Horoskopi

Vērsim jābūt iecietīgākam pret citiem.

Vērsim jābūt iecietīgākam pret citiem
Auns. Neatlaidība un gribasspēks būs vislabākie ieroči, lai cīnītos par savu sapņu piepildījumu, tāpēc šodien varēsiet uzgavilēt. Vairāk laika veltiet bērnu problēmām.
Vērsis. Neizturieties noliedzoši pret cilvēkiem, kam ir citādāka dzīves uztvere. Ļaujiet katram dzīvot pēc sava prāta. Neriskējiet, jo rezultāts ir nenosakāms.
Dvīņi. Kā vienmēr tieksieties pēc ievērības, tāpēc uzņemsieties līdera lomu. Jociņus bārstiet ar apdomu, lai kādu neaizskartu. Dosieties uz jubilāra godināšanu.
Vēzis. Rīkosiet viesības, tomēr veltiet uzmanību ģimenes locekļiem, radiet kopības sajūtu. Nevajadzētu naktī doties ceļā.
Lauva. Izpriecas garām nelaidīsiet, īpaši, ja paredzama laba kompānija. Draugi šoreiz stipri palīdzēs jums iztukšot maciņa saturu, bet arī bērnu dēļ var iznākt iztērēties.
Jaunava. Pār jūsu galvu lidos pārmetumi, bet neļaujiet vaļu emocijām, lai nenonāktu līdz skandālam, jo vienā mirklī varat sagraut visu savu dzīvi. Pienāks patīkama ziņa, kas mazinās dusmas un stresu.
Svari. Garā darba nedēļa jūs būs pagalam nogurdinājusi, tāpēc ilgosieties pēc klusuma un miera. Labākajā gadījumā dosieties lēnā pastaigā. Centieties sevi palutināt, gatavojiet tīkamu maltīti.
Skorpions. Varat rīkot tikšanās, jo mācēsiet būt nevainojams. Parādot sevi no labākās puses, iespējami jauni kontakti un iepazīšanās. Finansiāliem darījumiem izdevīga diena, varat ņemt aizdevumu.
Strēlnieks. Mīla sitīs augstu vilni, bet turieties tālāk no piedzīvojumiem, ja vēl neesat pārvilcis svītru vecajām attiecībām. Nedodiet iemeslu tenkām un nekulstiet mēli.
Mežāzis. Reformu laiks ir klāt. Jūsu radītās pārmaiņas izsauks apbrīnu pat nelabvēlīgi noskaņotajos, būsiet radījis interesi ietekmīgu cilvēku vidū. Gūsiet plašu atbalstu.
Ūdensvīrs. Ja nerīkojat viesības pats, tad nekas netraucē jums kļūt par kāda viesi. Naksnīgas pastaigas nebūtu ieteicamas, lai neiekultos ķezā. Centieties uzlabot attiecības ar laulāto.
Zivis. Prieki būs īsi, jo vajadzēs atgriezties pie darba pienākumiem. Šodienas lēmumi vēl ilgi ietekmēs jūsu dzīvi, tāpēc esiet apdomīgs un tālredzīgs. Lai nepiedzīvotu vilšanos, naudas lietas atstājiet uz vēlāku laiku.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Dejotāji sadanco Apes arodvidusskolā

  28. aprīlī Apes arodvidusskolā uz kopīgu draudzības vakaru sanāca ne tikai pašu skolas dejotāji, bet arī viesi no citām arodvidusskolām.28. aprīlī...

 • Robežpārejas punktā darbs nav mainījies

  Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes priekšnieks Vladislavs Skromāns apgalvo, ka Pededzes robežpārejas punktā darbs rit ierastajā ritmā, lai gan...

 • Virešu pagastā ir trakumsērgas karantīna

  Divus mēnešus līdz jūnija beigām Virešu pagastā spēkā ir trakumsērgas karantīna.Divus mēnešus līdz jūnija beigām Virešu pagastā spēkā ir trakumsērgas...

 • Nolemj par reorganizāciju

  24.aprīlī notika paju sabiedrības “Trapene” pilnsapulce, kurā apsprieda un apstiprināja 2003.gada pārskatu. “Sapulces dalībnieki vienojās par paju...

 • Palielinās nelikumīgi izcirstās koksnes apjoms

  Alūksnes rajonā 2003.gadā jaunaudzes izkoptas 1442,2 hektāru platībā, tajā skaitā valsts mežos 1270,6, bet privātajos mežos - 171,6 hektāru...

 • Būs skolu Teātra svētki

  Rīt Ziemeru pamatskolā risināsies Alūksnes rajona skolu Teātra svētki “Pasaka par...”, tiem pieteikušies 16 kolektīvi - apmēram 170 bērnu.Rīt Ziemeru...