Horoskopi

Svari kļūst nenopietni pret dotajiem solījumiem.

Svari kļūst nenopietni pret dotajiem solījumiem
AUNS. Sarunājiet tikšanos ar draugiem, ja esat sportiska dzīvesveida piekritējs, varat noorganizēt kādu interesantu aktivitāti. Neļaujiet bērniem darīt nedarbus.
VĒRSIS. Jūs asi uztversiet ikvienas pārmaiņas, labprātāk pieturēsieties pie vecajām labajām lietām nekā meklēsiet kaut ko jaunu. Pēcpusdienā sazvanieties ar draugiem, norunājiet ar tiem randiņu.
DVĪŅI. Nerisiniet svešu cilvēku problēmas, it īpaši, ja jums to neviens nelūdz. Lielāku vērību pievērsiet ģimenes ligzdiņai, ja finanses atļauj, nomainiet apnicīgo interjeru.
VĒZIS. Dienas pirmajā pusē ieteicams satikties ar līdzīgi domājošajiem, kopā apspriest aktuālas dzīves problēmas. Taču vakarā izmetiet no galvas visas blēņas un ļaujieties iemīļotā cilvēka valdzinājumam.
LAUVA. Neuzdrošinieties strīdēties ar otro pusīti, jo jebkurā situācijā būsiet zaudētājs. Labvēlīga diena kosmetologa un friziera apmeklējumiem.
JAUNAVA. Ja mīļotais cilvēks netiks galā ar bērnu kaprīzēm, tad jūs vadības grožus ņemsiet savās stingrajās rokās. Tomēr nekļūstiet autoritatīvs, tā jūs zaudēsiet bērnu uzticību.
SVARI. Kļūsiet nenopietns attiecībā uz dotajiem solījumiem. Atcerieties, ka pat neapdomīga frāze var sagādāt jums un ģimenes locekļiem lielas neērtības.
SKOPIONS. Aizvediet bērnus pie vecvecākiem vai ģimenes draugiem, bet pats mierīgi izbaudiet mājas mieru. Nekritizējiet iemīļotā cilvēka rakstura īpašības vai aizraušanās.
STRĒLNIEKS. Piemērots laiks, lai ļautos tādai atpūtai, par kādu jau sen sapņojāt. Ieteicams sakārtot garderobi, iegādāties sezonai atbilstošu apģērbu un apavus.
MEŽĀZIS. Dodoties sabiedrībā vai ejot ciemos, ļaujiet kādu vārdu pateikt arī citiem cilvēkiem, nevis visu laiku runājiet pats. Neuztveriet mīļoto cilvēku kā kaut ko pašsaprotamu.
ŪDENSVĪRS. Pieskaņojieties mīļotajam cilvēkam, ja rodas nesaskaņas, speriet pirmo soli uz izlīgšanu. Dienas izskaņa piemērota daudzveidīgu mīlas prieku baudīšanai.
ZIVIS. Pasliktināsies attiecības ar tuviniekiem, arī ar draugiem iespējami nelieli strīdi. Nemeklējiet vainu apkārtējos, ielūkojieties sevī, tad varbūt atklāsiet, ka pie visām raizēm esat vainojams jūs pats.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti