Horoskopi

Vērsis var nokļūt divdomīgā situācijā.

Vērsis var nokļūt divdomīgā situācijā
Auns. Nerātnais noskaņojums dzīs mājās ar vēlmi apskaut mīļoto, tad jau redzēs. Varat aizvainot laulāto, ja pilnīgi nepievērsīsiet uzmanību garīgajām vērtībām.
Vērsis. Negaidītas dzīves nejaušības var nostādīt jūs divdomīgā situācijā. Ja nemācēsiet izvairīties, varat pamodināt dzīves draugā greizsirdību.
Dvīņi. Iespējams, negaidīti ieradīsies viesi. Nebūsiet gatavojušies ciemiņu uzņemšanai, tāpēc palīdzību lūdziet ģimenei.
Vēzis. Vakarā liksies, ka nespējat vairs pavilkt kājas, tāpēc veikli taisīsieties uz gultu. Jūsu nodomu var iztraucēt negaidīts zvans, kas darīs jūs īgnu un neapmierinātu.
Lauva. Dosieties uz kādu saviesīgu pasākumu, kur piedzīvosiet milzīgu piekrišanu. Vīna iespaidā būsiet nedaudz vieglprātīgs, tāpēc sāksiet romāniņu.
Jaunava. Pēc saspringtā dienas ritma vēlēsieties mierīgu atpūtu kopā ar mīļoto. Pieliksiet visas pūles, lai vakars izdotos romantisks, to lieliski papildinās galda servējums un sveču gaisma. Jūsu lūpas var izteikt liktenīgo atzīšanos.
Svari. Pārspīlējot varat nonākt meļa lomā, jo netiksiet pareizi saprasts, bet pašam būs kārtējie sirdēsti. Dienu pavadīsiet kopā ar bērniem, kas noteikti jums neļaus paiet garām veikalam.
Skorpions. Vientulība jūs neapgrūtinās, bet aplaimos, jo varēsiet pievērsties televīzijas zilajam ekrānam, pirms iešanas gulēt palasiet grāmatu. Tiem, kas būs iekavējuši darbus, arī šodien diemžēl iznāks strādāt.
Strēlnieks. Finansiālās problēmas var traucēt pilnvērtīgi atpūsties, jo nāksies lauzīt galvu, kur dabūt aizdevumu. Patīkama būs tikšanās ar senu draugu.
Mežāzis. Ieteicams būt kopā ar ģimeni, lai pārāk neatsvešinātos un nesāktu uz jums raudzīties kā uz viesi. Ļaujieties pārdomām, varbūt galvā iešaujas kāda spīdoša ideja. Būsiet iegrimis interesantā romānā.
Ūdensvīrs. Nekādi netiksiet vaļā no darba pienākumiem, tāpēc intensīvi strādāsiet. Jācenšas iekļauties dienas plānos, lai darbi neiekavētos. Lielākās problēmas var piemeklēt grāmatvežus.
Zivis. Vēlēsieties iesaistīties labdarībā, rūpēties par likteņa pabērniem, uztversiet to kā dzīves aicinājumu. Sev par brīnumu paveiksiet necerēti daudz. Centieties pārvērst sapņus realitātē.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Nepaliek tikai savā lauku sētā

    Lāčplēšu mājas saimnieci Ritu Gorbāni, bijušo kolhoza “Umara” lopkopības speciālisti, satiekam pagalmā.Lāčplēšu mājas saimnieci Ritu Gorbāni, bijušo...

  • Kazai Mušai piedzimst četrīši

    Inresesants un visai negaidīts notikums pārsteidzis “Sprekstu” mājas saimieci Ināru Ķeseli. Viņas četrgadīgajai kazai Mušai 27.martā piedzimuši...

  • Katrs saimnieks pēc savām iespējām

    Pārmaiņas valstī vairāk vai mazāk skārušas katru pagastu un tā cilvēkus. Noteikušas likteņus, ražošanas iespējas, ievilkušas vaibstus katrā lauku...