Horoskopi

3. – 9.oktobris

Auns ◆ Jaunas iepazīšanās un satiktie domubiedri var mudināt uz pievēršanos kādam nebijušam un aizraujošam hobijam. Darbavietā, lai paveiktu uzdevumus laikā, var nākties aktīvi iespringt.
Vērsis ◆ Ideja par došanos ceļojumā var pārtapt par skaistu realitāti. Uzņēmība un centība darbavietā vainagosies ar panākumiem. Attiecībās ar citiem cilvēkiem ieklausieties arī viņu viedoklī.
Dvīņi ◆ Gaisā virmos romantiskas noskaņas. Pastiprināsies vēlme sevi palutināt, lai kaut uz brīdi atvilktu elpu no daudzajiem ikdienas pienākumiem. Nedēļas vidū atzinība no priekšniecības puses.
Vēzis ◆ Saspīlētas attiecības ar ģimenes locekļiem spēsiet harmonizēt ar nelielu humora devu īstajā laikā un vietā. Nedēļas vidū var nākties meklēt kompromisu starp darbu un izklaidi. 
Lauva ◆ Brīvdienās ar savām prasmēm un profesionālajām iemaņām var nākties izpalīdzēt kādam tuvam draugam. Darbavietā ar vēsu prātu un piekāpību spēsiet paveikt daudz vairāk.
Jaunava ◆ Jaunas vēsmas ienāks romantiskajās attiecībās. Sajūta, ka jūs saprot un novērtē, mudinās uz vēl lielāku centību. Neesiet sīkumains!
Svari ◆ Aktuāli kļūs finansiāla rakstura jautājumi. Līdz ar ienākumiem pieaugs arī tēriņu apjoms. Rūpīgi izvērtēts tiks katrs jaunais sadarbības partneris un iespējas.
Skorpions ◆ Tiešums un atklātība no jūsu puses nebūs tas, ko apkārtējie vēlēsies dzirdēt. Augstas prasības pašam pret sevi var traucēt ikdienas darbos. Veltiet laiku kultūras pasākumiem!
Strēlnieks ◆ Sakāpināta radošā enerģija. Vēlme pievērsties kādam hobijam sniegs gandarījuma sajūtu. Centieties izvairīties no spraigām diskusijām!
Mežāzis ◆ Piedāvātais brauciens var pavērt papildu iespējas profesionālajā jomā. Lai izvairītos no konfliktsituācijām ar tuviniekiem, veltiet viņiem vairāk savas uzmanības!
Ūdensvīrs ◆ Brīvdienās centīsieties paveikt iesāktos darbus. Harmonizēsies attiecības ar dzīvesbiedru. Darbavietā spēsiet rast kompromisu uz atšķetināt pat sarežģītas situācijas.
Zivis ◆ Jūtīgums un sakāpinātas emocijas ļaus saskatīt to, kas citiem nav redzams un saprotams. Negaidīti ienākumi radīs iespēju palutināt sevi ar kaut ko sen kārotu.

Citu datumu laikraksti

 • Palīdzēsim Ukrainas tautai!

  Palīdzēsim Ukrainas tautai!

  Alūksnes un Apes novada fonds uzsāk jaunu labdarības akciju. Tās laikā ikviens Alūksnes un Apes novada iedzīvotājs tiek aicināts ziedot mantiskās...

 • Modernizē laboratoriju

  Modernizē laboratoriju

  SIA “Alūksnes primārās veselības aprūpes centrā” (iepriekš – Alūksnes poliklīnika) kopš septembra ir modernizēta laboratorija, ļaujot iedzīvotājiem...

 • Piedāvā vairākas vakances

  Nodarbinātības valsts aģentūras Alūksnes filiāle piedāvā astoņas vakances. Brīvas darba vietas ir arī novada pašvaldības iestādēs vairākos pagastos....

 • Cik maksā “normāla dzīve”?

  Pētījumu centra “SKDS” šāgada aptaujas rezultāti liecina, ka valsts iedzīvotāji uzskata - lai normāli dzīvotu, mēnesī ir jāpelna 1055 eiro! Ieraugot...

 • Notikumi Ukrainā raisa nedrošību

  Sarunās Minskā 5.septembrī parakstīta vienošanās par pamieru Ukrainas austrumos. Par spīti tam no Ukrainas austrumiem tomēr pienāk ziņas par...

 • Karikatūra

  Karikatūra