Horoskopi šodien

Svariem vakarā ieteicams izklaidēties.

Svariem vakarā ieteicams izklaidēties
AUNS. Jūsu laipnība un pieklājība nāks atpakaļ dubultā. Attiecības ar laulāto nebūs no vienkāršajām, taču tas tikai stiprinās jūsu jūtas vienam pret otru.
VĒRSIS. Viss būs atkarīgs no mērenības. Nav izslēgta saķeršanās ar kādu ģimenes locekli. Nekļūstiet pārgalvīgs, braucot ar auto, pievērsiet uzmanību ātruma ierobežojumiem.
DVĪŅI. Lieliska būs krāsas, formas un stila izjūta. Lieciet lietā savus jaunatklātos talantus, tie jums sniegs gan finansiālu labumu, gan arī garīgu gandarījumu. Nenorobežojieties no draugiem.
VĒZIS. Jūs vēlēsieties izbaudīt kādu neparastu izklaidi. Mīļotais nepiekritīs jūsu ekstrēmajām iecerēm, tādēļ visdrīzāk jums nāksies rīkoties paslepus.
LAUVA. Jūs noraidīsiet visus priekšlikumus, kas kaut kādā mērā nesaskanēs ar jūsu iecerēm. Nekļūstiet pārāk atklāts pret apkārtējiem, tas tikai radīs nevajadzīgu spriedzi.
JAUNAVA. Labi padosies darbi, kas prasa izdomu un oriģinālu pieeju. Spēsiet atrisināt vissarežģītāko rēbusu, bet par mīļotā cilvēka untumu iemeslu tā arī netiksiet gudrs.
SVARI. Rīta pusē sakārtojiet māju un padariet neatliekamos saimniecības darbus. Savukārt vakarā saposieties un kopā ar draugiem aizejiet uz kādu izklaides un atpūtas pasākumu.
SKORPIONS. Jūsu privātajā dzīvē valdīs haoss, daudzi pat nespēs aptvert, kas tad īsti notiek. Neļaujiet visam ritēt pašplūsmā, ar steigu risiniet neatliekamos jautājumus.
STRĒLNIEKS. Būsiet ļoti sabiedrisks, tādēļ iegūsiet sev daudz jaunus draugus un paziņas. Pastāv iespēja, ka jums uzradīsies jauns vaļasprieks, raugiet, lai tas nav bīstams dzīvībai.
MEŽĀZIS. Jūs dosiet priekšroku ģimeniskām aktivitātēm. Var gadīties, ka jūs līdz pat vakaram nepārkāpsiet savas mājas slieksni. Klausieties labu mūziku, tā modinās pozitīvas izjūtas.
ŪDENSVĪRS. Nedomājiet, ka jums ir tiesības kritizēt vai kaut kādā mērā noniecināt citus cilvēkus. Neuzskatiet sevi par pasaules valdnieku, tad daudzas ķibeles atrisināsies pašas no sevis.
ZIVIS. Visu dienu tirdīsiet otro pusīti un bērnus. Nedariet pāri tuviniekiem, novērtējiet to labo, ko viņi jūsu labā ir darījuši un, ja būs nepieciešams, darīs vēl.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti