Horoskopi

Skorpionam padosies aprēķini. AUNS. Jo aktīvāk rosīsieties, jo labākus rezultātus iegūsiet. Varat pirkt un pārdot īpašumus.

Skorpionam padosies aprēķini.
AUNS. Jo aktīvāk rosīsieties, jo labākus rezultātus iegūsiet. Varat pirkt un pārdot īpašumus.
VĒRSIS. Respektējiet priekšniecību un ierēdņus, jo jūsu protesta akcijām var būt pavisam bēdīgas sekas.
DVĪŅI. Jūs pārāk bieži mainīsiet domas, tādēļ bieži vien sanāks ķīviņi gan ar kolēģiem, gan mājiniekiem. Neceliet augšā nepatīkamas lietas.
VĒZIS. Pacietīgākie piedzīvos savas veiksmes stundu, pārējiem būs jāiemācās gaidīt. Lielas izmaiņas gaidāmas mīlas jomā.
LAUVA. Labi padosies jomas, kas saistās ar tirdzniecību. Iespējams straujš finansiālais uzplaukums, tomēr nav jādodas ar steigu iepirkties.
JAUNAVA. Mazāku vērību pievērsiet kolēģiem, viņi izturēsies īpaši kaitinoši. Ja darbā rodas problēmas, dodieties pēc padoma pie šefa.
SVARI. Situācijas mainīsies ne pa stundām, bet pa sekundēm, tādēļ nepalaidiet garām svarīgu informāciju. Smēķētājiem labs laiks cīnīties ar šo ieradumu.
SKORPIONS. Jums labi padosies darbi, kas saistās ar dažādiem aprēķiniem.
STRĒLNIEKS. Jums visi darbi veiksies ātrāk nekā vairumam kolēģu. Nebrīnieties, ja kādam pēkšņi sāk rasties vēlme jums ieriebt.
MEŽĀZIS. Avantūras un risks būs tieši tas, kas dos jūsu dzīvei citu jēgu. Padomājiet, vai tas tik tiešām ir tā vērts.
ŪDENSVĪRS. Apstākļu sakritības dēļ plānus būs jāmaina vairākas reizes dienā. Ja aizcērtas kādas durvis, nebaidieties atvērt nākamās, jo nav izslēgts, ka tur jūs gaida laime.
ZIVIS. Apkārtējie tieksies pie jums. Neuzticiet savas likstas kam pagadās, labāk dalieties tajās ar tuvākajiem.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Četrdesmit gados jūtas kā īsta sieviete

    Varu iedomāties, ar kādu mīļumu apeniete Līvija Sekača vada stundas skolā, kā viņa skolēniem stāsta par pasauli, ko katrs mēģinām skatīt ar citādākām...

  • Modernizē bērnu literatūras nodaļu

    Lai uzlabotu informācijas ieguves iespējas bērniem, Alūksnes pilsētas bibliotēka sadarbībā ar Alūksnes sākumskolas un vidusskolas bibliotēku īstenoja...

  • Pagasta centrā atjaunos apgaismojumu

    Malienas pagasta padomes sēdē deputāti apstiprināja pagasta teritoriālo plānojumu kā saistošos noteikumus.Malienas pagasta padomes sēdē deputāti...