Horoskopi šodien

Svariem nav ieteicams daudz jokot.

Svariem nav ieteicams daudz jokot
AUNS. Varat priecāties un izklaidēties, bet glāzītei klāt neķerieties. Ievērojiet veselīgu dzīvesveidu, daudz sportojiet un ēdiet dabiskus, mūsu pašu zemītē audzētus labumus.
VĒRSIS. Mīļotajam cilvēkam pār jūsu lēmumiem būs maza teikšana, tātad jūs darīsiet tikai to, ko gribēsiet un kad gribēsiet. Nepieļaujiet, ka sīki strīdi ietekmē jūsu attiecības ar otro pusīti.
DVĪŅI. Jūs lieliski apzināsieties savas reālās iespējas, tādēļ no nepārdomātiem tēriņiem jums nav jābīstas. Bērni, kā par brīnumu, būs labi padomdevēji mājas interjera iekārtošanā.
VĒZIS. Nav izslēgts, ka rīta pusē kāds nervozs kaimiņš ienesīs jūsu mājā nemieru. Domstarpības risiniet miermīlīgā ceļā, tad jūsu mājinieki jutīsies droši un pasargāti.
LAUVA. Jo mazāk kritizēsiet mājiniekus, jo patīkamāka visiem būs šī diena. Vakarā kādu brīdi nāksies ziedot darbam, taču mājinieki būs tik aizņemti, ka visdrīzāk pat nepamanīs jūsu prombūtni.
JAUNAVA. Izveidosies brīnišķīgas attiecības ar jaunāko paaudzi. Nav izslēgts, ka gados jaunākie zīmes pārstāvji nopietni aizdomāsies par pēcnācēju radīšanu.
SVARI. Pielūkojiet, lai jūsu joki neaizskar kāda mājinieka pašcieņu, citādi uguns būs pakulās un brīvdiena pārvērtīsies par boksa ringu. Ēdiet vairāk ķiploku,
tie jums palīdzēs uzveikt rudens vīrusus.
SKORPIONS. Pēc draugu uzaicinājuma iesiet baudīt skatuves mākslu. Nekritizējiet citu cilvēku spējas, jo jums pašam trūkumu netrūkst. Dodiet atvasītēm vairāk brīvības.
STRĒLNIEKS. Jūs pats nemanīsiet, cik aizvainojoši ir jūsu vārdi, tāpēc būsiet ļoti izbrīnījies par mājinieku jūtīgumu. Saudzējiet un lolojiet tuviniekus, nevis dariet tiem pāri.
MEŽĀZIS. Jums būs grūti izpildīt draugiem vai mājiniekiem dotos solījumus. Ja viņi pārāk neuzstās, visdrīzāk jūs pats pārāk neuzbāzīsieties ar savu laipnību.
ŪDENSVĪRS. Labāku aktieri par jums atrast būs grūti. Tie, kam būs tas gods atrasties jums blakus, visu dienu pavadīs vienās jautrībās. Skatieties, ka jokojoties nepazaudējat naudas maku.
ZIVIS. Labvēlīgs laiks romantisku attiecību uzsākšanai. Pāri, kas šodien satiksies, var cerēt uz ilgstošām un noturīgām attiecībām. Laulātajiem pāriem labs laiks mīlestības apliecināšanai.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Oktobris - zemliku mēnesis

    Šis ir laiks, kad, atstājot aiz sevis krāšņu lapu zeltu, dienu nomaina tumši violeta nakts, pilna mistikas, burvības un smeldzes.Šis ir laiks, kad,...

  • Zemes dienestā gatavojas reorganizācijai

    Līdz nākamā gada sākumam tiks pabeigta Valsts zemes dienesta reorganizācija, kas paredz mainīt zemes dienesta funkcijas un izveidot jaunu...

  • Alūksnē atver daudzveidīgu pakalpojumu biroju

    Alūksnē šonedēļ ir atvērts jauns Juridisko, grāmatvedības, tūrisma un lietišķo pakalpojumu birojs. To izveidojušas piecas alūksnietes - Ilze Rubene,...