Horoskopi

22. – 28.augusts

Auns ◆ Brīvdienās par labu nāks pasākums ģimenes lokā. Nākotnes plāni var nesakrist ar reālām iespējām. Attiecībās ar bērniem esiet pacietīgs!
Vērsis ◆ Ideja par došanos tālākā braucienā var pārtapt par brīnumjauku īstenību. Lietas un notikumi sakārtosies tā, ka pašam būs prieks. Nejaušību nav!
Dvīņi ◆ Darbi ies roku rokā ar pašu darītāju. Gandarījuma sajūta par veiksmīgu izdošanos. Arī jaunas prasmes tiks apgūtas ar lielu interesei. Prātu nodarbinās finansiālas dabas jautājumi.
Vēzis ◆ Ģimenes vēlmes būs pirmajā vietā. Savas dzīves telpas paplašināšana priecēs gan sevi, gan citus. Atļaujieties ieviest kaut ko jaunu un vēl nebijušu mājokļa interjerā!
Lauva ◆ Ar spožumu un slavu vien nepietiks, lai būtu mierā pats ar sevi. Jaunas idejas saistībā ar profesionālo darbību pavērs ceļu uz augstākām virsotnēm. Ieklausieties viedu cilvēku padomos.
Jaunava ◆ Brīvdienas tiks pavadītas veicot dārza darbus. Partnerattiecībās būs jūtama savstarpēja cieņa un paļaušanās vienam uz otru. Nāksies apsvērt jautājumus saistībā ar svarīga pirkuma izvēli.
Svari ◆ Enerģija un spēku pieplūdums. Pārņems sajūta, ka viss notiek tā, kā tam jānotiek. Aktīvāk piestrādāsiet pie tā, lai jūsu vēlmes kļūtu par realitāti. Mīļotais cilvēks patīkami iepriecinās.
Skorpions ◆ Radīsies velēšanās satikties ar sen neredzētajiem draugiem. Aktuāla kļūs arī mīlestības sfēra. Var rasties jaunas sajūtas, taču var atdzimt arī piemirstās. Ieprieciniet sevi un mīļos!
Strēlnieks ◆ Var rasties ideja par kāda jauna mācību virziena apguvi. Zīmīgas satikšanās un jauniepazītie cilvēki nebūt nebūs mazsvarīga jūsu dzīves sastāvdaļa.
Mežāzis ◆ Brīvdienās lieliski izdevusies atpūta draugu kompānijā dos iedvesmu turpmākajām darbībām. Attiecībās jūsu stingrā nostāja un nelokāmā daba partnerim radīs drošības sajūtu.
Ūdensvīrs ◆ Aktīvs darba periods. Netrūks ne pienākumu, ne arī paša iniciatīvas kaut kā jauna uzsākšanai. Kopīgie izbraukumi un došanās uz kultūras pasākumiem nostiprinās partnerattiecības.
Zivis ◆ Brīvdienās radošs pacēlums un iedvesma mudinās uz mākslinieciskām izpausmēm. Jebkura rīcība tiks veikta, vadoties pēc sajūtām un noskaņojuma. Emocijas valdīs pār prātu.

Citu datumu laikraksti

 • Jārēķinās ar bankrotiem

  Jārēķinās ar bankrotiem

  Iepriekšējos gados laiku pa laikam nācies dzirdēt, ka vienas vai otras sērgas dēļ lauksaimniekiem nākas izkaut lopu ganāmpulkus. Pārsvarā gadījumu...

 • Jaunais buklets aizvedīs uz Zvārtavas pili

  Jaunais buklets aizvedīs uz Zvārtavas pili

  Zvārtavas pils pārvaldnieks Vitālijs Vilciņš ir īstenojis savu ideju un sadarbībā ar mākslinieku Aināru Gaidi  izveidojis bukletu par Zvārtavas...

 • Afiša

  Jokdaru festivāls Zeltiņos „Vajag tik rakt”, novadnieka, aktiera Edgara Liepiņa piemiņai8.augustā ◆ 20.30 pagasta sporta un atpūtas parkā - Sākuma...

 • Atrod pirmos senos priekšmetus 4

  Atrod pirmos senos priekšmetus  1

  Alūksnes Pilssalā senās Marienburgas viduslaiku pils teritorijā uzsākta arheoloģiskā izpēte. Tā tiek plānota līdz 21.augustam, bet jau tagad...

 • Sniedz iespēju atklāt talantus

  Sniedz iespēju atklāt talantus

  Līdz 23.augustam Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā ir skatāma Alūksnes mākslas skolas pieaugušo gleznošanas kursa dalībnieku...

 • Beidzot Pils iela ir gatava!

  Beidzot Pils iela ir gatava!

  Trešdien Alūksnē notika Pils ielas svinīga pieņemšana ekspluatācijā. Nepadarītie darbi, kas  iepriekšējā nedēļā pirmsnodošanas pārbaudē tika...