Horoskopi

25. – 31.jūlijs

Auns ◆ Brīvdienās spēsiet paveikt daudz vairāk, nekā plānojāt. Lielais enerģijas pieplūdums var mudināt uz jauninājumiem mājokļa iekārtojumā. Prātīgi tērējiet finansiālos resursus!
Vērsis ◆ Brīvdienas veltīsiet atpūtai kopā ar draugiem. Saņemtās ziņas var ieviest neparedzētas izmaiņas jūsu plānos. Priecēs negaidīti ienākumi.
Dvīņi ◆ Pārāk aktīva komunikācija un daudzie pasākumu apmeklējumi var nedaudz nogurdināt. Var pārņemt vēlēšanās palutināt sevi un atvaļinājuma laiku veltīt tikai un vienīgi sev un savai labsajūtai.
Vēzis ◆ Netrūks darba un pienākumu arī brīvdienās. Darāmā var kļūt tik daudz, ka maz laika atliks atpūtai. Apziņa, ka kādam esat vajadzīgs, dos stimulu jauniem mērķiem.
Lauva ◆ Var pārņemt sajūta, ka ģimenes locekļi nesniedz tik daudz uzmanības, cik gribētos. Radīsies idejas, kā labāk pavadīt plānoto ballīti. Atsāciet savus hobijus!
Jaunava ◆ Vairāk nāksies rūpēties un gādāt par savu partneri. Augstā atbildības un pienākumu izjūta neļaus palaist garam nevienu sīkumu. Neizmirstiet iekļaut tālāku ceļojumu atvaļinājuma laikā!
Svari ◆ Romantisku sajūtu plaukums var rosināt uz pārmaiņām pašreizējās partnerattiecībās. Dzīves ceļā sastaptie cilvēki liks aizdomāties par garīgam vērtībām. Atceries, ka viss notiek tā, kā tam jānotiek!
Skorpions ◆ Enerģija tiks sakoncentrēta svarīgu uzdevumu veikšanai. Jutīsieties ļoti atbildīgs par veicamajiem pienākumiem. Draugi var sagādāt patīkamu un baudāmu pārsteigumu.
Strēlnieks ◆ Brīvdienās gribēsies izrauties ārpus ierastās vides. Radīsies vēlme pēc kāda kultūras pasākuma apmeklējuma plašākā paziņu lokā. Nesaskaņas un domstarpības ar bērniem atrisināsies mierīgā sarunu ceļā.
Mežāzis ◆ Brīvdienās varat būt atturīgs pret apkārtējiem. Nelāgo noskaņojumu spēs uzlabot kopīgais brauciens ģimenes lokā. Nemēģiniet skriet notikumiem pa priekšu.
Ūdensvīrs ◆ Aktīvāk sāksiet darboties savā profesionālajā lauciņā. Pārņems gandarījuma sajūta, ka esat veiksmīgs sava amata pratējs. Iepazītie cilvēki var palīdzēt darbos, ar kuriem netiekat galā.
Zivis ◆ Brīvdienās enerģijas pieplūdums un vēlme darboties citu labā. Pozitīva tikšanās uzvedinās uz  jaunām sajūtām. Apziņa, ka esat īpašs, paaugstinās jūsu pašapziņu.

Citu datumu laikraksti

 • Radīt sev apkārt skaistumu 5

  Radīt sev apkārt skaistumu

  Šeit ir arī miersPūpolu saimniecība atrodas Jaunalūksnes pagastā un īpašuma galvenā ēka ir saimes māja, kuru Jānis mantojis no tēva. “Šī māja ir...

 • Nāk ar smaidu, azartu un mīlestību

  Nāk ar smaidu, azartu un mīlestību

  Svinot desmito sezonu, „Muzikālais teātris 7” Latviju apceļos ar jaunu muzikālu izrādi „Vella kalpi” – vienu no skaistākajām leģendām par Rīgas ļaužu...

 • Ārstējies ar ūdeni!

  Ārstējies ar ūdeni!

  Kaut arī hidroterapija var izklausīties kas svešs un neskaidrs, daudzi no mājās izmantojamiem dziedniecības paņēmieniem balstās uz ūdens procedūrām....

 • Senlietu muzejam - 5 gadi

  Senlietu muzejam - 5 gadi

  Sestdien, 12.jūlijā, pulksten 14.00 Zigurda Safranoviča privātais senlietu muzejs “Fazāni” Trapenē svinēs 5 gadu jubileju ar brīvdabas pasākumu, uz...

 • Galvenais – ir motivēti cilvēki 6

  Galvenais – ir motivēti cilvēki

  (Turpinās no 1.lappuses)Kalvis Dukulis uzsver, ka zivju bizness ir dzīvesveids.  “Tu nevari nebraukt skatīties zivis un teikt, ka šodien man...

 • Biezpiena- apelsīnu kūka

  Drupačām vajadzēs 200 g sviesta vai margarīna, 1 glāzi cukura, 3 glāzes miltu, 1/2 tējkaroti sodas. Pildījumam: 200 g biezpiena, 2 olas, apelsīns,...