Horoskopi šodien

Skorpionam būs daudz darba. AUNS. Labvēlīga diena plānošanas darbiem, kā arī organizatoriskiem pasākumiem. Laba peļņa gaidāma tiem, kas nebaidīsies uzņemties atbildību.

Skorpionam būs daudz darba.
AUNS. Labvēlīga diena plānošanas darbiem, kā arī organizatoriskiem pasākumiem. Laba peļņa gaidāma tiem, kas nebaidīsies uzņemties atbildību.
VĒRSIS. Apkārtējiem šodien kļūs skaidrs, ka ar jums joki mazi. Palieliniet fizisko slodzi, tas nāks par labu gan figūrai, gan vispārējai pašsajūtai.
DVĪŅI. Nebrauciet uz darbu ar savu auto, izmantojiet sabiedrisko transportu, tad jums būs iespēja pavērot dabu un izrunāties ar kādu blakus sēdošo.
VĒZIS. Droši traucieties uz priekšu, zvaigznes palīdzēs pārvarēt visus šķēršļus. Ieklausieties, ko jums saka mīļotais, un nopietni uztveriet viņa komplimentus, jūs tiešām esat vislabākais!
LAUVA. Salīdzinoši ātri spēsiet tikt pie lielas naudas. Tomēr, ja nepratīsiet to pietaupīt, tā tikpat ātri izslīdēs no jūsu rokām. Nespēlējiet azartspēles!
JAUNAVA. Jūs pret apkārtējiem izturēsieties tik laipni, cik vien tas ir iespējams, un tas viennozīmīgi vairos jūsu pievilcību. Darbā gaidāmi jums labvēlīgi notikumu pavērsieni.
SVARI. Jūsu nevainojamā gaume lieti noderēs kādam draugam, tomēr par baltu velti savās idejās dalīties nebūsiet ar mieru.
SKORPIONS. Jūs ar sparu ķersieties pie darba. Nesūdzieties mājiniekiem
par nespēku, tas radīs lieku
satraukumu.
STRĒLNIEKS. Būsiet neprognozējams savās darbībās, un tas pārsteigs ne vien kolēģus un mājiniekus, bet arī jūs pašu. Varbūt esat uzņēmies vairāk darba, nekā spējat padarīt?
MEŽĀZIS. Pārskaitīsiet naudu maciņā un domāsiet, ko tad īsti ar to iesākt. Aprunājieties ar otro pusīti, tā zinās, kur izlietot jūsu iekrājumus.
ŪDENSVĪRS. Rīkosieties pēc principa - lēnāk brauksi, tālāk tiksi. Tieši tā viss arī notiks, ja vien izšķirošajā momentā nenobīsieties un pirms laika nenoiesiet no distances.
ZIVIS. Nelabvēlīga diena saskarsmei ar augstākstāvošām personām. Centieties sadzīvot ar savām ambīcijām, tās būs slikts padomdevējs.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Politiķi izprot, bet nesola

  Spilgta Alūksnes 4. Grāmatu svētku epizode bija sociālajiem jautājumiem veltītā diskusija, kurā piedalījās pieci Latvijā pazīstami politiķi.Spilgta...

 • Latvijā ir melno stārķu populācijas centrs

  Alūksnes Dabas muzejā “Vides labirints” izveidota jauna izstāde, kas stāsta par mūsu spārnoto draugu tālajiem ceļojumiem.Alūksnes Dabas muzejā "Vides...

 • Dibina jaunu asociāciju

  Ceturtdien, 17.novembrī, Rīgā, viesnīcā “Rīga”, paredzēta Latvijas Augļu un dārzeņu importētāju un vairumtirgotāju asociācijas dibināšana.Ceturtdien,...

 • Lāčplēša svētkos

  Tālajā 1919.gadā visi, kas varēja un spēja nest ieročus, cēlās, lai aizstāvētu un atbrīvotu Rīgu no uzbrūkošās Bermonta armijas, un 11.novembrī Rīga...

 • Pirmie maksājumi par laukaugu un lopbarības platībām

  Šonedēļ Lauku atbalsta dienests uzsāk papildu valsts tiešo maksājumu par laukaugu un lopbarības platībām avansa izmaksu 80 procentu apmērā, jo valstī...

 • Apvienos Mālupes pagasta pensionārus

  Mālupes pagasta “Mārās” pašvaldībā dzīvojošajiem pensionāriem šonedēļ bija otrā tikšanās, jo arī Mālupes pagastā ir nolēmuši veidot savu pensionāru...