Horoskopi

10. – 16.oktobris

Auns ◆ Brīvdienās var tikt dota iespēja veikt kādu atbildīgu, taču paveicamu uzdevumu. Nāksies rast kompromisu starp jūsu un ģimenes locekļu vēlmēm un vajadzībām. 
Vērsis ◆ Ar ticību saviem spēkiem veiksmīgi tiksiet galā ar pienākumiem. Pieaugs ienākumu apjoms, taču arī darāmo darbu netrūks. Apdomāsiet iespēju paplašināt savu darbības jomu.
Dvīņi ◆ Pozitīvāk raudzīsieties uz notikumu attīstību partnerattiecību jomā. Uzmanības apliecinājumi no pretējā dzimuma pārstāvjiem uzlabos omu. Finansiāli tēriņi var radīt papildu spriedzi.
Vēzis ◆ Var tik piedāvāts kāds darbs. Optimisms pieaugs, un arī ar pozitīvāku attieksmi iesiet uz darbu. Radīsies iespēja apgūt jaunas zināšanas.
Lauva ◆ Brīvdienās jautra atpūta paziņu un labāko draugu lokā. Radošās enerģijas pieplūdums mudinās pievērsties kādam sporta veidam. Kāds, rudens krāsu iedvesmots, var radīt arī savu mākslas darbu. 
Jaunava ◆ Veiksmīgi tiksiet galā ar iepriekš nepaveiktajiem darbiem. Pastiprināsies atbildības sajūta, jo darbavietā jutīsieties vajadzīgs un novērtēts. Nedēļas vidū pārsteidzoša satikšanās.
Svari ◆ Brīvdienās varat gremdēties skaistajās atmiņās par iepriekš piedzīvotajiem notikumiem. Jaunas un nebijušas sajūtas liks justies enerģijas piepildītam. Saņemsiet svarīgu informāciju.
Skorpions ◆ Diezgan daudz enerģijas tiks patērēts, lai gūtu stabilitāti finansiālajā jomā. Apsvērsiet un izvērtēsiet katru vilinošo darba piedāvājumu. Partnerattiecības stiprināsiet ar vairāk kopīgi pavadītajiem mirkļiem.
Strēlnieks ◆ Radīsies vēlme sevi palutināt. Vairāk uzmanības veltīsiet vizuālajam tēlam un jauniem akcentiem savā skapī. Patīkami uzmanības apliecinājumi!
Mežāzis ◆ Brīvdienās nelielu spriedzes devu var radīt viedokļu nesakritība ar darījumu partneri.Varat gūt negaidītus ienākumus. Var rasties vēlme paplašināt zināšanu bāzi. 
Ūdensvīrs ◆ Būsiet uzmanības centrā, jo nāksies dalīties ar savām zināšanām. Aktivizēsies komunikācija ar domubiedriem. Nedēļas vidū finansiāls guvums.
Zivis ◆ Brīvdienās pozitīvs un harmonisks noskaņojums. Vairāk laika veltīsiet sev un savām interesēm. Nedēļas vidū jauniegūtās zināšanas mudinās uz jauna profesionālā virziena attīstīšanu. 

Citu datumu laikraksti

 • Paldies, skolotāj!

  Paldies, skolotāj!

  Meta Lerha ir bioloģijas skolotāja Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā. Viņa ir starp tiem skolotājiem, kuri šodien pulksten 18.00 Māriņkalna...

 • Dāvanā – izstāde

  Dāvanā – izstāde

  Jaunalūksnes pagasta Bejas novadpētniecības centrs saņēmis nozīmīgu dāvinājumu – izstādi par novadnieku, gleznotāju Leo Kokli. Tā tagad ir pastāvīga...

 • Kabaču pīrāgs

  Kabaču pīrāgs

  Nepieciešams: 3 glāzes rupji rīvētu vai smalki sagrieztu kabaču; 1 glāze miltu; 4 olas; pusglāze saceptu sīpolu vai lociņu, vai apceptu puravu;...

 • Palīdzēsim Ukrainas tautai!

  Palīdzēsim Ukrainas tautai!

  Alūksnes un Apes novada fonds uzsāk jaunu labdarības akciju. Tās laikā ikviens Alūksnes un Apes novada iedzīvotājs tiek aicināts ziedot mantiskās...

 • Modernizē laboratoriju

  Modernizē laboratoriju

  SIA “Alūksnes primārās veselības aprūpes centrā” (iepriekš – Alūksnes poliklīnika) kopš septembra ir modernizēta laboratorija, ļaujot iedzīvotājiem...

 • Piedāvā vairākas vakances

  Nodarbinātības valsts aģentūras Alūksnes filiāle piedāvā astoņas vakances. Brīvas darba vietas ir arī novada pašvaldības iestādēs vairākos pagastos....