Horoskopi šodien

Strēlniekam būs daudz darba. AUNS. Esiet atturīgāks attiecībās ar pretējo dzimumu, pretējā gadījumā jūsu labākie nodomi tiks pārprasti. Rūpīgāk veiciet savus ikdienas darbus, nekļūstiet paviršs.

Strēlniekam būs daudz darba.
AUNS. Esiet atturīgāks attiecībās ar pretējo dzimumu, pretējā gadījumā jūsu labākie nodomi tiks pārprasti. Rūpīgāk veiciet savus ikdienas darbus, nekļūstiet paviršs.
VĒRSIS. Privātajā dzīvē gaidāmas lielas pārmaiņas. Daži zīmes pārstāvji nolems mainīt sava mājokļa iekārtojumu, savukārt citi mainīs līdzšinējo dzīvesvietu.
DVĪŅI. Darbā neizrādiet iniciatīvu. Ja jūtaties nevesels, lietojiet homeopātiskus ārstniecības līdzekļus, dzeriet zāļu tējas.
VĒZIS. Neatstājiet novārtā ģimeni, īpašu uzmanību veltiet atvasītēm. Pēcpusdienā iespējamas nesaskaņas ar saviem vai otrās pusītes vecākiem. Meklējiet kompromisus.
LAUVA. Lietišķie cilvēki kravās somas darījumu braucienam. Savukārt pārējie centīsies iedibināt kārtību tuvējā apkārtnē un nenogurstoši strādās sabiedrības labā.
JAUNAVA. Labvēlīga diena tiem, kas meklē iespēju pilnveidot savas darba iemaņas. Gūsiet lielus panākumu sabiedriskajā darbā, nav izslēgts, ka vadīsiet kādu vērienīgu izklaides pasākumu.
SVARI. Nenovirzieties no ieņemtā kursa, tad pavisam drīz tuneļa galā parādīsies gaismiņa. Esiet uzmanīgs ar atskaitēm, saprātīgi tērējiet savu un arī svešu naudu.
SKORPIONS. Kļūsiet par materiālistu, kurš atzīst tikai taustāmas vērtības. Esiet pieklājīgs pret apkārtējiem, nepārkāpiet sabiedrībā pieņemtās uzvedības normas.
STRĒNIEKS. Noveliet nost no pleciem kādu darbu, lai par to palauza galvu jūsu nepārspējamie kolēģi. Ar mīļoto aizbrauciet uz kādu nomaļu vietu.
MEŽĀZIS. Jūs tik tālu aizrausieties, kritizējot citus cilvēkus, ka nepamanīsiet, ka pašam slikto īpašību ir pa pilnam. Biežāk ielūkojieties spogulī un galvenais - smaidiet.
ŪDENSVĪRS. Vēlēsieties rīkoties neatkarīgi, nerēķinoties ar tuvākajiem. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem šis plāns tiešām var izdoties, bet precētajiem būs jāsamierinās ar otrās vijoles spēli.
ZIVIS. Pārejiet uz taupības režīmu, bet, ja tomēr kārdinājums ir pārāk liels, vismaz nedzīvojiet pāri saviem līdzekļiem. Dienas beigās var sanāk rīvēšanās ar kādu radinieku.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Uz semināru aicina naktsmītņu īpašniekus

    Asociācija “Lauku ceļotājs” sadarbībā ar Pārtikas un veterināro dienestu Latvijas reģionos rīkos seminārus “Labas higiēnas prakses vadlīniju...

  • Balso arī par Alūksnes šoferiem

    Satiksmes ministrijas rīkotajā akcijā “Draudzīgākais autobusa šoferis” pasažieri varēja balsot par tālsatiksmes autobusu vadītājiem vairākās...

  • Sieviešu klubiņš rīko tikšanos

    Kā jau iepriekšējā reizē tika norunāts, Alūksnes rajona sieviešu klubu pārstāves šoreiz tiksies nevis trešdien, bet ceturtdien, 24.novembrī, pulksten...