Horoskopi šodien

Svari nieku dēļ kritīs histērijā. AUNS. Neuzstādiet sev pārāk augstus mērķus, labāk soli pa solītim virzieties uz priekšu nekā paliekat pie sasistas siles. Iespējams, ka gatavosieties kādam tālam ceļojumam.

Svari nieku dēļ kritīs histērijā.
AUNS. Neuzstādiet sev pārāk augstus mērķus, labāk soli pa solītim virzieties uz priekšu nekā paliekat pie sasistas siles. Iespējams, ka gatavosieties kādam tālam ceļojumam.
VĒRSIS. Kāds jūsu tuvākais draugs iekļūs nelaimē, un jūs kā allaž kļūsiet par viņa vienīgo glābiņu. Mierīgi visu apsveriet un tikai tad sāciet rīkoties.
DVĪŅI. Darbā nolemsiet ieviest jaunu kārtību. Iespējams, ka jums vienam kaut kas nepatiks, pārējie kolēģi būs visumā apmierināti arī ar esošo kārtību.
VĒZIS. Jūs ātri uztrauksieties, taču tik pat ātri arī nomierināsieties. Nebojājiet nervus, iedzeriet siltu tēju un nesteidzoties turpiniet savas dienas gaitas.
LAUVA. Jūs ļoti ilgosieties pēc kāda, kas spētu izprast jūsu smalko dvēseli. Nemeklējiet savu ideālu starp kolēģiem, nejauciet darbu ar privātajām lietām.
JAUNAVA. Rēķinieties ar kolēģu viedokli, pretējā gadījumā turpmākā sadarbība kļūs neiespējama. Vakarā aizejiet uz kādu izklaides vietu, izvēdiniet galvu.
SVARI. Pat nieku dēļ kritīsiet histērijā un domāsiet, ka nu jau ir pienācis pasaules gals. Neklausieties kolēģu briesmu stāstos, tie jūs tikai vēl vairāk uzkurinās.
SKORPIONS. Taupiet naudiņu, netērējiet to pirkumos, kas jums būtībā nav vajadzīgi. Pavērojiet apkārtējos, var gadīties, ka starp viņiem ir kāds, kas cenšas iegūt jūsu mīlestību.
STRĒLNIEKS. Jūs iedomāsieties, ka pats labi zināt, kas un kā jādara, taču drīz vien jums būs iespēja pārliecināties par pretējo. Klausiet, ko jums iesaka gudri cilvēki, nelidinieties mākoņos.
MEŽĀZIS. Jūs būsiet ļoti apdomīgs, taču neparastās situācijās tas netraucēs pieņemt fiksos lēmumus. Ja jums ir izveidojušies iekrājumi, lieciet tos lietā, netaupiet nebaltām dienām.
ŪDENSVĪRS. Iespējams, ka jums būs jāaizvieto kāds kolēģis. Centieties, cik varat, parādiet, ka jūs esat ne tikai glīts no skata, bet arī ļoti apdāvināts darbinieks.
ZIVIS. Jūs ar izbrīnu raudzīsieties uz tiem, kas ne mirkli nevar aizmirst par ikdienas rūpēm. Neietekmējieties arī jūs no viņiem, uzskatāmi pierādiet, ka var dzīvot arī citādāk.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti