Horoskopi šodie

Dvīņiem padosies visi darbi.

Dvīņiem padosies visi darbi
AUNS. Nekas nevar notikt ar pirmo mājienu, visam savs laiks, tāpēc saglabājiet pacietību. Varat sākt remontdarbus, uzlabot mājokļa interjeru, mainīt veco iekārtojumu pret jaunu.
VĒRSIS. Kaut kas var radīt neparedzētus šķēršļus mērķa sasniegšanai. Nepārvarama būs vēlme pēc visa neaizsniedzamā. Tikai tā dēļ nezaudējiet prātu, citādi iespējams ilgstošs konflikts ģimenē.
DVĪŅI. Viegli padosies visi iecerētie darbi. Piemērota diena jebkāda jautājuma apspriešanai ar augstākstāvošām amatpersonām. Naudas darījumos padomu prasiet tikai speciālistiem.
VĒZIS. Iespējamas sīkas neuzmanības kļūdas, kuru rezultātā var iekavēties darbi. Nav ieteicams kārtot naudas lietas. Labāk pievērsieties mākslas nozarēm, nodarbojieties ar visa skaistā izzināšanu.
LAUVA. Īpaši piemērota diena mācībām, varat sākt apgūt ko pilnīgi jaunu. Jūsu pūles pēc augstākiem mērķiem tiks ievērotas un pienācīgi novērtētas. Nelietojiet uzturā treknus un pārāk sāļus ēdienus!
JAUNAVA. Apkārtējie uzzinās kādu jums nevēlamu jaunumu. Centieties uz visu raudzīties ar optimismu un neaizmirstiet arī pajokot. Necentieties izlikties par tādu, kāds patiesībā neesat.
SVARI. Būsiet straujš un ass attiecībās ar kolēģiem. Nelieciet apkārtējiem slikti domāt par jums. Vakarā varat doties uz kādu pasākumu, tikai ievērojiet it visā mēra sajūtu!
SKORPIONS. Tie, kam ir savs uzņēmums, kārtīgi sapurinās iesīkstējušo kārtību un liks visiem straujāk kustēties. Tie, kas pilda darba devēja rīkojumus, lieliski pierādīs, ka nav vakarējie.
STRĒLNIEKS. Nespēsiet samierināties ar lēno darbu virzību. Neesiet pārāk kategorisks darbā ar priekšniecību, labāk izvirziet savus jautājumus kā idejas. Varat uzsākt kaut ko jaunu.
MEŽĀZIS. Laba diena finansiālu jautājumu risināšanai. Varat tikties ar žurnālistiem, nodarboties ar organizatoriskiem jautājumiem. Dažbrīd ar sev piemītošo darbaholismu nokaitināsiet savu otro pusīti.
ŪDENSVĪRS. Kārtīgi saplānojiet šāsdienas darbus un stingri centieties pie tā turēties. Ja novirzīsieties no uzsāktā mērķa, nespēsiet tik drīz atgūt pārliecību un stabilitāti.
ZIVIS. Lieliski sapratīsieties ar apkārtējiem un spēsiet viegli dibināt jaunus kontaktus. Priekšpusdienā varat rīkot apspriedes, pārrunāt tuvākā laika uzdevumus un mērķus.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Zālienam uzbrūk sūnas

    Cītīgi vismaz reizi nedēļā pļauju zālienu un pārliecinos, ka to arvien vairāk pārņem sūnas, tāpēc devos noskaidrot, kas to veicina. Izrādās, ka sūnas...

  • Nē! - mākslīgajiem rūķiem daiļdārzos

    Individuālo māju pagalmos dižojas lielāki un mazāki mākslīgi rūķi, stārķi, pūces, suņi, eži, vardes un citi dzīvnieki.Individuālo māju pagalmos...

  • Dzīvžogs pasargā un norobežo

    Dzīvžogam ir ne tikai dekoratīva, bet arī norobežojoša, aizsedzoša un sargājoša nozīme.Dzīvžogam ir ne tikai dekoratīva, bet arī norobežojoša,...