi. Veiksmīgi tiks rasts kompromiss sarežģītās situācijās. Pastiprinātu uzmanību pievērsīsiet savem ienākumiem un izdevumiem!
Svari Nedēļas nogali veltiet sirsnīgam pasākumam draugu lokā! Pieaugs darba apjoms. Apsvērsiet iespēju lūgt palīdzību kādam kolēģim. Rūpīgi apsveriet katru jaunu piedāvājumu.
Skorpions Brīvdienās ģimenē būsiet aktivitāšu iniciators. Darbavietā nāksies ieviest kartību un beidzot atrisināt visas neskaidrības. Esiet pacietīgi un piedomājiet pie tā, ko sakāt!
Strēlnieks Nedēļās nogale aizritēs, izglītojot citus un pie reizes arī sevi. Izvairieties no domstarpībām ar priekšniecību! Ieprieciniet sevi ar pavasarīgi košām krāsām jūsu garderobē!
Mežāzis Brīvdienās ģimenes locekļi var lūgt finansiālu atbalstu. Gribēsies, lai mājās valda kārtība un jūsu uzstādītie noteikumi. Darba jautājumus risinot, ievērojiet vēsu pratu! Lēnāk brauksi, tālāk tiksi!
Ūdensvīrs Spēsiet uzburt mājīguma sajūtu ģimenē. Prātu nodarbinās finansiālas dabas jautājumi. Jauni piedāvājumi. Ieviesiet skaidrību partnerattiecībās.
Zivis Brīvdienās tikšanās ar sen neredzētiem draugiem sniegs pozitīvas sajūtas. Darbos veiksies labāk nekā līdz šim. Vēlmju piepildījums. Nedēļas vidū izvairieties no finansiāliem ieguldījumiem!

Citu datumu laikraksti

 • Negrib atdot grožus jaunajiem

  Liela māja, kurā saticīgi kopā dzīvo vairākas paaudzes – bērni, mazbērni, mazmazbērni. No rītiem pie brokastu galda kuplā ģimene sarunā dienā...

 • Volejbolisti sadala medaļas

  Beidzies Alūksnes novada volejbola čempionāts. Vīriešu komandu konkurencē par čempionu titulu cīnījās piecas komandas. Pārliecinoši sevi pierādīja...

 • Vāc parakstus pensiju indeksācijai

  Alūksnes novada pensionāru biedrība “Sudrabs” iesaistījusies Latvijas Pensionāru federācijas parakstu vākšanā par pensiju indeksācijas atsākšanu ar...

 • Saņem finansējumu

  Valdība konceptuāli atbalstījusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas priekšlikumu piešķirt Alūksnes novada pašvaldībai 2 746 798...

 • Kāda ir konkursa “Mis un Misters Alūksne” nākotne?

  Februāra beigās Alūksnē norisinājās kārtējais konkurss “Mis un Misters Alūksne”, kurš, iespējams, bija pēdējais, jo tā organizatore Evita Bogdanova...

 • Kā nekļūt par pūļa cilvēku?

  Domā ar savu galvu! Nelēksi taču akā, kad citi lec – tā pamāca vecāki, cenšoties pasargāt atvases no muļķīgas rīcības. Tikmēr rotaļa “Ādamam bij'...

 • Mājas aptieciņa “aug”

  Mājas aptieciņa draud pārvērsties par mazo laboratoriju – šāds novērojums rodas, noraugoties reklāmās, kas piedāvā medicīnas preces lietošanai...

 • Alūksne īsumā

  Alūksne Lai nodrošinātu Bībeles muzeja darbību, kā arī kultūras vērtību – Bībeles seno eksemplāru - saglabāšanu un veicinātu tūrisma attīstību,...